Карта портала

В Миколаєві перевірили санітарний стан кінцевих зупинок пасажирського транспорту

За дорученням мера Олександра Сєнкевича фахівці управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікації міської ради провели перевірку санітарного стану кінцевих зупинок низки автобусних маршрутів, щодо яких більше всього було нарікань миколаївців. Зокрема, перевірили маршрути №№ 1, 2, 13, 21, 31, 56, 89.

І сьогодні, 13 січня,  під час апаратної наради міському голові відзвітували про проведену роботу.

За словами начальника управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Дмитра Попова, перевірка показала, що підприємства-перевізники в цілому утримують свої об’єкти на кінцевих зупинках у належному стані. Проте картина, все ж таки, далека від ідеалу.

 - Санітарний стан на кінцевих зупинках перевізниками підтримується. Але деякі недоліки та недопрацювання під час перевірки були виявлені. Це стосується кінцевих зупинок, які розташовані в місцях масового скупчення людей. Наприклад, це зупинки в мкр. Намив, біля залізничного вокзалу тощо, - проінформував Дмитро Попов.

Додатково керівник управління доповів  про виконання іншого доручення. Нагадаємо, що до міського голови надходили звернення щодо організації пасажирських перевезень до лікарні № 4. Реагуючи на них, мер Миколаєва поставив завдання вирішити проблемне питання.

- Є домовленість з перевізником, який обслуговує маршрут № 62, про тимчасову зміну цього маршруту. Було розроблено графік руху автобусів в тестовому режимі, - сказав Дмитро Попов.

За його словами, якщо обкатка зміненого маршруту покаже його затребуваність, пасажирський транспорт буде курсувати біля лікарні на постійній основі.

- Якщо рухатися з Намиву, автобуси доїжджають до вул. Рюміна, їдуть до п’яти кутів, далі – правий поворот на вул. Наваринську і через Пушкінське кільце вони повертаються на свій звичний маршрут. Курсуючи з мікрорайону Тернівка, автобуси повертають до вул. Адмірала Макарова, після цього повертають на вул. Наваринську і також через Пушкінське кільце повертаються на звичний маршрут. Таким чином ми забезпечуємо підвіз до лікарні № 4, - додав Дмитро Попов. 

 

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2020/1_2020/130120_2)

 


нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: