Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

26 квітня 2019                                                                                      №  361

Про затвердження висновку служби у справах

дітей про підтвердження місця проживання

дитини, ___________________, _________ р.н.,

для її тимчасового виїзду за межі України

 

 

Розглянувши висновок про підтвердження місця проживання дитини __________________, _______ р.н., для його тимчасового виїзду за межі України, заяву ___________________, документи, передбачені пунктом 721 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, та інші документи, зібрані службою у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, встановлено, що дитина, зареєстрована за адресою:                  вул._____________ , будинок ______, квартира ______ у м. Миколаєві, проживає разом із заявником за тією ж адресою.

Враховуючи викладене, керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частиною другою статті 19, частиною п’ятою статті 157 Сімейного кодексу України, пунктом 721 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866, відповідно до протоколу № __ від __________ засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Миколаївської міської ради, беручи до уваги відсутність інформації про наявність рішення суду про визначення місця проживання дитини з іншим із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити висновок служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини __________________, ___________ р.н., з матір’ю, ________________ для її тимчасового виїзду за межі України (додається).

 

2. Попередити _____________________ про необхідність інформування служби у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради про повернення дитини в Україну протягом місяця з дня в’їзду в Україну та про відповідальність, передбачену частиною сьомою статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за умисне порушення встановленого законом обмеження щодо строку перебування дитини за межами України.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Криленка В.І.

 

Перший заступник

міського голови                                                                                  В.І. Криленко

 

 

Це рішення пред’являється під час перетинання державного кордону України та діє протягом одного року з дня набрання ним законної сили.

 

 

Рішення набрало законної сили  ___ _____________ 20__ р.

 

 

 

Перший заступник

міського голови                                                                                  В.І. Криленко

Додаток

до рішення виконкому

міської ради

від 26 квітня 2019

№ 361

ВИСНОВОК

про підтвердження місця проживання дитини,
Вирича Дем’яна Євгеновича, 21.05.2009 р.н.,
для її тимчасового виїзду за межі України

Розглянувши заяву Вирич Тетяни Вікторівни від 12.04.2019 №В-441-2 про необхідність підтвердження місця проживання дитини, Вирича Дем’яна Євгеновича, 21.05.2009 р.н., для її тимчасового виїзду за межі України, документи, подані заявником до служби у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради, відвідавши дитину за місцем її проживання, встановлено, що дитина зареєстрована за адресою: вул. 1 Воєнна, 2 у м. Миколаєві, проживає разом із матір’ю у м. Миколаєві за адресою: вул. Чкалова, буд. 112, кв. 47.

Заявника повідомлено про необхідність інформування служби у справах дітей Миколаївської міської ради про повернення дитини в Україну протягом місяця з дня в’їзду в Україну та про відповідальність, передбачену частиною сьомою статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення за умисне порушення встановленого законом обмеження щодо строку перебування дитини за межами України.

 

Начальник служби у справах дітей                                                Н.В Бакалова

адміністрації Центрального району                                             
Миколаївської міської ради

 Опубліковано: 7 травня 2019р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: