Карта портала

Подяка волонтерам

З перших днів введення карантину на території України до справи взялися численні волонтерські організації, до складу яких входять громадяни різного віку та професій.

Особливу увагу необхідно було приділяти містянам похилого віку, людям з інвалідністю, тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. Саме їм була необхідна допомога у придбанні продуктів харчування, медикаментів, предметів побуту. Соціальні працівники опікувались тими, хто знаходився на обслуговуванні у районних відділеннях міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Але не лишилися поза увагою і ті жителі міста, особливо старші 80-ти років, особи з інвалідністю, яким не в змозі були допомогти родичі.

Тож, поза робочим часом, не потребуючи додаткової оплати, співробітники міського територіального центру надавали консультації, організовували роботу по закупівлі (за заявками та за рахунок громадян) продуктів, доставляли їх по домівках.    

Від Миколаївської обласної організації волонтерів її керівник Валентина Редька відзначила 10 працівників центру за активну участь у заходах щодо запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби СОVІD-19 та надання допомоги у забезпеченні продуктами харчування, медикаментами, засобами захисту громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.  
Інформація департаменту праці та соціального захисту населення міськради

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/8_2020/05082020_3)

 


нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: