Карта портала

Медична колегія управління охорони здоровя
Миколаївської міської ради
«Підсумки роботи галузі за 9 місяців 2018 року»

kor2  19 жовтня 2018 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Валентинівни Шамрай відбулася медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста протягом 9 місяців 2018 року, в якій прийняли участь заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації - начальник відділу надання медичної допомоги матерям та дітям, головний експерт УОЗ ММР за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» Людмила Борисівна Чинякова, головні лікарі лікувально-профілактичних закладів міста, їх заступники з лікувальної роботи, заступники головних лікарів з медичного обслуговування населення, заступники головних лікарів з поліклінічної роботи, заступники головних лікарів з охорони материнства та дитинства, фахівці управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, головні експерти УОЗ ММР.


 

  На початку роботи колегії начальник управління Ірина Валентинівна Шамрай розповіла про кадрові зміни, що відбулися в галузі останнім часом та представила присутнім Олександра Анатолійовича Дем’янова - начальника відділу по охороні материнства та дитинства управління охорони здоров’я, головного експерта УОЗ ММР за спеціальністю «Кардіологія» Світлану Йосипівну Фенінець та головного експерта УОЗ ММР за спеціальністю «Отоларингологія» Олександра Миколайовича Дирду.

Фото1 Фото3

 

  З доповіддю «Підсумки роботи галузі охорони здоров’я міста за 9 місяців 2018 року» виступила начальник управління Ірина Валентинівна Шамрай. Присутнім були представлені основні показники роботи галузі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та в розрізі лікувально-профілактичних закладів міста. Також у своєму виступі начальник управління охорони здоров’я звернула особливу увагу на питаннях якості надання медичної допомоги жителям міста, стану реформування закладів охорони здоров’я першого та другого рівнів надання медичної допомоги, стану укладання декларацій на надання первинної медичної допомоги з жителями міста, використання коштів, направлених на фінансування галузі протягом 9 місяців 2018 року, виконання Урядової програми «Доступні ліки» та Урядового пілотного проекту з надання при  народженні дитини одноразової натуральної допомоги "Пакунокмалюка", інші питання.

Фото4

 

  З доповіддю «Про стан надання протитуберкульозної допомоги населенню міста Миколаєва за 9 місяців 2018 року» виступила головний експерт УОЗ ММР за спеціальністю «Фтизіатрія», головний лікар міського протитуберкульозного диспансеру Тетяна Дмитрівна Динник. Вона ознайомила присутніх з основними показниками роботи закладів охорони здоров’я міста, станом захворюваності на туберкульоз, завданнями по протитуберкульозній роботі та представила на обговорення медиками, запропонованого Міністерством охорони здоров’я України, проекту стратегії розвитку протитуберкульозної допомоги населенню.

Фото5

 

  Про роботу реєстру хворих на цукровий діабет та стану забезпечення їх препаратами інсуліну за 9 місяців 2018 року розповіла присутнім в своїй доповіді головний експерт УОЗ ММР за спеціальністю «Ендокринологія», виконуюча обов’язки головного лікаря міської лікарні №1 Марія Георгіївна Грачова.

Фото6

 

  У своєму виступі головний експерт УОЗ ММР за спеціальністю «Фізіотерапія» Клавдія Володимирівна Величко розповіла присутнім про стан надання фізіотерапевтичних послуг населенню закладами охорони здоров’я та надала пропозиції щодо оптимізації та покращення показників роботи.

Фото7

 

  Заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації - начальник відділу надання медичної допомоги матерям та дітям, головний експерт УОЗ ММР за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» Людмила Борисівна Чинякова подякувала присутнім за проведену роботу і зосередила їх увагу на якості надання медичної допомоги жінкам та дітям.

Фото8

 

  За результатами проведеної колегії управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради були прийняті відповідні рішення.

нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: