Мапа порталу

У Миколаєві створили міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО та затвердили його Положення

У Миколаєві створили міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО. Відповідний проект рішення підтримали депутати Миколаївської міської ради під час другого пленарного засідання 40-ї сесії міськради 7 скликання.

Як поінформував керівник департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко, крім ветеранів та воїнів АТО у нашому місті проживають біля 5000 внутрішньопереміщених осіб.

-   За рахунок грантових коштів Світового банку та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України направлено 3 млн 300 тис. грн на здійснення капітального ремонту приміщення, де буде розташований цей центр (вул. Кобера, 13 А/8). Крім того, 3 млн грн ще буде виділено банком на обладнання центру. Місто Миколаїв направляє 1 млн 400 тис. грн на капітальний ремонт даного закладу, - сказав Сергій Василенко.

При цьому він додав, що центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО надаватиме юридичну та психологічну допомогу вказаним категоріям та членам їх родин, крім того, буде можливість отримати адміністративні послуги, вирішити питання лікування та реабілітації.

В інших областях України немає аналогічних закладів. Роботу центр розпочне вже на початку 2019 року. Планується, що він обслуговуватиме до 100 осіб на день, а штатна чисельність працівників складе 8 осіб. Керівника призначатиме міський голова за поданням Миколаївської обласної організації інвалідів та учасників АТО.

Депутат Миколаївської міської ради Олена Кісельова закликала депутатський корпус підтримати проект рішення.

Мер Олександр Сєнкевич виніс рішення на голосування. Його підтримали 37 обранців.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

 

IMAGE FOLDER (/files/2018/2018_7/19072018_1)

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: