МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
22 грудня 2016 № 1167
Про схвалення прогнозу міського
бюджету міста Миколаєва на
2018-2019 роки
Відповідно до Бюджетного кодексу України, розглянувши індикативні прогнозні показники міського бюджету за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 28, пунктом 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
ВИРІШИВ:
1. Схвалити прогноз міського бюджету міста Миколаєва на 2018-2019 роки з додатками 1-4.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту фінансів Миколаївської міської ради Бондаренко В.І.
Міський голова О.Ф.Сєнкевич
МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
СХВАЛЕНО
рішення виконкому міської ради
від ____________
№_____________
ПРОГНОЗ
міського бюджету міста Миколаєва
на 2018 – 2019 роки
1. Загальна частина
Прогноз міського бюджету м.Миколаєва на 2018-2019 роки (далі – Прогноз) розроблений відповідно до положень Бюджетного кодексу України з врахуванням законопроекту № 5131 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», Податкового кодексу України, законопроекту № 5130 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», постанови Кабінету Міністрів України від 01.07.2016 № 399 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 і 2019 роки», місцевих програм, перспектив соціально-економічного розвитку області й міста та бюджетних запитів головних розпорядників коштів міського бюджету.
Починаючи зі складання проектів місцевих бюджетів на 2017 рік, здійснюється перехід на програмно-цільовий метод бюджетування. Програмно-цільовий метод у бюджетному процесі – це система планування бюджетних коштів у середньостроковій перспективі, спрямована на розроблення бюджетних програм, орієнтованих на кінцевий результат. Метою середньострокового бюджетного прогнозування є забезпечення послідовності та передбачуваності бюджетної політики, створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку міста та можливостями міського бюджету в середньостроковій перспективі.
Основними завданнями Прогнозу є підвищення результативності та ефективності бюджетних видатків, посилення бюджетної дисципліни, спрямування фінансових ресурсів на реалізацію пріоритетних соціальних напрямків та завдань для забезпечення динамічного і збалансованого розвитку міста.
2. Індикативні прогнозні показники міського бюджету
Основні прогнозні макропоказники економічного та соціального розвитку України на 2018-2019 роки, що покладені в основу розрахунку Прогнозу, характеризуються наступним чином:
Показники | 2018 рік | 2019 рік |
Індекс споживчих цін, у середньому до попереднього року, % | 106,7 | 105,6 |
Індекс споживчих цін, грудень до грудня попереднього року, % | 105,5 | 105,2 |
Фонд оплати праці найманих працівників та грошового забезпечення військовослужбовців, у % до попереднього року | 113,9 | 113,0 |
Середньомісячна зарплата працівників номінальна, скоригована на індекс споживчих цін, у % до попереднього року | 106,8 | 107,5 |
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01.07.2016 № 399 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 і 2019 роки» прогнозується індекс споживчих цін (грудень до грудня попереднього року) 105,5% у 2018 році та 105,2% у 2019 році.
У прогнозних розрахунках розмір мінімальної заробітної плати взято на рівні планового розміру 2017 року - 3200 грн. на місяць (повідомлення Мінфіну України щодо зміни даного показника не було).
Щодо визначення розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС взято норму законопроекту № 5130 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» - мінімальний посадовий оклад (тарифна ставка) встановлюється у розмірі, не меншому від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.
За повідомленням Мінфіну України, прогнозний розмір прожиткового мінімуму розрахований з урахуванням індексу споживчих цін на 2018 і 2019 роки:
- в середньому на одну особу: з 1 січня 2018 року – 1 700 грн., з 1 травня – 1 788 грн., з 1 грудня – 1 828 грн.; 1 січня 2019 року – 1 828 грн., з 1 травня – 1 923 грн., з 1 грудня – 1 960 грн.;
- для дітей віком до 6 років: з 1 січня 2018 року – 1 492 грн., з 1 травня – 1 570 грн., з 1 грудня – 1 604 грн.; з 1 січня 2019 року – 1 604 грн., з 1 травня – 1 688 грн., з 1 грудня – 1 719 грн.;
- для дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2018 року – 1 860 грн., з 1 травня – 1 957 грн., з 1 грудня – 2 000 грн.; з 1 січня 2019 року – 2 000 грн., з 1 травня – 2 104 грн., з 1 грудня – 2 144 грн.;
- для працездатних осіб: з 1 січня 2018 року – 1 762 грн., з 1 травня – 1 854 грн., з 1 грудня – 1 894 грн.; з 1 січня 2019 року – 1 894 грн., з 1 травня – 1 993 грн., з 1 грудня – 2 030 грн.;
- для непрацездатних осіб: з 1 січня 2018 року – 1 373 грн., з 1 травня – 1 445 грн., з 1 грудня – 1 476 грн.; з 1 січня 2019 року – 1 476 грн., з 1 травня – 1 553 грн., з 1 грудня – 1 582 грн.;
Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв розраховані з урахуванням прогнозного зростання тарифів на енергоносії та прогнозного індексу цін виробників: на 2018 рік – коефіцієнт росту порівняно із 2017 роком 1,0688; на 2019 рік – порівняно із 2018 роком – 1,052.
Індикативні прогнозні показники міського бюджету на 2018-2019 роки наведені в додатках 1-4 до рішення.
3. Пріоритетні завдання, перелік заходів, які необхідно здійснити, та результати, яких планується досягти в рамках прогнозу
3.1. Наповнення міського бюджету
Прогноз доходів міського бюджету враховує поступові позитивні зрушення у розвитку основних бюджетоутворюючих галузей міста, у першу чергу промисловості, прогнозні індекси споживчих цін; підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 3200 гривень та доходів населення, а також тенденції надходжень окремих податків за останні роки тощо.
Провадження положень Податкового кодексу України щодо уникнення додаткового навантаження на платників податків та удосконалення системи адміністрування податків, з одного боку, формуватиме умови для зниження масштабів тіньового сектору та, як наслідок, збільшення податкових надходжень до бюджету, а з іншого – збільшуватиме обсяги власних коштів підприємств, які вони можуть спрямувати на інвестиційні цілі.
Головним пріоритетом бюджетної політики в частині доходів є забезпечення надходжень до міського бюджету з урахуванням позитивної динаміки у порівнянні з попередніми роками та недопущення негативних тенденцій у наповненні бюджету.
Основними заходами, які необхідно здійснити для досягнення поставлених цілей, мають бути:
- активізація роботи виконавчих органів Миколаївської міської ради (відповідно до наданих повноважень), фіскальних та інших контролюючих органів із залучення коштів до міського бюджету;
- пошук додаткових шляхів наповнення місцевого бюджету, зокрема шляхом ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати у господарському комплексі, руйнування існуючих схем мінімізації сплати податків, забезпечення беззбиткової діяльності підприємств та створення рівних умов для усіх суб’єктів господарювання;
- забезпечення ефективного і раціонального підходу до використання земельних ресурсів та комунального майна як засобу збільшення надходжень до бюджету міста;
- організація своєчасного затвердження та перегляду ставок місцевих податків і зборів згідно з чинним законодавством.
Основними результатами, яких планується досягти, є забезпечення зростання дохідної частини місцевого бюджету за рахунок активізації підприємницького потенціалу, зниження частки тіньової економіки.
3.2. Використання бюджетних коштів в основних сферах діяльності
Відповідно до державної політики та місцевих програм по основних сферах діяльності, бюджетні кошти прогнозується направити на виконання пріоритетних завдань та заходів, серед яких:
у сфері освіти – забезпечення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу, ефективне використання ресурсів, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, розвиток інфраструктури;
у сфері охорони здоров’я - оптимізація організації та механізму фінансування системи надання медичної допомоги, спрямованої на розв’язання реальних потреб населення, збереження та подальше зміцнення матеріально-технічної бази закладів, соціальний захист працівників;
у сфері соціального захисту - забезпечення державних гарантій, формування комплексної системи соціального захисту громадян, які потребують соціальної підтримки, удосконалення системи надання соціальної допомоги найбільш вразливим верствам населення, посилення адресної спрямованості, створення умов для максимально раціонального та економного використання коштів міського бюджету, спрямованих на сферу соціальної допомоги, залучення додаткових, у тому числі благодійних ресурсів;
у сфері культури - збереження інфраструктури галузі та її оптимізація, суттєве покращання матеріально-технічних та економічних умов розвитку культури в місті, модернізація системи фінансування - пряме фінансування надання послуг, підтримка приватних ініціатив та використання найновіших моделей підтримки, зокрема фандрейзингу;
у сфері фізичної культури і спорту - підтримка дитячого, дитячо-юнацького, резервного спорту, спорту вищих досягнень, спорту інвалідів і ветеранів, зміцнення матеріально-технічної спортивної бази міста, поліпшення фізичної підготовленості й фізичного розвитку населення міста;
у галузі державного управління – створення належних умов для реалізації територіальною громадою, депутатами міської ради та органами місцевого самоврядування прав і повноважень, визначених чинним законодавством України;
у житлово-комунальному господарстві - підвищення зацікавленості жителів міста в належному утриманні житлового фонду, продовження створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та залучення населення до утримання житлового фонду, збільшення обсягів проведення ремонту об’єктів благоустрою та житлового фонду міста, підвищення ефективності використання енергоносіїв та інших ресурсів, підвищення енергоефективності будинків, створення стимулів та умов для економного витрачання енергоресурсів, впровадження енергозберігаючих заходів у житлових будинках шляхом здешевлення кредитів, отриманих населенням, ОСББ та ЖБК. Продовження впровадження енергозберігаючих заходів у житловому фонді міста шляхом термомодернізації будинків.
Основним завданням усіх учасників бюджетного процесу на середньостроковий період є здійснення заходів загальнодержавного та місцевого значення з проведення дієвих реформ в усіх сферах діяльності з максимально можливим економічним ефектом при мінімальних затратах та підвищення ефективності використання бюджетних коштів в умовах жорсткої економії, проведення роботи з оптимізації мережі галузей бюджетної сфери, впровадження ефективних заходів з енергозбереження, спрямування капітальних вкладень на підвищення комфортності умов проживання, збільшення обсягу платних послуг, що надаються бюджетними установами.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
- забезпечення своєчасної та повної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, проведення розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги;
- зменшення рівня споживання енергоносіїв;
- збільшення обсягу фінансування соціальних програм, видатків капітального характеру;
- надання жителям міста якісних послуг.
3.3. Фінансування бюджету
На стадії планування та в ході внесення змін до міського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України в міському бюджеті можуть виникати:
дефіцит за загальним фондом у разі використання вільного залишку бюджетних коштів;
профіцит за загальним фондом у разі спрямування до бюджету розвитку коштів із загального фонду бюджету;
дефіцит за спеціальним фондом у разі залучення до бюджету розвитку коштів із запозичень, коштів із загального фонду бюджету, а також у разі використання залишків коштів спеціального фонду міського бюджету, крім власних надходжень бюджетних установ.
У випадку виникнення тимчасових касових розривів буде використовуватись можливість отримання позик їхнє покриття для фінансування захищених видатків загального фонду.
3.4. Кредитування бюджету
Пріоритетним напрямом кредитування міського бюджету є створення умов для реалізації конституційного права громадян України на житло, і зокрема молоді, шляхом надання їм пільгових довготермінових кредитів та часткової компенсації відсоткової ставки кредитів комерційних банків у рамках виконання Програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян м.Миколаєва житлом.
4. Виконання інвестиційних програм (проектів)
Прогнозні показники бюджету розвитку за об'єктами,
строк впровадження яких довший, ніж бюджетний період
(тис.грн.)
Назва об’єктів | 2018 рік - прогноз | 2019 (прогноз) |
Будівництво дитячого дошкільного закладу у мкр."Північний" | 1500 | 5000 |
Реконструкція прибудови до ЗОШ №22 по вул. Робочій,8 у м. Миколаєві | 2653,59 | 10754,991 |
Реконструкція з прибудовою ЗОШ №36 по вул. Пограничній,143 | 6013,48 |
|
Будівництво загальноосвітньої школи у мкр. Північний | 1500 | 5000 |
Будівництво котельні ЗОШ №№48,4,29 | 16643,22 |
|
Будівництво загальноосвітньої школи №47 по вул. Торговій, 77/1 | 1500 | 5742,874 |
Реконструкція покрівлі гімназії №4, ЗОШ №59 | 5692 |
|
Реставрація Миколаївської гімназії №2 по вул.Адміральській, 24 | 2575 |
|
Реконструкція будівлі ДНЗ №138 по вул.Генерала Попеля,79 у м.Миколаєві | 3500 | 4866,438 |
Будівництво дошкільного закладу у мкр. Варварівка у м. Миколаєві | 1500 | 3953 |
Реконструкція нежитлових приміщень по вул.Спаській, 23/1 під дитячу художню школу | 5075 | 5075 |
Реконструкція нежитлового приміщення по пров. Прорізному,21/2 під дитячу музичну школу № 6 | 4000 | 4053 |
Реконструкція міського палацу культури «Молодіжний» по вул.Театральній,1 у м. Миколаєві | 4650,137 | 5938,905 |
КУ Миколаївський зоопарк. Будівництво комплексу для великих копитних тварин | 4055 | 4000 |
КУ Миколаївський зоопарк. Будівництво літніх вольєрів «Острів звірів» | 5100 | 5003 |
Нове будівництво легкоатлетичного манежу по вул.Спортивній,1/1 в м.Миколаєві | 4926,765
| 10000 |
Реконструкція існуючого центрального футбольного поля Центрального міського стадіону по вул. Спортивній,1/1 в м.Миколаєві | 4926,765 | 7218 |
Реконструкція веслувальної бази КДЮСШ "Комунарівець" по вул. Паромний узвіз,1 м.Миколаєва | 2364,12 |
|
Будівництво дороги від вул.Індустріальної до вул.Озерної в м.Миколаєві | 2000 | 5357,912 |
Ліквідація наслідків підтоплення сел.Горького - будівництво дренажного колектору для захисту від підтоплення селища Горького в м.Миколаєві | 2000 | 2000 |
Будівництво кладовища в м.Миколаєві, у тому числі виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації і проекту землеустрою | 6768,447
| 8000 |
Реконструкція сімейної амбулаторії КЗ ММР ЦПМСД №1 за адресою: м.Миколаїв, вул. Знаменська, 35 | 2500 | 2500 |
Реконструкція частини приміщень з виділенням кабінетів для прийому громадян амбулаторії №3 по вул. 3 Лінії у м. Миколаєві | 2500 | 2500 |
Реконструкція відділення відновного лікування (реабілітації) міської дитячої поліклініки №3 в м. Миколаєві | 2500 | 2500 |
Реконструкція системи опалення міської лікарні №4 | 2000 | 2600 |
Реконструкція існуючих будівель лікувально-профілактичних закладів під квартири для медичних працівників | 2500 | 2500 |
Ліквідація наслідків підтоплення житлового масиву Тернівка - будівництво дренажного колектору | 2000 | 2653,633 |
Ліквідація наслідків підтоплення мкр. Жовтневий парку «Богоявленський» - будівництво дренажного колектору | 2940,441 | 6000 |
Разом: | 105883,965 | 113216,753 |
5. Міжбюджетні відносини
У 2018-2019 роках прогнозується отримання таких субвенцій:
- з державного бюджету – субвенції на виконання державних програм соціального захисту, освітня та медична субвенції;
- з обласного бюджету – субвенції на виконання регіональних програм соціального захисту.
З міського бюджету прогнозується передача до державного бюджету реверсної дотації.
______________________________________
|
| Додаток 1 | ||
|
| до рішення виконкому міської ради | ||
|
| від _____________ | ||
|
| №_______________ | ||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Індикативні прогнозні показники доходів міського бюджету |
| |||
| ||||
|
|
|
|
|
Код | Найменування коду бюджетноїкласифікації | Обсяг, тис.грн. |
| |
2018 рік (прогноз) | 2019 рік (прогноз) |
| ||
| Загальний фонд - всього | 4 080 456,7 | 4 441 027,5 |
|
| у тому числі: |
|
|
|
| Доходи без урахування міжбюджетнихтрансфертів – разом, у тому числі: | 2 147 482,4 | 2 393 135,7 |
|
11010000 | Податок та збір на доходи фізичних осіб | 1 350 272,4 | 1 552 825,7 |
|
11020200 | Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності | 2 430,0 | 2 700,0 |
|
14040000 | Акцизний податок з реалізації суб`єктамигосподарювання роздрібної торгівліпідакцизних товарів | 197 600,0 | 200 800,0 |
|
18000000 | Місцеві податки | 562 080,0 | 599 410,0 |
|
19010000 | Екологічний податок |
|
|
|
21010300 | Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їхоб'єднань, що вилучається до відповідногомісцевого бюджету |
|
|
|
22012500 | Плата за надання інших адміністративнихпослуг | 20 800,0 | 22 780,0 |
|
22080400 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновимкомплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності | 8 500,0 | 8 500,0 |
|
21081100 | Адміністративні штрафи та інші санкції | 250,0 | 300,0 |
|
22090000 | Державне мито | 350,0 | 400,0 |
|
24060300 | Інші надходження | 3 900,0 | 4 000,0 |
|
| Інші надходження загального фонду | 1 300,0 | 1 420,0 |
|
| Міжбюджетні трансферти – разом, у тому числі: | 1 932 974,3 | 2 047 891,8 |
|
41034200 | Медична субвенція | 505 761,6 | 546 466,4 |
|
41033900 | Освітня субвенція | 396 075,1 | 416 671,0 |
|
| Субвенції на виконання програм соціальногозахисту | 1 031 137,6 | 1 084 754,4 |
|
41020100 | Базова дотація |
|
|
|
| Спеціальний фонд – всього | 50 071,5 | 52 581,8 |
|
| у тому числі: |
|
|
|
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 47 914,8 | 50 174,6 |
|
| Бюджет розвитку – разом, у тому числі: | 1 100,0 | 1 300,0 |
|
24170000 | Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту | 600,0 | 800,0 |
|
31030000 | Кошти від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності |
|
|
|
33010000 | Кошти від продажу землі | 500,0 | 500,0 |
|
| Інші надходження спеціального фонду | 1 056,7 | 1 107,2 |
|
| Міжбюджетні трансферти – разом |
|
|
|
| РАЗОМ доходів | 4 130 528,2 | 4 493 609,3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Заступник міського голови-директор департаменту фінансівМиколаївської міської ради |
| В.І.Бондаренко |
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| Додаток 2 | |
|
| до рішення виконкому міської ради | |
|
| від _______________ | |
|
| №________________ | |
|
|
|
|
|
|
|
|
Індикативні прогнозні показники міського бюджету на 2018-2019 роки за видатками та кредитуванням | |||
Код за (ТПКВКМБ / ТКВКБМС) | Назва коду за ТПКВКМБ | Обсяг, тис.грн. | |
2018 рік (прогноз) | 2019 рік (прогноз) | ||
| Загальний фонд разом, у т.ч.: | 3 537 538,8 | 3 776 505,0 |
| 1. Видатки: | 3 513 237,8 | 3 752 005,0 |
0100 | Державне управління | 130 212,5 | 139 095,5 |
7000 | Правоохоронна діяльність та забезпечення безпеки | 1 570,0 | 1 579,0 |
1000 | Освіта | 1 117 484,7 | 1 186 215,0 |
2000 | Охорона здоров’я | 551 602,6 | 594 976,6 |
3000 | Соціальний захист та соціальнезабезпечення | 1 089 227,1 | 1 146 562,3 |
6000 | Житлово-комунальне господарство | 213 740,6 | 241 986,7 |
4000 | Культура і мистецтво | 132 344,2 | 136 222,8 |
5000 | Фізична культура і спорт | 79 445,9 | 85 141,0 |
7300 | Сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство | 183,4 | 193,5 |
6600 | Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації та інформатика | 107 398,9 | 126 804,9 |
7400 | Інші послуги, пов'язані зекономічною діяльністю | 3 618,0 | 1 466,7 |
7800 | Запобігання та ліквідаціянадзвичайних ситуацій та наслідківстихійного лиха | 9 143,7 | 10 918,5 |
9010 | Обслуговування боргу | 2 500,0 | 2 500,0 |
8000 | Видатки, не віднесені до основнихгруп | 74 766,2 | 78 342,5 |
8120 | в т. ч. реверсна дотація | 56 766,0 | 59 718,0 |
| 2. Кредитування | 24 301,0 | 24 500,0 |
| Спеціальний фонд разом, у т. ч.: | 632 989,4 | 757 104,3 |
| 1. Видатки: | 632 912,7 | 757 027,1 |
0100 | Державне управління | 13 715,0 | 14 428,2 |
1000 | Освіта | 66 087,3 | 67 963,8 |
2000 | Охорона здоров’я | 34 724,3 | 40 242,0 |
3000 | Соціальний захист та соціальнезабезпечення | 700,5 | 710,9 |
6000 | Житлово-комунальне господарство | 203 771,2 | 293 168,7 |
4000 | Культура і мистецтво | 6 096,6 | 6 413,6 |
5000 | Фізична культура і спорт | 15 106,5 | 11 527,4 |
6300 | Будівництво | 105 884,0 | 113 216,8 |
7300 | Сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство |
|
|
6600 | Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації та інформатика | 180 537,3 | 202 625,7 |
7400 | Інші послуги пов'язані зекономічної діяльністю | 1 250,0 | 1 600,0 |
7800 | Запобігання та ліквідаціянадзвичайних ситуацій та наслідківстихійного лиха | 60,0 | 100,0 |
9100 | Цільові фонди | 980,0 | 1 030,0 |
8000 | Видатки, не віднесені до основнихгруп | 4 000,0 | 4 000,0 |
| 2. Кредитування | 76,7 | 77,2 |
| Всього (видатки та кредитування) | 4 170 528,2 | 4 533 609,3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Заступник міського голови-директор департаменту фінансів Миколаївської міської ради |
| В.І.Бондаренко |
| Додаток 3 |
| |
| до рішення виконкому міської ради |
| |
| від_______________ |
| |
| №________________ |
| |
|
|
|
|
Індикативні прогнозні показники місцевого боргу та гарантованого територіальною громадою міста боргу на 2018-2019 роки |
| ||
|
|
|
|
| Обсяг, тис.грн |
| |
2018 рік (прогноз) | 2019 рік (прогноз) |
| |
1 | 2 | 3 |
|
Місцевий борг - разом | 90000,0 | 130000,0 |
|
Внутрішній борг | 0 | 0 |
|
1. Заборгованість перед юридичними особами | 0 | 0 |
|
|
|
|
|
2. Заборгованість передбанківськими установами | 0 | 0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Зовнішній борг | 90000,0 | 130000,0 |
|
1. Заборгованість за позиками, наданимиміжнародними фінансовимиорганізаціями | 90000,0 | 130000,0 |
|
Гарантованийтериторіальною громадою міста борг - разом | 50 000,0 | 50 000,0 |
|
Внутрішній борг | 0 | 0 |
|
1. Заборгованість перед юридичними особами | 0 | 0 |
|
|
|
|
|
2. Заборгованість передбанківськими установами | 0 | 0 |
|
|
|
|
|
Зовнішній борг | 50 000,0 | 50 000,0 |
|
1. Заборгованість за позиками, наданимиміжнародними фінансовимиорганізаціями | 50000,0 | 50000,0 |
|
Заступник міського голови-директор департаменту фінансів Миколаївськоїміської ради |
| В.І.Бондаренко |
|
|
| Додаток 4 |
|
|
| до рішення виконкому міської ради | |
|
| від _____________ |
|
|
| №_________________ | |
|
|
|
|
Індикативні прогнозні показники міського бюджету на 2018-2019 роки за фінансуванням | |||
|
|
|
|
Код | Найменування коду бюджетноїкласифікації | Обсяг, тис.грн | |
2018 рік (прогноз) | 2019 рік (прогноз) | ||
1 | 2 | 3 | 4 |
| Загальне фінансування - всього, у тому числі: | 40 000,0 | 40 000,0 |
| Загальний фонд – всього | -542 917,9 | -664 522,5 |
| у тому числі: |
|
|
600000 | Фінансування за активними операціями | -542 917,9 | -664 522,5 |
602000 | Зміни обсягів бюджетних коштів | -542 917,9 | -664 522,5 |
602400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | -542 917,9 | -664 522,5 |
| Спеціальний фонд – всього | 582 917,9 | 704 522,5 |
| у тому числі: |
|
|
400000 | Фінансування за борговимизобов'язаннями | 40 000,0 | 40 000,0 |
401000 | Запозичення | 50 000,0 | 50 000,0 |
401200 | Зовнішні запозичення | 50 000,0 | 50 000,0 |
401202 | Середньострокові зобов'язання | 50 000,0 | 50 000,0 |
402000 | Погашення | -10 000,0 | -10 000,0 |
402200 | Зовнішні зобов'язання | -10 000,0 | -10 000,0 |
402202 | Середньострокові зобов'язання | -10 000,0 | -10 000,0 |
600000 | Фінансування за активнимиопераціями | 542 917,9 | 664 522,5 |
602000 | Зміни обсягів бюджетних коштів | 542 917,9 | 664 522,5 |
602400 | Кошти, що передаються із загальногофонду бюджету до бюджету розвитку(спеціального фонду) | 542 917,9 | 664 522,5 |
|
|
|
|
Заступник міського голови-директор департаменту фінансів Миколаївської міської ради |
| В.І.Бондаренко |