Миколаївська Міська Рада

Офіційний портал


Вакансії

УВАГА!

З метою підвищення рівня обізнаності щодо сучасних принципів життєдіяльності та розвитку міст, рекомендуємо пройти безкоштовний відкритий онлайн-курс "Урбаністика: сучасне місто" https://courses.prometheus.org.ua/courses/IRF/URBAN101/2015_T1/about та отримати сертифікат.

 

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради (вул. Адміральська, 20) запрошує на вакантні посади:

 • головного спеціаліста відділу стандартизації та впровадження електронного врядування Миколаївської міської ради (1 одиниця):

          Призначення на посаду здійснюється без конкурсного відбору за результатами співбесіди, стажування, у відповідності до ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

Кваліфікаційні вимоги:

-        громадянство України;

-        вільне володіння державною мовою;

-        повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра (бажано програміст чи адміністратор комп’ютерних мереж за спеціальністю);

-        знання керівних і нормативних матеріалів, що стосуються методів програмування і використання обчислювальної техніки в процесі оброблення інформації;

-        знання техніко-експлуатаційних характеристик, конструктивних особливостей, призначення та режимів роботи устаткування;

-        знання технологій автоматизованої обробки інформації;

-        знання видів технічних носіїв інформації.

 

 • головного спеціаліста відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради ( 1 одиниця):

   

          Призначення на посаду здійснюється без конкурсного відбору за результатами співбесіди, стажування, у відповідності до ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

 

Кваліфікаційні вимоги:

-                 громадянство України;

-                 вільне володіння державною мовою;

-                 повна    вища    освіта    за    освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра,

спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування (соціальна робота або право);

-                 знання чинного законодавства України.

 

Особам, які претендують на зайняття вказаних посад, необхідно надати наступні документи:

1) письмову заяву;

2) копію паспорта громадянина України;

3) автобіографію кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім’я (усі власні імена, у т.ч. у разі зміни) та по-батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (у т.ч. на виборчих посадах), членство у політичних партіях, у т.ч. в минулому, наявність трудових або будь-яких інших договірних відносин з політичною партією упродовж року, що передує поданню заяви (незалежно від тривалості), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;

4) дві фотокартки кандидата розміром 4х6 сантиметрів на паперових носіях;

5) копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання;

6) копію заповненої частини трудової книжки;

7) копію військово-облікового документа;

8) на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції»;

9) сертифікат про рівень володіння державною мовою (у разі наявності) або атестат про середню освіту.

Звертаємо увагу!!!

          Після призначення кандидата на вищевказану посаду, протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану необхідно:
- надати документ про підтвердження рівня володіння державною мовою (сертифікат).

          Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на вищевказану посаду, на яку особа призначена (без конкурсного відбору у воєнний час) буде оголошеноконкурс.

          Для розгляду Вашої кандидатури на вищевказану посаду, пропонуємо направляти резюме на електронну адресу: [email protected]


ОНОВЛЕНО 27.12.2023         


 

Управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради  запрошує на роботу на вакантні посади: 

 • головного спеціаліста сектору контролю за стоянкою і зупинкою відділу безпеки дорожнього руху та паркування.

Призначення на посаду здійснюється за результатами співбесіди без конкурсного відбору відповідно до ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

Обов’язки:

 • контроль за дотриманням правил дорожнього руху в частині стоянки , зупинки транспортних засобів та правил паркування в місті Миколаєві;
 • профілактика вчинення правопорушень;
 • притягнення винних осіб до відповідальності за порушення законодавства України у сфері паркування.

Умови:

 • офіційне працевлаштування, виплата заробітної плати на банківську картку двічі на місяць (аванс, основна частина).

Кваліфікаційні вимоги:

 • вільне володіння державною мовою;
 • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра;
 • відсутність судимості;
 • знання законодавства України.

Для розгляду Вашої кандидатури пропонуємо направляти резюме на електронну адресу: [email protected]

Особам, які претендують на зайняття вакантних посад, необхідно надати наступні документи:

 1. письмову заяву;
 2. копію паспорта громадянина України;
 3. автобіографію кандидата , що обов’язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім’я (усі власні імена , у т.ч. у разі зміни) та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження , громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття) громадську роботу ( у т.ч. на виборних посадах), членство у політичних партіях (у т.ч. в минулому), наявність трудових, або будь- яких інших договірних відносин з політичною партією упродовж року, що передує поданню заяви (незалежно від тривалості), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону , адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 4. три фотокартки кандидата  розміром 3х4 сантиметри на паперовому носії;
 5. копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання;
 6. копію військово-облікового документа (за наявності);

Звертаємо увагу!

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на вищевказану посаду, на яку особа призначена (без конкурсного відбору у воєнний час) буде оголошено конкурс.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається за тел.:+380990479622,+380730102684 (пн-пт з 10:00 до 16:00).

ОНОВЛЕНО 18.10.2023


 

 Управління з питань культури та охорони культурної спадщини оголошує вакантну посаду:

   Відповідно до вимог ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста планово-фінансового відділу управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги:
- громадянство України;
- вільне володіння українською мовою;
- повна вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
- стаж роботи за фахом на державній службі або в службі органів місцевого самоврядування не менше 2 років (бажано);
- володіння сучасною комп’ютерною технікою.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці та переліку необхідних документів кандидата на посаду надається по електронній пошті [email protected].
Контактний телефон: (050)555 46 64 – Олена Банкова, начальник планово-фінансового відділу.


 

Департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради запрошує на роботу за співбесідою (без конкурсного відбору у зв’язку з воєнним станом в Україні) на наступну вакантну посаду:

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради (1 одиниця).
Кваліфікаційні вимоги:
- громадянство України;
- вільне володіння державною мовою;
- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра за відповідним напрямом професійного спрямування («Облік і аудит»);
- бажано досвід роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування;
- вільне орієнтування у чинному законодавстві України з питань бюджетного, фінансового та податкового законодавства, бухгалтерського обліку, звітності та оплати праці;
- високий рівень володіння комп’ютером (Word, Excel, Internet).

Звертаємо увагу!
Після призначення кандидата на вищезазначену посаду протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану необхідно:
- надати документ про підтвердження рівня володіння державною мовою (сертифікат);
- на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру – кандидата на посаду) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».  Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на вищезазначену посаду, на яку особа призначена (без конкурсного відбору у воєнний час) буде оголошено конкурс.

Для розгляду Вашої кандидатури на вищевказану посаду пропонуємо направляти резюме на електронну адресу: [email protected].
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається за телефоном: 097 562 20 99 (пн-пт з 09:00-17:00).

ОНОВЛЕНО 13.04.2023


 

 Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради пропонує
до розгляду вакантні посади:

1. Головного спеціаліста відділу служби містобудівного кадастру та роботи з геопросторовими даними департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради (1 вакансія);
Вимоги до кандидатів на посаду:
- вища освіта не нижче ступеня бакалавра за відповідним напрямом професійного спрямування роботи відділу (архітектура, будівництво, інформаційні системи та технології);
- вільне володіння державною мовою; - досвід роботи за фахом (бажано, пріоритетний досвід роботи з ведення та наповнення баз даних, CRM системи).

2. Головного спеціаліста відділу регулювання розвитку міста та розробки містобудівної документації департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради (1 вакансія);
Вимоги до кандидатів на посаду:
- вища освіта не нижче ступеня бакалавра за відповідним напрямом професійного спрямування роботи відділу (архітектура);
- вільне володіння державною мовою;
- досвід роботи за фахом (бажано).

3. Начальника відділу комплексного благоустрою, ландшафтної архітектури міста, зовнішньої реклами та інформаційних вивісок департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради:
Вимоги до кандидатів на посаду:
- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування роботи відділу (архітектура);
- вільне володіння державною мовою;
- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Призначення на посаду здійснюється за результатами співбесіди та стажування без конкурсного відбору у відповідності до ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».
Для розгляду Вашої кандидатури пропонуємо направляти резюме на електронну адресу [email protected]


Додаткова інформація за тел.: 0962525300 (пн-пт з 10:00 до 16:00).

ОНОВЛЕНО 06.04.2023


 

Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради запрошує на роботу на посади:

- Начальника відділу запобігання та виявлення корупції – 1 од. (вакантна посада);

- Головного спеціаліста відділу запобігання та виявлення корупції – 2 од. (тимчасово вакантні посади);

- Головного спеціаліста відділу аналітичної та контрольно-ревізійної роботи – 1 од. (тимчасово вакантна посада);

- Головного спеціаліста відділу контролю та нагляду за благоустроєм – 3 од. (тимчасово вакантні посади)

Призначення на посаду здійснюється за результатами співбесіди без конкурсного відбору відповідно до ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»

Кваліфікаційні вимоги:

-            Громадянство України;
- вільне володіння державною мовою;
- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра
(за спеціальністю «Правознавство» та «Облік і аудит»);
- досвід роботи за фахом (бажано).

Для розгляду Вашої кандидатури пропонуємо направляти резюме на електронну адресу:

[email protected]; [email protected]

Додаткова інформація за телефоном: (0512) 70-97-27 (пн-пт з 09:00 до 17:00)

ОНОВЛЕНО 06.04.2023


 

Управління комунального майна Миколаївської запрошує на роботу за співбесідою (без конкурсного відбору, у зв’язку з воєнним станом в Україні) на вакантну посаду

- головного спеціаліста фінансового відділу управління комунального майна Миколаївської міської ради (1одиниця):

Кваліфікаційні вимоги:

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- вища освіта першого чи другого рівнів або повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем  не нижче ступеня бакалавра за фахом спрямування - облік та аудит;

- бажано досвід роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування;

- володіння знаннями чинного бюджетного, податкового законодавства та з питань місцевого самоврядування, кадрового діловодства.

- високий рівень роботи на комп’ютері (Word, Excel, Internet).

     Звертаємо увагу!   Після призначення кандидата на вищевказану посаду, протягом трьох місяців з дня
припинення чи скасування воєнного стану, необхідно:
- надати документ про підтвердження рівня володіння державною мовою (сертифікат);
- на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру – кандидата на посаду) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на вищевказану посаду, на яку особа призначена (без конкурсного відбору у воєнний час) буде оголошено конкурс.

Для розгляду Вашої кандидатури на вищевказану посаду, пропонуємо направляти резюме на електронну адресу: 
[email protected]
а.               
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається
за тел.:067 510 66 90.

ОНОВЛЕНО 05.04.2023


 

Юридичний департамент Миколаївської міської ради запрошує на роботу на посади:

- головного спеціаліста відділу представництва управління судової роботи юридичного департаменту Миколаївської міської ради (1 од).;

- головного спеціаліста відділу юридичної експертизи управління юридичної експертизи та правового забезпечення юридичного департаменту Миколаївської міської ради (1 од).
   

  Призначення на посаду здійснюється за результатами співбесіди та стажування без конкурсного відбору у відповідності до ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

   Кваліфікаційні вимоги:
- громадянство України;
- вільне володіння державною мовою;
- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра
(за спеціальністю «Правознавство»);
- досвід роботи за фахом (бажано).

Для розгляду Вашої кандидатури пропонуємо направляти резюме на електронну адресу:
[email protected]
Додаткова інформація за тел.: 063 765 91 05 (пн-пт з 10:00 до 16:00).

ОНОВЛЕНО: 17.03.2023


 Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради запрошує на роботу за співбесідою (без конкурсного відбору, у зв’язку з воєнним станом в Україні) на наступну вакантну посаду:
- головний спеціаліст відділу кадрів та юридичного забезпечення департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради ( 1од).
   Кваліфікаційні вимоги:

 • громадянство України;
 • вільне володіння державною мовою;
 • вища освіта першого чи другого рівнів та або повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (за спеціальністю «Правознавство»);
 • бажано досвід роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування; вільне орієнтування у чинному законодавстві України, зокрема в галузі ЖКГ та охорони навколишнього природного середовища, питаннях місцевого самоврядування, питаннях процесуального характеру (кримінального, господарського, адміністративного, цивільного тощо);
 • високий рівень роботи на комп’ютері (Word, Excel, Internet).

   Звертаємо увагу!!!
   Після призначення кандидата на вищевказану посаду, протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану необхідно:
- надати документ про підтвердження рівня володіння державною мовою (сертифікат);
- на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру – кандидата на посаду) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
   Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на вищевказану посаду, на яку особа призначена (без конкурсного відбору у воєнний час) буде оголошено конкурс. Для розгляду Вашої кандидатури на вищевказану посаду, пропонуємо направляти резюме на електронну адресу: [email protected]
   Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається за тел.:47-09-03.

ОНОВЛЕНО: 13.01.2023Адреса цієї сторінки: http://mkrada.gov.ua/content/vakansii.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове