Мапа порталу

Станом на середу, 7 листопада, запущено всі котельні КП "Миколаївоблтеплоенерго"

Станом на середу, 7 листопада, в Миколаєві запущено всі котельні КП "Миколаївоблтеплоенерго". Про це повідомляється на сторінці підприємства у фейсбук.

При цьому наголошується, що рівень підключення житлових будинків складає біля 60%. Це пов'язано з тим, що  деякі ОСББ не відкривають вентиль на житлових будинках в цілях економії. Також затримка відбувається через неможливість одночасного відкриття вентилів в житлових будинках обслуговуючою компанією.

Всі котельні КП «Миколаївоблтеплоенерго» в роботі! Нагадаємо, що виконком міської ради прийняв рішення розпочати опалювальний період 2018-2019 рр. на всіх об’єктах з 05 листопада 2018 року.  Котельні підприємства здійснюють подачу тепла відповідно до температурного графіку роботи котелень. Рівень підключення житлових будинків біля 60%, в зв’язку з неможливістю одночасного відкриття вентилів в житлових будинках обслуговуючою компанією. Крім того деякі ОСББ приймають рішення, в цілях економії, не приймати тепло до житлових будинків деякий час, тобто не відкривають вентиль на житловому будинку, - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що нарахування буде здійснюватися за фактично спожиту теплову енергію, згідно показань приладів обліку теплової енергії. Об’єкти після пуску тепла отримують наряди на підключення опалення, в яких ставить підпис представник підприємства та представник споживача.

- Шановні споживачі, якщо в Ваших помешканнях відсутнє централізоване опалення звертайтесь до обслуговуючої організації, всі котельні КП «Миколаївоблтеплоенерго» в роботі.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: