Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА_МІСЬКА_РАДА


РІШЕННЯ

№ 22/12 від 2012-11-22

Про затвердження міської програми “Молодь” на 2013-2017 роки  (ВН. ЗМІН. ТА ДОП. №27/12 ВІД 04.04.13)

ВН. ЗМІН. ТА ДОП.
Відповідно до п. 22 ч. 1 ст. 26, п. 1 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити міську програму “Молодь” на 2013-2017 роки (далі – Програма, додається).
2. Головам адміністрацій районів Миколаївської міської ради Рижику В.І., Женжерусі О.Ж., Гранатурову Ю.І., Устенку В.І. відповідно до Програми розробити заходи щодо її реалізації в районах.
3. Виконавчим органам Миколаївської міської ради, задіяним в реалізації Програми, щорічно до 20 січня направляти управлінню у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради (Воронову) звіт про виконання  Програми.
4. Управлінню у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради (Воронову) щорічно до 20 лютого інформувати Миколаївську міську раду про хід виконання  Програми.
5. Рішення Миколаївської міської ради від 21.12.06 № 9/7 “Про затвердження міської комплексної програми “Молодь” на 2007-2011 роки”, від 24.11.11 № 11/12 “Про продовження терміну дії та внесення зміни до рішення Миколаївської міської ради від 21.12.06 № 9/7 “Про затвердження міської комплексної програми “Молодь” на 2007-2011 роки” визнати такими, що втратили чинність, з 01.01.13.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, у справах сім’ї, молоді та спорту (Будака), заступника міського голови Сапожнікову М.О.


Міський головаВ.Д. Чайка



Затверджено
рішенням міської ради
від 22 листопада 2012
№ 22/12




МІСЬКА ПРОГРАМА
“МОЛОДЬ”
на 2013 - 2017 роки
м. Миколаїв 2012



Загальна частина
 
Молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу. Від здатності молоді бути активною творчою силою значною мірою залежить процес державотворення.
Міська програма “Молодь” на 2013-2017 роки (далі – Програма) розроблена з метою проведення цілісної молодіжної політики у місті, визначеної Декларацією “Про загальні засади державної молодіжної політики в Україні” та Законом України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, іншими законодавчими та нормативними актами щодо створення сприятливих передумов для життєвого самовизначення та самореалізації молодих громадян, підтримки їхньої інноваційної діяльності, розвитку молодіжних громадських об’єднань, рухів, сприяння їх роботі у вирішенні нагальних проблем молоді.
У Програмі визначаються загальні принципи, головні напрямки та основний зміст місцевих перспективних (до 2017 р.) комплексних заходів щодо державної та місцевої підтримки й захисту молоді міста, молодої сім’ї.
Програма окреслює пріоритетні напрямки діяльності місцевих структур і громадських організацій, що працюють над вирішенням проблем молоді, визначає орієнтири для всіх, хто займається забезпеченням духовно-культурного та фізичного розвитку молоді, формуванням морально-правової культури, допомогою у становленні молодої сім’ї і профілактикою негативних явищ у молодіжному середовищі, підтримкою розвитку молодіжного підприємництва тощо.
 
Проблеми, на розв'язання яких спрямована Програма
 
Молодь - це важлива складова сучасного українського суспільства, визначальний фактор соціально-економічного прогресу. Але водночас молодь є уразливою соціальною категорією і має специфічні проблеми, що характеризуються наявністю амбіцій, завищених очікувань, пошуком власного шляху і прагненням до самореалізації.
Величезний вплив на становлення молодої людини має соціальне оточення, в якому вона живе. Максималізм, соціальні конфлікти, комплекс незадоволеності штовхають на шлях протиставлення себе суспільству, формують псевдоідеали, сприяють, у тому числі розповсюдженню наркоманії, алкоголізму, тютюнокурінню.
Турбують показники репродуктивного здоров'я молодих громадян, спостерігається тенденція щодо збільшення в молодіжному середовищі кількості споживачів наркотичних речовин та поширення ВІЛ/СНІДу.
Недостатній рівень правової обізнаності щодо соціального і правового захисту сімей, низький рівень культури сімейних відносин.
Надзвичайно важливими є питання формування духовних потреб, підвищення моральності, розвиток громадської активності молоді та залучення її до соціально- культурного життя міста.
Залишається актуальною проблема підтримки молодих сімей, дітей пільгових категорій, сімей, що знаходяться в кризових ситуаціях.
Забезпечення соціального становлення і розвитку дітей, молоді та сімей, реалізація їх конституційних прав і свобод потребує посилення координації зусиль органів влади і громадськості, обумовлює необхідність прийняття нової програми та щорічної підтримки з міського бюджету заходів по її виконанню. Саме комплексний підхід до вирішення цих проблем закладено Програмі.
 
Мета Програми
 
Метою Програми є створення системи всебічної підтримки активності молоді, спрямованої на самовизначення і самореалізацію, формування необхідних для цього правових, гуманітарних та економічних передумов, надання соціальних гарантій.
 
Шляхи і засоби розв'язання проблеми:
 
- створення сприятливих умов для соціального становлення та розвитку молоді міста;
- формування високого рівня позитивного світогляду молоді на основі розвинутого почуття патріотизму, національної самосвідомості, духовно-моральних, культурних, загальнолюдських цінностей;
- забезпечення якісно нового рівня інформованості та обізнаності молоді з життєвозначущих питань;
- позитивні зрушення у вирішенні проблеми зайнятості міської молоді;
- поліпшення становища молодих сімей міста Миколаєва ;
- профілактика негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі, пропаганда здорового способу життя;
- попередження насильства в сім’ї.
 
Завдання Програми:
 
- організаційно-правове забезпечення реалізації молодіжної політики;
- забезпечення інтелектуального розвитку молоді;
- розвиток трудової й соціальної активності молоді, забезпечення зайнятості молодих людей;
- соціальний захист молоді;
- поліпшення становища молодої сім’ї та підготовка молоді до подружнього життя;
- формування національної свідомості;
- виховання правової культури, профілактика правопорушень та пропаганда здорового способу життя;
- сприяння розвитку та змістовного дозвілля молоді;
- підтримка творчої та обдарованої молоді;
- забезпечення виховання та всебічного розвитку дітей у сім’ї;
- підтримка діяльності молодіжних громадських організацій, розвиток міжнародних молодіжних контактів;
- сприяння підвищенню соціального статусу жінок та впровадженню гендерної рівності;
- науково-методичне та інформаційне сприяння здійсненню молодіжної політики.
 
Очікувані результати, ефективність Програми:
 
Виконання Програми дасть змогу:
- більш ефективно забезпечувати скоординовану діяльність органів місцевого самоврядування та консультативно-дорадчих органів з питань молодіжної політики, громадських об’єднань з питань реалізації молодіжної політики;
- удосконалити нормативну-правову базу з питань формування і реалізації державної молодіжної політики;
- підвищити рівень громадської активності та патріотичної свідомості молоді, створити морально-етичні засади для її всебічного розвитку;
- залучити молодь до розроблення пропозицій щодо вдосконалення механізму реалізації державної молодіжної політики;
- підвищити рівень правової культури молодих громадян, зокрема в питаннях поваги до прав і свобод людини, відповідальності за власне життя;
- створити сприятливі умови для формування свідомого ставлення молоді до збереження здоров'я, боротьби із шкідливими звичками;
- забезпечити надання підтримки молодим громадянам у реалізації підприємницьких ініціатив;
- збільшити чисельність молоді, що бере участь у діяльності дитячих і молодіжних громадських організацій.
 
Фінансове забезпечення Програми
 
Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.
Обсяг фінансування заходів є прогнозним. Щорічно під час формування міського бюджету, виходячи із фінансових можливостей, планується передбачити кошти на забезпечення виконання заходів Програми
 
Координація та контроль за виконанням Програми
 
Виконавці, визначені в Програмі, щороку до 20 січня подають управлінню у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради інформацію про стан виконання заходів Програми.
Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради щороку до 20 лютого надає інформацію постійній комісії міської ради з питань освіти, культури, у справах сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради.
 
Додатки до Програми:
 
1.  Паспорт міської програми “Молодь” на 2013-2017 роки.
2.  Перелік завдань і заходів міської програми “Молодь” на 2013-2017 роки.
3.  Результативні показники реалізації міської програми “Молодь” на 2013- 2017 роки.

Додаток 1
до Програми




ПАСПОРТ
міської програми
“Молодь” на 2013-2017 роки



1. Програму затверджено рішенням міської ради від __________ № _________
 
2. Ініціатор - управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради
 
3. Розробник Програми - управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради
 
     4. Співрозробники:
адміністрації районів Миколаївської міської ради;
управління архівної роботи та урочистих подій Миколаївської міської ради;
служба у справах дітей Миколаївської міської ради;
Миколаївський міський центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді;
Миколаївські міські громадські організації.
 
5. Відповідальний виконавець - управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради
 
6. Співвиконавці:
адміністрації районів Миколаївської міської ради;
управління архівної роботи та урочистих подій Миколаївської міської ради;
служба у справах дітей Миколаївської міської ради;
Миколаївський міський центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді;
Миколаївські міські громадські організації.
 
7. Термін виконання - 2013-2017 роки
 
8. Обсяги та джерела фінансування - міський бюджет та інші джерела, не заборонені законодавством.
(тис. грн.)

Джерела фінансування

Обсяг фінансуван-ня

У тому числі за роками

 

 

2013 р.

2014 р.

2015 р.

2016 р.

2017 р.

Міський бюджет

30053,2

5486,6

5764,7

 6018,3

6264,6

6519,0

Інші джерела

163,9

30,0

31,5

32,8

34,1

35,5



Додаток 2
до Програми




ПЕРЕЛІК
завдань і заходів міської програми
“Молодь” на 2013-2017 роки



 

з/п

Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання)

Перелік заходів Програми

Строк вико-нання заходу

Виконавці

Орієнтовні обсяги фінансування (тис. грн.)

 

 

Очікуваний результат

Всього

У тому числі за роками

 

2013

2014

2015

2016

2017

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 

 

 

 

 

Міський бюджет

 

30053,2

5486,6

5764,7

6018,3

6264,6

6519,0

 

 

 

 

 

 

Інші джерела

 

163,9

30,0

31,5

32,8

34,1

35,5

 

1

Організаційно- правове забезпечення

 

реалізації молодіжної політики

1.1. Сприяти скоординованій діяльності органів місцевого самоврядування та консультативно-дорадчих органів з питань молодіжної політики, громадських об’єднань з питань реалізації молодіжної політики

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР

 

 

 

 

Міський бюджет

 

 

-

-

-

-

-

Сприяння розвитку молодіжної політики

Інші джерела

-

-

-

-

-

2

Забезпечення інтелектуаль-ного розвитку молоді

 

 

2.1. Надавати кращим

 

студентам стипендії

 

міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР

 

 

Міський бюджет

 

784,0

142,0

150,0

157,0

164,0

171,0

Підтримка і поліпшення умов інтелектуального розвитку талановитої молоді

Інші джерела

-

-

-

-

-

2.2. Сприяти проведенню молодіжних науково-практичних конференцій, тренінгів, семінарів для студентської та учнівської молоді

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР,

 

адміністрації районів ММР

Міський бюджет

 

280,0

50,0

53,0

56,0

59,0

62,0

Підвищення активності молодіжних громадських організацій та молоді

Інші джерела

-

-

-

-

-

2.3. Сприяти проведенню молодіжних екологічних, туристичних, історико-краєзнавчих та героїко-патріотичних заходів

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, адміністрації районів ММР,

 

громадські організації

Міський бюджет

 

195,0

35,0

37,0

39,0

41,0

43,0

Підвищення рівня організації екологічної та історико-краєзнавчої роботи

Інші джерела

-

-

-

-

-

3

Розвиток соціальної активності молоді,

 

 

3.1. Сприяти залученню студентської та учнівської молоді до проведення заходів з соціально-економічного розвитку м. Миколаєва та соціальної допомоги незахищеним верствам населення

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, громадські організації

Міський бюджет

 

