Карта портала

«Підсумки роботи галузі охорони здоров’я за ІІ кв. 2019 року,
досягнення, досвід та перспективи»

  25 липня 2019 року під головуванням заступника начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Фаюка Віктора Володимировича відбулася медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста у І півріччі 2019 року, на якій були присутні заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Черненко О.І., керівники закладів охорони здоров’я міста та їх заступники, фахівці та головні експерти управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.


На початку колегії кращих працівників нагородили Почесними грамотами за досягнення в роботі.

Фото3 Фото4

 

Фото5 Фото6

 

Фото7   Із змістовною доповіддю про підсумки роботи галузі охорони здоров’я за І півріччя 2019 року, досягнення, досвід та перспективи» виступив заступник начальника управління Віктор Володимирович Фаюк.

  Був проведений детальний аналіз основних показників роботи закладів охорони здоров’я міста. Присутнім були представлені матеріали по демографічній ситуації в місті, основні показники роботи галузі в порівнянні з 6 місяцями 2019 року.

  Доповів про стан впровадження медичної реформи: продовження укладання декларацій з мешканцями міста, проведену роботу щодо переходу закладів охорони здоров’я міста на нову модель фінансування та функціонування закладів охорони здоров’я 2-го рівня в умовах затвердженого госпітального округу.

  Також у своєму виступі заступник начальника управління охорони здоров’я зосередив увагу на фінансових питаннях галузі у 2019 році, позитивних результатах виконання урядової програми «Доступні ліки» та реалізації проекту щодо відшкодування вартості препаратів інсулінів.

  Фаюк В.В. озвучив основні проблемні питання та завдання,які стоять перед медиками по реформуванню закладів охорони здоров’я другого рівня надання медичної допомоги та шляхи їх вирішення у 2019 році.

  Про перші підсумки роботи трансформованої первинної ланки надання медичної допомоги м. Миколаєва доповіли головні лікарі КНП ММР «ЦПМСД №1» Пліткіна І.М.., КНП ММР «ЦПМСД №2» Дубінець Т.І., КНП ММР «ЦПМСД №3» Заміхановська В.В. Проінформували про стан укладання декларацій на медичні послуги з жителями міста, підсумки роботи після підписання договору з Національною службою здоров’я України та переходу на нову систему фінансування. Проаналізували основні показники роботи та стан забезпеченості медперсоналом підпорядкованих закладів .

Фото8 Фото9 Фото10

 

Фото12   Наступні кроки в трансформації системи охорони здоров’я України, які критично важливі для підписання договору з Національною службою здоров’я України (за результатами першої навчальної конференції в рамках проекту «НСЗУ Академії КЕМП» 18-20 липня 2019 року м.Київ) висвітлила в своїй доповіді директор міської лікарні № 1 Грачова М.Г.

 

Фото11   Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Черненко О.І. націлила медиків на вирішення проблемних питань: чіткого дотримування організаційних заходів пов’язаних з реформуванням медичної галузі міста, зокрема звернути увагу на умови переходу на модель фінансування від Національної служби здоров’я і роботу медзакладів у 2020 році та стан укладання населенням декларацій з лікарями.

 

  Наприкінці колегії присутні активно обговорили основні питання, що виникли за результатами роботи галузі у І півріччі 2019 року та прийняли відповідні рішення.

нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: