Карта портала

Медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської
міської ради «Досягнення галузі охорони здоров’я м. Миколаєва
у 2018 році та перспективи розвитку на 2019 рік»

Фото01 ФотоP3

  25 січня 2019 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Валентинівни Шамрай відбулася медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста в 2018році, на якій були присутні перший заступник міського голови Володимир Ігорович Криленко, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Чинякова Л.Б., голова Миколаївської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» Шполянський І.В., заступник директора ДУ Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України з контролю та моніторингу за інфекційними захворюваннями Стефанович І.О., головні лікарі закладів охорони здоров’я міста та їх заступники, фахівці та головні експерти управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.


Фото01 ФотоP3

  На початку колегії було представлено нового керівника КНП ММР «ЦПМСД № 3» Заміхановську В.В. За результатами роботи протягом року кращих працівників нагородили Почесними грамотами та Подяками.

 

Фото4 Фото5

 

Фото6 Фото12

 

  Із змістовною доповіддю «Досягнення галузі охорони здоров’я м. Миколаєва у 2018 році та перспективи розвитку на 2019 рік» виступила начальник управління Ірина Валентинівна Шамрай. Був проведений детальний аналіз основних показників роботи лікувальних закладів міста та стан забезпеченості медперсоналом. Присутнім були представлені матеріали по демографічній ситуації в місті, основні показники роботи галузі в порівнянні з 2017 роком.

  Доповіла про стан впровадження медичної реформи: продовження укладання декларацій з мешканцями міста, проведену роботу щодо переходу закладів охорони здоров’я міста на нову модель фінансування та функціонування закладів охорони здоров’я 2-го рівня в умовах затвердженого госпітального округу, запровадження інноваційних технологій шляхом оснащення комп'ютерною технікою, оснащення сучасним медичним обладнанням.

  Також у своєму виступі начальник управління охорони здоров’я зосередила увагу на питаннях виконання фінансування галузі в 2018 році, позитивних результатах виконання урядової програми «Доступні ліки» та реалізації проекту щодо відшкодування вартості препаратів інсулінів.

  Шамрай І.В. озвучила основні проблемні питання та завдання,які стоять перед медиками по реформуванню закладів охорони здоров’я першого та другого рівнів надання медичної допомоги та шляхи їх вирішення у 2019 році.

kol2018yearP2

 

  У своєму виступі перший заступник міського голови Володимир Ігорович Криленко націлив медиків на вирішення проблемних питань: фінансування галузі, чіткого дотримування організаційних заходів пов’язаних з реформуванням медичної галузі міста, зокрема, звернути увагу на стан укладання населенням декларацій з лікарями. Від цього залежить розмір фінансування наших медичних закладів, - відзначив Володимир Криленко. Також завірив присутніх, що місцева влада і в подальшому буде опікуватися розвитком галузі охорони здоров’я міста.

kol2018yearP8

 

kol2018yearP9

  Шамрай І.В. подарувала Володимиру Криленко підготовлену та видану книгу «Історія створення міської лікарні № 1».


  Заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради з економічних питань Яковлєва В.В. надала детальний аналіз планово-економічної діяльності галузі охорони здоров’я в 2018 році та ознайомила з основними завданнями по даному питанню на 2019 рік. Також зазначила, що в галузі охорони здоров’я освоєно 100% виділених коштів, що дозволило забезпечити лікувальні заклади міста сучасним обладнанням для підвищення якості медичної допомоги хворим. 

 До присутніх звернулась Чинякова Л.Б., яка подякувала всій медичній спільноті за плідну співпрацю та побажала успіхів в наступному році.

  Головний лікар комунального закладу Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №6» Ганусовська Т.М. розповіла про проведені етапи роботи щодо реорганізації підпорядкованого закладу шляхом перетворення на комунальне некомерційне підприємство, стан укладання декларацій на медичні послуги з жителями міста та попередні підсумки роботи після підписання договору з Національною службою здоров’я України та переходу на нову систему фінансування.

kol2018yearP10

 

  До присутніх звернувся Мотуз С.В., який у своїй промові зазначив, що не дивлячись на всі економічні труднощі, міська влада підтримувала галузь охорони здоров’я міста, якою було досягнуто значних успіхів. Розповів про напрямки, в яких треба працювати в цьому році та зазначив, що для вирішення завдань, які стоять перед галуззю, важливу роль відіграє порозуміння та співпраця з місцевою владою.

kol2018yearP11

 

  Голова Миколаївської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» Шполянський І.М. зосередив увагу присутніх на спільній роботі громадських організацій та закладів охорони здоров’я щодо надання медичної допомоги учасникам антитерористичної операції.

   Про стан захворюваності грип та кір в місті Миколаєві в своєму виступі повідомив присутніх заступник директора ДУ Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України з контролю та моніторингу за інфекційними захворюваннями Ігнатенков О.С.

  Наприкінці колегії присутні активно обговорили основні питання, що виникли за результатами роботи галузі у 2018 року та прийняли відповідні рішення.


Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради вдячне міській владі та всім небайдужим городянам за сприяння у вирішенні проблем галузі охорони здоров’я, та сподівається на подальшу плідну співпрацю у 2019 році.

 </p

нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: