Мапа порталу

Миколаїв – багатонаціональне, багатокультурне та толерантне місто, - Олександр Сєнкевич за щорічною традицією привітав єврейську громаду міста зі святом Хануки

У четвер, 6 грудня, миколаївська єврейська громада запалила перші свічки Хануки – свята, що символізує диво, доброту, світло та любов. Біля головної міської Ханукії (дев'ятисвічника) зібралися дорослі та діти - вихованці дитячого садка «Хайя Мушка» та школи «Ор-Менахем».

Відкриваючи захід, головний равин Миколаєва та Миколаївської області Шолом Готтліб побажав, щоб, запалюючи ханукальні свічки, кожен міг додати до них ще й внутрішнє світло.

За щорічною традицією привітати городян прийшов і міський голова.

-    Шановні миколаївці! Сьогодні за традицією, як це завжди робили міські голови Миколаєва, я приєднався до вас, щоб засвідчити – місто святкує разом з вами. Миколаїв – багатонаціональне, багатокультурне, толерантне місто. Тут поважають всі релігії і національності. Ми разом з вами показуємо всьому світові, як слід жити дружно та поважати один одного. Вітаю вас зі святом та бажаю усім містянам світла та миру в нашій країні, - сказав Олександр Сєнкевич.  

IMAGE FOLDER (/files/2018/december2018/06122018_8)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: