Карта портала

До середи, 8 квітня, роботодавці мають оформити для своїх працівників перепустки для проїзду в громадському транспорті (для категорій, визначених в постанові КМУ) ПОСИЛАННЯ

У зв’язку з посиленням карантинних обмежень, запроваджених Кабінетом Міністрів України 2 квітня 2020 року (Постанова КМУ №255), для проїзду в громадському транспорті Миколаєва треба буде оформити спецперепустку.

ОФОРМИТИ ПЕРЕПУСТКУ 

Відповідні роз'яснення надав Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час щоденного ефіру в соціальних мережах “Інстаграм” та “Фейсбук”.

Мер зазначив, що рішення Уряду було доведено до виконання, та інструментів, як це забезпечити, немає. Тому сьогодні в міськраді відбулася нарада, під час якої обговорили, як виконуватиметься постанова.   

  • Пік поширення коронавірусу очікується на середину квітня. Тому саме зараз вживаються заходи, які спрямовані на попередження захворюваності. Ми сьогодні провели нараду та обговорили принципи роботи громадського транспорту. Наші юристи дали пояснення: коли говоримо про громадський транспорт, мається на увазі як електротранспорт, так і “маршрутки”, автобуси. Власним транспортом та таксі можна користуватися всім категоріям громадян. А от громадським, за постановою,  лише працівникам підприємств та організацій, які є в переліку постанови Кабміну (“закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл” - прим.)  

Олександр Сєнкевич повідомив, що невдовзі, до понеділка, на сайті Миколаївської міської ради www.mkrada.gov.ua з’явиться розділ “Спецперепустки”.

- У цьому розділі ви знайдете інформацію, які категорії підприємств можуть отримати перепустку для проїзду своїх працівників. Необхідно буде скачати документ, заповнити його, надавши інформацію про підприємство та перелік працівників з вказанням ПІБ. Файл треба надіслати на електронну адресу, що буде вказана в розділі. Юридичний департамент міської ради перевірятиме відповідність даних. Перепустки надішлють в електронному вигляді. Їх треба буде роздрукувати та носити з собою, разом з документами, що посвідчують особу, - зазначив мер. 

Аби дати можливість роботодавцям оформити перепустки для своїх працівників, проїзд за перепустками запровадять із середи, 8 квітня. 

Олександр Сєнкевич нагадав, що відповіді на питання, які найчастіше ставлять містяни, розміщені на його офіційній сторінці в фейсбук. З ними можна ознайомитися, а в подальшому інформація доповнюватиметься.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

 


нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: