Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

05 квітня 2019                                                                                          № 271

Про закінчення опалювального

сезону 2018-2019 рр.

 

У зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб, яка становить більш як +8 С°, відповідно до пп. 7.9.4 Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, відповідно до п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, керуючись пп. 1 п. “а” ст. 30, ч. 6 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Закінчити опалювальний сезон з 06.04.2019 на всіх об’єктах, крім закладів дошкільної освіти, лікарень, пологових будинків, амбулаторій.

2. Начальнику управління освіти Миколаївської міської ради Личко Г.В., начальнику управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В. для продовження опалювального сезону надати письмові звернення теплогенеруючим підприємствам з переліком об’єктів, яким необхідно продовжити опалювальний сезон.

3. Теплопостачальним підприємствам і споживачам тепла виконати відключення тепла в технологічній послідовності й з урахуванням експлуатаційних вимог не пізніше 5-денного терміну з дати прийняття даного рішення.

4. ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ДП «НВКГ «Зоря»-«Машпроект», іншим постачальникам теплової енергії, департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради:

- розрахунки вартості наданих послуг, пільг та субсидій, що надаються певним категоріям населення, виконувати, виходячи з фактичних дат відключення житлових будинків теплопостачання, за даними теплогенеруючих та житлово-експлуатаційних підприємств;

- протягом 30 календарних днів з дня прийняття даного рішення завершити коригування нарахувань за послуги опалення та гарячого водопостачання і розміру пільг та субсидій по кожному особовому рахунку відповідно до фактично наданих обсягів послуг та умов опалювального сезону 2018-2019 рр.

5. Відділу інформаційного забезпечення департаменту міського голови Миколаївської міської ради опублікувати це рішення в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Омельчука О.А., заступника міського голови Степанця Ю.Б.

 

 

 

Перший заступник

міського голови                                                                                      В.І. Криленко

 

Опубліковано: 05 квітня 2019р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: