Мапа порталу

У Миколаєві хочуть створити історико-культурний музей під відкритим небом

У Миколаєві планують створити нову комунальну установу - історико-культурний музей. Такі плани виношує міське управління з питань культури та охорони культурної спадщини. Наразі момент вже підготовлений проект відповідного рішення. Документ сьогодні, 10 жовтня, обговорили під час засідання комісії міської ради з питань економічної та інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку.

- Управління з питань культури та охорони культурної спадщини звертається до комісії міської ради з питань економічної та інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів і соціально-економічного розвитку з пропозицією погодити створення нової комунальної бюджетної установи «Миколаївський міський історико-культурний музей». Це дасть нам можливість не тільки вести цілеспрямовану роботу щодо формування музейної колекції, але також зберегти унікальні колекції народних музеїв, опікуватися існуючими об'єктами під відкритим небом, наприклад, вежею Шухова, городищем «Дикий Сад», - сказав начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.

За його словами, планується, що на початковому етапі в такому музеї працюватимуть 25 осіб.

А як розповіла начальник відділу охорони культурної Ірина Бондаренко, створення музеїв під відритим небом практикують багато країн.

Вислухавши доповідача, депутат В'ячеслав Апанасенко зазначив, що для вирішення порушеного питання потрібні детальні фінансові розрахунки –  необхідно точно знати, скільки знадобиться грошей для втілення в життя цієї задумки, а також, скільки коштів може принести робота історико-культурного музею.

Крім того, члени бюджетної комісії відзначили, що перш ніж, детально розглядати дане питання, його мають обговорити колеги з гуманітарної комісії.

У підсумку депутати вирішили повернутися до цієї теми після отримання висновків гуманітарної комісії і надання всіх фінансових розрахунків, пов'язаних зі створенням і функціонуванням історико-культурного музею.

 

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

IMAGE FOLDER (/files/2018/102018/101018_3)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: