Мапа порталу

У Миколаєві підвели підсумки та відзначили переможців Відкритого чемпіонату міста з волейболу серед чоловічих команд

Днями, у спортивній  залі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили відбулись фінальні зустрічі Відкритого чемпіонату міста Миколаєва з волейболу серед чоловічих команд.

Зазначимо, що Чемпіонат тривав протягом чотирьох місяців, за цей період було проведено 136 ігор. У змаганнях взяли участь 16 команд з м. Миколаєва, м. Вознесенська та м. Нова Одеса. Після основного етапу змагань, були проведені ігри за системою «плей офф».

За 3 місце позмагались команди «Іскра» та «Х-40». З рахунком 3:1 перемогли волейболісти команди «Х-40». Переможцем Відкритого чемпіонату стала команда ДЮСШ №5, яка у фінальній зустрічі з рахунком 3:1 перемогла команду «Спартак–МНАУ».

За команду ДЮСШ № 5 грали: Геннадій Глазко (капітан команди), Денис Бушнєв, Дмитро Бахматов, Сергій Ковальчук, Станіслав Глазко, Владислав Глазко, Андрій Ковальчук, Артем Зайченко, Вадим Бахматов, Сергій Філімонов, Рустам Савицький, Кирил Буднюк.