Мапа порталу

   СПИСОК

діячів культури і мистецтва міста Миколаєва, які мають державні нагороди України 

Народний артист України

  1. Пасічник Віктор Олександрович
  2. Берсон Микола Семенович, директор Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  3. Василь Георгійович Остафійчук, актор, провідний майстер сцени Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру

Заслужений артист України

  1. Вербець Альберт Васильович, артист Миколаївського художнього російського драматичного театру
  2. Гашинська Лідія Григорівна, артистка Миколаївського художнього російського драматичного театру
  3. Ігнатьєва Надія Дмитрівна, артистка Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  4. Кузнєцов Володимир Вікторович
  5. Кузнєцова Ольга Іванівна
  6. Лагошняк Сталіна Василівна, артистка Миколаївського художнього російського драматичного театру
  7. Леоненко Олександр Іванович, головний балетмейстер Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  8. Лозовенко Сергій Петрович
  9. Остафійчук Василь Георгійович, артист Миколаївського художнього російського драматичного театру
  10. Урес Віктор Юхимович, головний диригент Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  11. Баранова Людмила Василівна, артистка-вокалістка Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  12. Бенчивенга Ірина Іванівна, артистка Миколаївського художнього російського драматичного театру
  13. Бубенко Ірина Миколаївна, артистка-вокалістка Миколаївського  академічного українського театру драми та музичної комедії
  14. Дерік Андрій Олегович, артист-вокаліст Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  15. Баштова Наталія Анатоліївна, директор ОЦНТ та КОР, солістка-вокалістка Миколаївської обласної філармонії
  16. Білоусова Олена Леонідівна, Викладач Миколаївського коледжу культури і мистецтв, солістка-вокалістка Миколаївської обласної філармонії
  17. Обрєвко Іван Іванович, художній керівник ансамблю народних інструментів «Узори» Миколаївської обласної філармонії
  18. Сичьов Олександр Федорович, художній керівник ансамблю «Вільні козаки» Миколаївської обласної філармонії
  19. Чверкалюк Сергій Володимирович, актор, провідний майстер сцени Миколаївського академічного  художнього російського драматичного театру
  20. Карпенчук Володимир Миколайович, артист-вокаліст Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  21. Соколов Анатолій Євгенович, актор Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру

Заслужений працівник культури України

  1. Берсон Микола Семенович, директор Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  2. Богза Надія Федорівна, директор Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова
  3. Бойчук Михайло Михайлович
  4. Дем’яненко Ганна Петрівна
  5. Затурян Анатолій Ілліч, художній керівник Прибузького народного ансамблю пісні і танцю
  6. Іванов Олександр Кузьмич
  7. Красненко Людмила Михайлівна
  8. Крючков Юрій Семенович
  9. Лоскутніков Віталій Сергійович
  10. Мерлянов Михайло Васильович, зав. кафедрою відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв»
  11. Миколайчук Микола Іванович, викладач Миколаївського державного вищого музичного училища
  12. Мирян Алла Миколаївна
  13. Осовик Борис Володимирович
  14. Парницька Валентина Миколаївна
  15. Плохой Віктор Миколайович
  16. П’ятигорський Віктор Вікторович
  17. Рибак Анатолій Володимирович
  18. Семилєт Наталя Вікторівна, директор Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Миколаєва
  19. Січко Валентина Степанівна, художній керівник народної капели бандуристів „Кобзарський передзвін”
  20. Томова Наталя Євгенівна
  21. Хизниченко Юлія Андріївна
  22. Шаульський Анатолій Йосипович
  23. Шпачинський Омелян Артемович, художній керівник, головний диригент студентського народного хору ім. Аркаса Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв»
  24. Щербина Олександр Іванович
  25. Западинська Ніна Григорівна, хормейстер оперно-вокальної студії Обласного палацу культури
  26. Пак Ірина Олексіївна, художній керівник театру танцю „Ритми планети”
  27. Соловйов Віктор Алмабайович, директор Миколаївського колледжу культури і мистецтв
  28. Гречко Галина Степанівна,
  29. Дікштейн Валерій Олексійович, заступник директора Миколаївського художнього російського драматичного театру
  30. Ржепецький Леонід Андрійович, голова Миколаївського обласного відділення Українського фонду культури
  31. Росляков Сергій Миколайович, директор Миколаївського обласного художнього музею ім.Верещагіна
  32. Розенблюм Аркадій Михайлович, заступник директора Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  33. Захарова Лариса Павлівна, головний бібліотекар Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Гмирьова
  34. Трегубов Юрій Борисович, головний режисер Миколаївської облдержтелерадіокомпанії
  35. Долгов Євген Леонідович, завідувач студентського культурного центру «Корабел» Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
  36. Ташлай Людмила Борисівна, завідувач музею «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині у роки Великої Вітчизняної війни. 1941-1954»
  37. Акманов Денис Олександрович, заступник директора Обласного палацу культури
  38. Дорошина Ольга Олексіївна, балетмейстер народного ансамблю танцю «Суднобудівник» Обласного палацу культури
  39. Дяченко Ліна Михайлівна, директор Палацу культури УМВС України в Миколаївській області, худ. керівник ансамблю пісні і танцю «Южний патруль» ПК УМВС
  40. Іваницька Тетяна Іванівна, викладач Миколаївського коледжу культури і мистецтв
  41. Почтаренко Володимир Георгійович, балетмейстер народного ансамблю бального танцю «Грація» Обласного палацу культури
  42. Стрелецька Галина Петрівна, керівник народного фольклорного ансамблю «Вербиченька» державного підприємства «Суднобудівний завод ім. 61 комунара»
  43. Терещенко Вікторія Петрівна, директор-художній керівник Миколаївського державного театру ляльок
  44. Качурін Вячеслав Тимофійович, голова правління Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України
  45. Авраменко Наталія Петрівна, головний хормейстер Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  46. Гацук Ганна Федорівна, викладач Миколаївського державного вищого музичного училища
  47. Черниш Катерина Анатоліївна, директор комунального підприємства Миколаївської міської ради «Міський центр культури та дозвілля»
  48. Кривцова Валентина Володимирівна, керівник обласного народного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Прибужжя» Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи
  49. Піскурьова Ірина Миколаївна, заступник директора Миколаївського краєзнавчого музею
  50. Топчий Володимир Миколайович, директор Миколаївського зоопарку
  51. Островська Тетяна Анатоліївна, директор Дитячої музичної школи № 2

 Заслужений діяч мистецтв України

  1. Берсон Микола Семенович, директор Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  2. Булавицький Іван Якович, член правління Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України
  3. Єнтіс Любов Степанівна
  4. Ігнатьєв Олег Григорович, головний режисер Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії
  5. Журавель Дмитро Тодосьович
  6. Кравченко Микола Антонович, директор Миколаївського художнього російського драматичного театру
  7. Приходько Олег Костянтинович, голова правління Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України
  8. Сенкевич Серафима Федорівна
  9. Сирота Анатолій Архипович, директор Миколаївського державного вищого музичного училища
  10. Іваницький В’ячеслав Едуардович, член Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України
  11. Ярова Тетяна Андріївна, композитор, художній керівник муніципального театру-студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді
  12. Черкесова Інна Григорівна
  13. Іваницька Лідія Іванівна, художник декоративно-прикладного мистецтва
  14. Озерний Михайло Іванович, художник-живописець, член Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України
  15. Кедіс Олег Юрійович, викладач Миколаївського філіалу Київського національного університету культури і мистецтв, соліст народного естрадного оркестру Обласного палацу культури
  16. Полторак Михайло Кирилович, художній керівник естрадного оркестру «Джаз-бенд» Миколаївського державного вищого музичного училища, диригент народного естрадного оркестру Обласного палацу культури
  17. Головін Костянтин Олексійович, живописець, член правління Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України
  18. Матійко Олександр Васильович, художник

 Заслужений художник України

  1. Бахтов Володимир Олександрович, член Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України
  2. Завгородній Анатолій Петрович, член Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України
  3. Макушин Юрій Андрійович, член Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України
  4. Лебідь Ольга Вікторівна, художник-графік, член правління Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України
  5. Макушина Інна Вікторівна, художник-скульптор, член правління Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України
  6. Семерньов Віктор Михайлович, художник-живописець, член правління Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України
  7. Семерньова Галина Вікторівна, художник-живописець, член правління Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України
  8. Покосенко Олександр Данилович, художник, член Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України

Заслужений майстер народної творчості України

  1. Базилевська-Барташевич Тетяна Анатоліївна
  2. Дуднік Наталія Вадимівна, майстриня, член правління Миколаївського обласного осередку Національної спілки майстрів народної творчості України
  3. Гончарова Раїса Марківна, майстриня,  член правління Миколаївського обласного осередку Національної спілки майстрів народної творчості України
  4. Димова Валентина Борисівна, майстриня, викладач Академії дитячої творчості м. Миколаєва
  5. Клок Віра Андріївна, заступник голови правління Миколаївського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України

Лауреати Державної премії ім. Т.Г.Шевченка

  1. Іванов Віктор Якимович
  2. Кремінь Дмитро Дмитрович
  3. Крючков Юрій Семенович
  4. Озерний Михайло Іванович
  5. Семерньов Віктор Михайлович
  6. Чередниченко Галина Іванівна

Орден «За заслуги»

  1. Гольденберг Михайло Давидович, голова правління Миколаївського товариства єврейської культури (ІІІ ступеню)
  2. Берсон Микола Семенович, директор Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії (ІІІ, ІІ ступенів)
  3. Затурян Анатолій Ілліч, художній керівник При бузького народного ансамблю пісні і танцю Миколаївського коледжу культури і мистецтв      (ІІІ ступеня)
  4. Ігнатьєв Олег Григорович, головний режисер Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії (ІІІ ступеня)
  5. Шпачинський Омелян Артемович, художній керівник, головний диригент студентського народного хору ім.Аркаса МФ КНУКіМ (ІІІ ступеня)
  6. Кравченко Микола Антонович, художній керівник Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру (ІІІ ступеня)

Орден «Княгині Ольги»

  1. Богза Надія Федорівна, директор Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова
  2. Комінарець Ольга Вікторівна, худ. керівник оркестру народних інструментів «Південна рапсодія» Миколаївського коледжу культури і мистецтв
  3. Ярова Тетяна Андріївна, композитор, художній керівник муніципального театру-студії естрадної пісні для дітей, юнацтва та молоді
  4. Жайворонок Тетяна Анатоліївна, директор Обласної бібліотеки для дітей         ім. В.Лягіна
  5. Гаркуша Наталія Михайлівна, старший науковий співробітник Миколаївського обласного краєзнавчого музею
  6. Марущак Віра Іванівна Бібліотекар Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва

Медаль «За працю і звитягу»

  1. Пономарьова Олена Володимирівна Завідувач відділу комунального закладу культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей»

 ОНОВЛЕНО 10.10.2016

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: