Карта портала

Олександр Сєнкевич провів черговий особистий прийом громадян

16 квітня Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів черговий особистий прийом громадян. До керівника міста з клопотанням про допомогу у вирішенні соціальних, житлових, житлово-комунальних питань звернулися близько 20 миколаївців.

Підготовку до проведення особистого прийому здійснювали фахівці департаменту міського голови. Інформацію заявників перевіряли, виїжджаючи на місце, формували необхідний пакет документів. Крім того, департамент здійснюватиме подальший супровід та контроль за виконанням звернень на доручення міського голови.

Чимало питань миколаївців сьогодні стосувалися благоустрою території міста. Так, приватний підприємець, який мешкає на вул. Столярній, прийшов до мера з пропозиціями стосовно покращення санітарного стану. Городянин вважає, що одна з причин забруднення території міста – недостатня кількість сміттєвих урн у місцях масового скупчення людей. Він також звернув увагу на необхідність посилення інформаційно-просвітницької роботи, щоб змінювати ставлення городян до проблеми сміття.

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза розповів, що адміністрація вживає заходів щодо санітарного утримання територій, проводяться рейди з метою дотримання правил благоустрою. Втім, у Миколаєві значно почастішали випадки вандалізму, що зводять цю роботу нанівець.

Олександр Сєнкевич доручив організувати круглий стіл за участі представників влади, громадськості та підприємців, щоб обговорити питання покращення санітарного стану Миколаєва, акумулювати пропозиції громадськості та в подальшому реалізувати конструктивні ідеї.

До міського голови під час прийому звернулася керівник трьох ОСББ пані Тетяна з проханням про облаштування освітлення у дворах цих будинків. За її словами, з 2016 року об’єднаннями співвласників житлових будинків проведено великий обсяг роботи: замінено водопровідні та каналізаційні мережі, змонтовано енергоефективне освітлення в під’їздах, очищено підвали та дахи.  

Олександр Сєнкевич вкотре наголосив, що вважає ОСББ найбільш ефективною формою управління житлом. Міський голова активно підтримує людей, які спільними зусиллями дбають про будинки, в яких мешкають. Мер надав чітке доручення: оперативно відпрацювати питання та у найкоротші терміни облаштувати освітлення у дворах. Питання триматиме на особистому контролі.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/4_2019/16042019_5)

 

 


нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: