Мапа порталу

В Миколаївській облдержадміністрації відбулася зустріч з родинами Героїв, які загинули за незалежність України

У неділю, 14 жовтня, в Миколаївській облдержадміністрації пройшла зустріч керівництва області та міста з родинами військовослужбовців, які віддали життя за незалежність України.

Нагадаємо, що із зони АТО не повернувся 161 мешканець Миколаївської області.

-  Ваші батьки – герої! – звернувся до дітей полеглих воїнів голова облдержадміністрації Олексій Савченко. – Вони будували Україну, в якій ви зараз живете. Велика їм пошана, скільки будемо жити – стільки й вклонятимемось перед вашими батьками за те, що вони зробили. Не хочу багато сьогодні говорити, нехай вас оберігає Матір Божа. Будемо збиратися й надалі, допомагати, щоб всі ви відчували увагу, як матері й діти Героїв. Бажаю незламного духу й любові! 

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич відзначив, що жодні слова не зарадять важкій втраті родин військовослужбовців.

- Колись я зрозумів, що найстрашніше слово в житті – це слово «ніколи». Тому сьогодні разом з вами я сумую через те, що наша країна втрачає найдорожче, що в неї є – своїх синів та доньок. Прийміть мої співчуття, і я сподіваюся, що ми разом працюватимемо, аби в майбутньому не було таких трагічних подій, щоб наші діти знали, що таке Батьківщина, національні символи та справжня любов до України. Країни, незалежність якої виборювали ваші сини та чоловіки. Слава Україні!

У свою чергу, народний співак України Олександр Пономарьов зізнався, що ще кілька років тому навіть не думав, що взагалі такі слова будуть казати.

-  Ми маємо лише пам’ятати. Думаю, дітей вже вчити патріотизму не треба, бо ці діти вже патріоти. Сьогодні велике свято, День захисника України, і найголовніше - Покрова Пресвятої Богородиці. Пам’ятаймо про Героїв, молімося за них, - сказав відомий співак.     

Фахівець управління з питань молоді та туризму облдержадміністрації, відомий волонтер Неля Яровенко розповіла, що подібні заходи покликані об’єднати родини, які пережили важку втрату, аби вони не відчували себе самотніми.

-         Вже 4 роки ми з Ольгою Малярчук, як волонтери, цим займаємося. Будемо продовжувати роботу і в жодному разі їх не покинемо, - сказала Нелі Яровенко. – Наша область – єдина в Україні, яка традиційно збирає таку кількість родин загиблих з усієї Миколаївщини. До нас також приєдналася сім’я Героя Небесної Сотні -  Сергія Кемського.

У Миколаївській області діє комплексна програма «Турбота», заходи якої спрямовані на надання підтримки захисникам України, демобілізованим учасникам АТО, а також, для родин загиблих.

-  Передбачено літнє оздоровлення для членів сімей загиблих, окремо дитяче оздоровлення, виплата 10 тисяч гривень протягом року, крім цього, є ще виплата стипендії на дітей щомісяця по 1 тисячі гривень. Також слід зазначити, що сім’ї загиблих отримують компенсацію на придбання квартир, так, цього року з державного бюджету таку допомогу отримали на суму біля двох мільйонів гривень, - розповіла Оксана Єльчієва, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

 

IMAGE FOLDER (/files/2018/102018/14102018_3)

 

 

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: