Мапа порталу

Районний фізкультурно-патріотичний фестиваль "Козацький гарт"

22 березня відділом у справах молоді, культури, сім’ї та спорту адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради організовано проведення на базі стадіону «Юність» фізкультурно-патріотичного фестивалю "Козацький гарт" серед учнів 5-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Заводського району.

У змаганнях взяли участь 16 команд, понад 230 учасників.

Юні спортсмени змагались з “човникового бігу” 4 x 9 м, стрибків у довжину з місця, стрибків через скакалку протягом 30 секунд, перетягування канату.

За результатами проходження всіх етапів програми в запеклій боротьбі І місце вибороли учні гімназії № 4, ІІ місце посіла команда ЗОШ № 6, на ІІІ місці – учні ЗОШ № 18.

Переможці змагань нагороджені грамотами голови адміністрації Заводського району.