824,0

150,0

158,0

165,0

172,0

179,0

Забезпечен-ня участі молоді у соціально-економічно-му розвитку міста

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

3.2. Сприяти залученню молоді до активної участі у міському конкурсі бізнес-планів молодих підприємців та студентів м. Миколаєва

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР

 

 

Міський бюджет

-

-

-

-

-

Підвищення рівня розвитку молодіжно-го підприємни-цтва

 

 

Інші джерела

-

-

-

-

-

4

Соціальний захист молоді

4.1. Сприяти проведенню тренінгів, семінарів, практичних занять для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР,

 

Миколаївський міський центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді,

 

служба у справах дітей ММР, адміністрації районів ММР

 

 

Міський бюджет

 

27,4

5,0

5,3

5,5

5,7

5,9

Соціальна підтримка незахище-них верств населення

Інші джерела

-

-

-

-

-

4.2. Сприяти проведенню заходів, спрямованих на соціальну адаптацію дітей з обмеженими фізичними можливостями

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР,

 

Миколаївський міський центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді ММР, адміністрації районів ММР

 

 

Міський бюджет

 

47,5

8,5

9,0

9,5

10,0

10,5

Соціальна підтримка дітей з обмежени-ми фізичними можливо-стями.

 

 

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

4.3.Сприяти проведенню заходів для дітей та підлітків соціально-незахищенних категорій (День першокласника, Міжнародний день інвалідів, новорічні та різдвяні свята тощо)

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, адміністрації районів ММР, громадські організації

Міський бюджет

 

437,8

80,0

84

87,8

91,2

94,8

Підтримка соціально-незахищенних категорій населення

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

4.4. Здійснювати утримання Миколаївського міського центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді

 

 

 

Виконком міської ради,

 

Миколаївський міський центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді

 

 

Міський бюджет

 

24832,4

4540,9

4767,9

4973,0

5171,9

5378,7

Соціальний захист молоді, сім’ї, дітей

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

4.5. Надавати психологічну, соціальну, педагогічну та інформаційну допомогу різним категоріям клієнтів соціальних служб

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради,

 

Миколаївський міський центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді

 

 

 

 

Міський бюджет

 

119,3

21,2

22,5

24,2

25,2

26,2

Вирішення соціально-психологіч-них проблем

 

населення

Інші джерела

-

-

-

-

-

5

Поліпшення становища молодої сім’ї та підготовка молоді до подружнього життя

 

 

5.1. Співпрацювати з управлінням архівної роботи та урочистих подій ММР з питань втілення в життя повноцінних високохудожніх обрядів, що забезпечують належний вплив на молодь

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, управління архівної роботи та урочистих подій ММР

Міський бюджет

 

 

-

-

-

-

-

Сприяння духовному розвитку молоді

Інші джерела

 

163,9

30,0

31,5

32,8

34,1

35,5

 

 

5.2. Сприяти проведенню семінарів,  лекцій, спрямованих на підготовку молоді до сімейного життя, виховання відповідального батьківства, материнства, навчання культури та етиці сімейних відносин

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради,  управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, управління архівної роботи та урочистих подій ММР,

 

Миколаївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

Міський бюджет

 

27,4

5,0

5,3

5,5

5,7

5,9

Підвищен-ня рівня поінформо-ваності молоді щодо планування сім’ї, відповідаль-ного батьківства, материнства

Інші джерела

-

-

-

-

-

6

Формування національної свідомості

 

 

6.1. Сприяти розширенню краєзнавчої роботи, спрямованої на відродження національних традицій, формування національної свідомості дітей, підлітків та молоді

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР,

 

адміністрації районів ММР

Міський бюджет

-

-

-

-

-

Підвищен-ня

 

рівня національ-ної свідомості молоді

Інші джерела

-

-

-

-

-

6.2. Сприяти проведенню святкування визначних дат історії України, міста Миколаєва та залучати молодь до їх проведення

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР,

 

адміністрації районів ММР, громадські організації

Міський бюджет

 

220,0

40,0

42,0

44,0

46,0

48,0

Підвищен-ня рівня національ-ної свідомості молоді

Інші джерела

-

-

-

-

-

6.3. Сприяти проведенню урочистих зборів молоді, присвячених пам’яті героїв-підпільників, членів молодіжної організації “Партизанська іскра”, в с. Кримка Первомайського району Миколаївської області

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР,

 

адміністрації районів ММР, громадські організації

Міський бюджет

 

60,0

11,0

11,5

12,0

12,5

13,0

Підтримка ініціатив молодіжних громадських організацій

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

6.4. Сприяти патріотичному вихованню дітей та молоді, проведення екскурсій, конкурсів-оглядів музеїв, кімнат бойової слави, клубів військово-патріотичного виховання

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР,

 

адміністрації районів ММР, громадські організації

 

 

Міський бюджет

 

45,0

8,0

8,5

9,0

9,5

10,0

Військово-патріотичне виховання

Інші джерела

-

-

-

-

-

7

Виховання правової культури, профілактика

 

правопору-шень та пропаганда здорового способу життя

 

 

7.1.  Сприяти проведенню семінарів, нарад, “круглих столів”, ділових ігор тощо з питань правового виховання юнацтва та молоді

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР,

 

адміністрації районів ММР, громадські організації

 

 

Міський бюджет

 

27,4

5,0

5,3

5,5

5,7

5,9

Підвищення рівня правових знань

 

юнацтва та молоді

 

 

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

7.2. Сприяти проведенню інформаційно-просвітницьких заходів та профілактичної роботи серед населення міста, учнівської та студентської молоді, з питань популяризації здорового способу життя та запобігання  негативних  явищ

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, Миколаївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, адміністрації районів ММР

 

 

Міський бюджет

 

110,0

20,0

21,0

22,0

23,0

24,0

Збільшення кількості молоді, яка веде здоровий спосіб життя

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

7.3. Сприяти проведенню традиційних фестивалів, конкурсів агітбригад профілактичного спрямування (фестиваль дружин юних пожежних тощо)

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, адміністрації районів ММР, громадські організації

 

 

Міський бюджет

 

35,0

6,0

6,5

7,0

7,5

8,0

Профілак-тика негативних явищ серед молоді, зниження правопорушень серед молоді

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

7.4. Сприяти проведенню просвітницьких та культурно-мистецьких акцій для підлітків та молоді під гаслом “Здоров’я  молоді – здоров’я нації”

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, адміністрації районів ММР, громадські організації

 

 

Міський бюджет

 

55,0

10,0

10,5

11,0

11,5

12,0

Профілак-тика негативних явищ серед молоді, зниження правопорушень серед молоді

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

7.5. Сприяти проведенню профілактичних заходів, спрямованих на соціальну адаптацію молоді з алкогольною та наркотичною залежністю

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР,

 

Миколаївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,

 

громадські організації

 

 

Міський бюджет

 

35,0

6,0

6,5

7,0

7,5

8,0

Профілак-тика негативних явищ серед молоді, зниження правопорушень

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

7.6. Сприяти проведенню інформаційно-профілактичних заходів щодо попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР,

 

Миколаївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,

 

служба у справах дітей ММР, громадські організації

 

адміністрації районів ММР

 

 

Міський бюджет

 

45,0

8,0

8,5

9,0

9,5

10,0

Поперед-ження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

 

 

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

7.7. Сприяти проводенню семінарів, спрямованих на профілактику негативних явищ у молодіжному середовищі, пропаганду здорового способу життя, протидії торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї, та  здійснювати видання інформаційного матеріалу на ці теми

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР,

 

адміністрації районів ММР, громадські організації

 

 

Міський бюджет

 

27,4

5,0

5,3

5,5

5,7

5,9

Профілак-тика негативних явищ у молодіж-ному середовищі, пропаганда здорового способу життя

Інші джерела

-

-

-

-

-

8

Сприяння розвитку  та  змістовного дозвілля молоді.

 

Підтримка творчої та обдарованої молоді

 

 

8.1. Сприяти запровадженню організації туристичної та екскурсійної роботи серед дітей, підлітків, молоді.  Підтримувати родинні форми проведення дозвілля

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради,  управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, громадські організації та об’єднання

 

 

Міський бюджет

 

45,0

8,0

8,5

9,0

9,5

10,0

Соціальна підтримка дітей, підлітків, молоді, інвалідів та малозабез-печених верств населення

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

8.2. З метою організації відпочинку дітей і молоді:

 

- сприяти організації та діяльності наметових таборів;

 

- залучати краєзнавчі, археологічні, туристичні та інші громадські організації

2013-2017 рр.      

 

 

Виконком міської ради,  управління у справах сім’ї, дітей та молоді,   адміністрації районів ММР, громадські організації

Міський бюджет

 

550,0

100,0

105,0

110,0

115,0

120,0

Надання молоді можливості відпочинку у наметових таборах

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

8.3. Сприяти проведенню туристичних спортивно-оздоровчих фестивалів за участю молоді м. Миколаєва

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради,  управління у справах сім’ї, дітей та молод і ММР, громадські організації

 

 

Міський бюджет

 

55,0

10,0

10,5

11,0

11,5

12,0

Підтримка молодіжних громадських організацій

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

8.4. Сприяти проведенню дитячих, молодіжних і сімейних фестивалів, конкурсів, виставок художньої творчості

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради,  управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, адміністрації районів ММР, громадські організації

 

 

Міський бюджет

 

550,0

100,0

105,0

110,0

115,0

120,0

Підтримка молодіжних, дитячих громадських організацій у проведенні заходів

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

8.5. Підтримка талановитої та обдарованої молоді, сприяння та забезпечення їх участі у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, фестивалях

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, громадські організації

Міський бюджет

 

55,0

10,0

10,5

11,0

11,5

12,0

Підтримка талановитих та обдарованої молоді та сприяння участі у фестивалях, конкурсах

Інші джерела

-

-

-

-

-

9

Забезпечення виховання та всебічного

 

розвитку дітей у сім’ї

 

 

9.1. Створювати умови для естетичного та патріотичного виховання, змістовного відпочинку і дозвілля дітей, впроваджувати нові форми і методи виховання з метою духовного відродження нації, виявлення й підтримки талановитих та обдарованих дітей

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради,  управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, громадські організації, адміністрації районів ММР

Міський бюджет

-

-

-

-

-

Підвищення рівня естетичного та патріо-тичного виховання дітей та молоді

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

9.2. Здійснювати  соціальний  супровід  сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, Миколаївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Міський бюджет

-

-

-

-

-

Покращен-ня рівня життя сімей та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

9.3. Сприяти проведенню заходів з відзначення Дня сім’ї, Дня матері, відродження національних свят з метою пропаганди кращих духовних надбань народу, розвитку і підтримки сімейних традицій

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, адміністрації районів ММР, служба у справах дітей ММР

Міський бюджет

 

241,4

44,0

46,2

48,3

50,4

52,5

Подальший розвиток національ-них традицій, підтримка родинного кола

Інші джерела

 

 

-

-

-

-

-

10

Підтримка діяльності молодіжних громадських організацій.

 

Розвиток міжнародних молодіжних контактів

 

 

10.1. З метою здійснення єдиної політики молодіжного самоврядування сприяти:

 

- діяльності органів студентського самоврядування;

 

- розвиткові шкільного та студентського самоврядування

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради,  управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, адміністрації районів ММР, громадські організації

Міський бюджет

 

20,0

3,0

3,5

4,0

4,5

5,0

Підвищен-ня рівня розвитку студентсь-кого та учнівського самовряду-вання

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

10.2. Залучати у встановленому порядку представників молодіжних громадських організацій до стажування в органах місцевого самоврядування

 

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, відділ кадрів ММР, громадські організації

 

 

Міський бюджет

-

-

-

-

-

Збільшення кількості молодих спеціалістів в органах місцевого самовряду-вання

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

10.3. З метою залучення дитячих, жіночих та молодіжних громадських організацій до участі в реалізації галузевої політики сприяти проведенню відбору соціально-вагомих програм і проектів громадських організацій

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, громадські організації

Міський бюджет

-

-

-

-

-

Збільшення кількості проектів, реалізова-них спільно з громадсь-кими організаці-ями

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

10.4. Сприяти розвитку волонтерського руху

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, адміністрації районів ММР, громадські організації

 

 

Міський бюджет

 

27,4

5,0

5,3

5,5

5,7

5,9

Підвищен-ня рівня розвитку волонтер-ського руху.

 

 

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

10.5. Сприяти діяльності дитячих та молодіжних громадських організацій, виконанню програм, ініціатив цих організацій, спрямованих на духовний і фізичний розвиток молоді, підтримку її творчого потенціалу

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради,  управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, громадські організації

Міський бюджет

 

165,0

30,0

31,5

33,0

34,5

36,0

Підвищен-ня рівня духовного і фізичного

 

розвитку молоді, а також її творчого потенціалу

 

 

Інші джерела

-

-

-

-

-

11.

Сприяння підвищенню соціального статусу жінок та впровадженню гендерної рівності

11.1. Сприяти взаємодії громадських організацій з фондами щодо проведення суспільно-значимих моніторингів, науково-практичних досліджень, конкурсів на отримання грантів в галузі  розвитку системної роботи з вирішення проблем сім’ї та гендерної рівності

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, громадські організації

Міський бюджет

-

-

-

-

-

Моніторинг  в галузі розвитку системної роботи з вирішення проблем сім’ї та гендерної рівності

 

 

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

11.2. Сприяти  проведенню заходів щодо відзначення Міжнародного жіночого дня з метою розвитку й підтримки традицій, спрямованих на вшанування жінки-матері, підвищення ролі жінок у суспільстві

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, адміністрації районів ММР, громадські організації

Міський бюджет

 

55,0

10,0

10,5

11,0

11,5

12,0

Підвищен-ня ролі жінок у суспільстві

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

11.3. Сприяти діяльності жіночих громадських організацій, клубів, об’єднань, культурно-ділових центрів з метою підвищення ролі жінки у процесі державотворення

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, адміністрації районів ММР, громадські організації

Міський бюджет

 

27,4

5,0

5,3

5,5

5,7

5,9

Підвищен-ня ролі жінки у процесі державотворення

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

Науково-методичне та інформаційне сприяння

 

здійсненню молодіжної політики

 

 

12.1. Сприяти у проводенні інформаційних заходів по запобіганню протиправної поведінки, наркоманії, алкоголізму, СНІДу

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР, Миколаївський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,

 

адміністрації районів ММР

 

 

Міський бюджет

 

27,4

5,0

5,3

5,5

5,7

5,9

Профілак-тика негативних явищ серед молоді, зниження правопору-шень серед молоді

Інші джерела

-

-

-

-

-

 

 

12.2. Забезпечити висвітлення стану реалізації молодіжної політики в засобах масової інформації та мережі Internet

 

 

2013-2017 рр.

 

 

Виконком міської ради, управління у справах сім’ї, дітей та молоді ММР,  адміністрації районів ММР

Міський бюджет

-

-

-

-

-

Прозорость та відкритость   у роботі органів виконавчої влади щодо реалізації молодіжної політики

Інші джерела

-

-

-

-

-


Примітка: остаточний обсяг визначається рішенням міської ради під час затвердження та виконання міського бюджету м. Миколаєва на відповідний бюджетний період, без внесення змін до обсягів видатків, передбачених даним додатком.

Додаток 3
до Програми




Результативні показники
реалізації міської програми “Молодь” на 2013-2017 роки



Найменування показників

Одиниці

 

вимірювання

Зміна значення за роками реалізації

 

2013

2014

2015

2016

2017

 

Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

Показники затрат:

 

Кількість центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

од.

1

1

1

1

1

 

Кількість штатних працівників центрів

осіб

84,5

84,5

84,5

84,5

84,5

 

Показники продукту:

 

Кількість прийомних сімей

од.

12

16

19

21

24

 

Кількість дитячих будинків сімейного типу

од.

 

 

4

 

 

5

 

 

5

 

 

7

 

 

8

 

Кількість сімей, яки опинились в складних життєвих обставинах, охоплених соціальним супроводом

од.

 

 

720

 

 

1152

 

 

1584

 

 

2016

 

 

2448

 

Показники ефективності:Середні витрати на забезпечення діяльності одного працівника центру соціальних служб для сім’ї, дітей  та молоді

грн.

53738

56425

58851

61206

63654

 

Середні витрати на здійснення соціального супроводу

грн.

315

331

345

359

373

 

Показники якості:

 

Кількість послуг, які надані центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

од.

21296

21796

22296

22796

23296

 

Динаміка кількості осіб, яким надано соціальні послуги, порівняно з минулим роком

%

105,0

110,0

115,0

120,0

125,0

 

Програми і заходи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

Показники затрат:

 

Кількість спеціалістів, залучених до заходів

осіб

72

72

72

72

72

Показники продукту:

 

Кількість заходів центру

од.

1200

1500

1800

2100

2400

Кількість звернень до центру

од.

3832

4332

4832

5332

5832

Кількість учасників заходів, проведених центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

осіб

27600

34500

41400

48300

55200

Кількість дітей, молоді та сімей, яким надані соціальні послуги

осіб

998123

998723

999323

999923

1000523

Показники ефективності:

 

Середні витрати на один захід, проведений центрами  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

грн.

18

15

13

12

10

Середні витрати на одного учасника заходів, проведених центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

грн.

0,77

0,65

0,58

0,50

0,45

Показники якості:

 

Питома вага дітей, сімей та молоді від загальної  кількості звернень, які внаслідок отриманих соціальних послуг розв’язали свої соціальні проблеми

%

70%

74%

78%

82%

85%

Динаміка кількості учасників , охоплених заходами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, порівняно  з минулим роком

%

104,0

119,0

125,0

133,0

142,0

Заходи державної політики з питань молоді

 

Показники продукту:

 

Кількість міських заходів державної політики з питань молоді

од.

142

152

160

166

171

Кількість учасників  міських  заходів державної політики з питань молоді

осіб

41000

45000

49000

52000

54000

Показники ефективності:

 

Середні витрати на проведення одного міського заходу державної політики з питань молоді

грн.

4968

4889

4870

4910

4976

Показники якості:

 

Динаміка кількості людей, охоплених  міськими заходами державної політики з питань молоді,  порівняно  з минулим роком

%

105,1

109,7

108,9

106,1

103,8

Заходи державної політики із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків

 

Показники продукту:

 

Кількість  міських  заходів державної політики із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків

од.

25

30

33

34

35

Кількість учасників  міських  заходів державної політики із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків

осіб

2355

2874

3114

3468

3472

Показники ефективності:

 

Середні витрати на проведення одного  міського заходу державної політики із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків

грн.

1480

1297

1230

1247

1260

Показники якості:

 

Динаміка кількості людей, охоплених  міськими заходами державної політики із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків,  порівняно  з минулим роком

%

107,0

122,0

108,3

111,4

100,1

Надання талановитим студентам стипендії міського голови та міської ради

 

Показники продукту:

 

Кількість талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та  технічних навчальних закладах м. Миколаєва  та  отримали стипендію міського голови та міської ради

осіб

67

70

73

76

79

Показники ефективності:

 

Середній розмір стипендії міського голови та міської ради.

грн.

2115

2140

2150

2155

2160

Показники якості:

 

Динаміка збільшення кількості   талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та  технічних навчальних закладах м. Миколаєва  та  отримали стипендію міського голови та міської ради

%

100

104,5

104,3

104,1

103,9

Заходи державної політики з питань сім’ї

 

Показники продукту:

 

Кількість  міських  заходів державної політики з питань сім’ї

од.

47

53

59

60

62

Кількість учасників  міських заходів державної політики з питань сім’ї

осіб

8167

8912

9880

10121

10439

Показники ефективності:

 

Середні витрати на проведення одного  міського заходу державної політики з питань сім’ї

грн.

851

796

749

768

776

Показники якості:

 

Динаміка кількості людей, охоплених  міськими заходами державної політики з питань сім’ї, порівняно з минулим роком

%

102,1

109,1

110,9

102,4

103,1


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: