Карта портала
Фото5 Фото4

  24.04.2019 року відбулося засідання медичної колегії управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, на якому були присутні керівники закладів охорони здоров’я, їх заступники, головні експерти управління охорони здоров’я.


  На початку засідання начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В. вручила подячні листи УОЗ ММР Шишко Л.Д., Щедровій Т.В., Шуткіну Ю.П., Пермякову В.В. та грамоту спілки ветеранів АТО Миколаївської області та медаль «За бездоганну медичну службу» Удовиченку П.М.

Фото1 Фото2 Фото2

  В головній доповіді Шамрай І.В. зупинилася на питанні перспективного розвитку вторинної ланки надання медичної допомоги населенню міста, перспективах розвитку галузі охорони здоров’я в межах Миколаївського госпітального округу, підсумках роботи закладів охорони здоров’я за 3 місяці 2019 року та проблемних питаннях, які потребують вирішення до кінця 2019 року.

Фото8 Фото7

  З перспективами надання хірургічної та травматологічної допомоги жителям в Миколаївському госпітальному окрузі присутніх ознайомили головний експерт УОЗ ММР за спеціальністю «Травматологія» Шуткін Ю.П. та головний експерт УОЗ ММР за спеціальністю «Хірургія» Пермяков В.В.

Фото6 Фото12 Фото9

  Про фінансовий план закладу охорони здоров’я надала інформацію в.о. начальника КУ ММР «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Мяхкова О.Є.

  З доповіддю про реалізацію державної кадрової політики в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради виступила провідний спеціаліст з питань кадрової роботи УОЗ ММР Македонська О.О.

  З великою увагою присутні слухали інформацію начальника Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області Ганношина Ю.М., який розповів про збільшення витрат на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам, як наслідок збільшення кількості виданих листків непрацездатності.

  По всіх заслуханих питаннях були прийняті відповідні рішення.

нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: