Мапа порталу

«Мене цікавить результат, а не відмовки", - Олександр Сєнкевич провів виїзну нараду щодо будівництва травмпункту та поставив чітке завдання підряднику

У середу, 16 травня, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич провів виїзну робочу нараду, присвячену стану будівництва травмпункту на території ЛШМД.

Разом з керівництвом управління охорони здоров’я міської ради, головним лікарем ЛШМД, представниками підрядника та проектувальника міський голова оглянув будівлю та висловив свої зауваження щодо процесу будівництва. Олександр Сєнкевич вважає, що ситуація, яка склалася навколо травмпункту, потребує узгодженості дій замовника, проектанта та підрядника.

Головний лікар ЛШМД Олександр Дем’янов підтвердив, що за результатом сьогоднішньої наради сподівається досягти домовленості з усіма  учасниками процесу щодо своєчасного реагування на робочі моменти.  Він розповів, що як тільки встановилася тепла погода, роботи на об’єкті активізували.

Для мене головне результат, і не треба відмовок, мовляв, процес іде. Довгобуди – це хронічна хвороба Миколаєва, особливо, бюджетної сфери. Мене цікавлять чіткі терміни, коли місто отримає сучасний травмпункт, - підкреслив мер Миколаєва, звертаючись до представників підрядної організації. – Ваше першочергове завдання – оперативно завершити зовнішні роботи та виконати благоустрій території. Прошу надати мені детальний календарний план виконання робіт.

При цьому міський голова чітко висловив свою позицію: з підприємствами, які не дотримуватимуться термінів та інших зобов’язань, вказаних у договорі, договірні відносини будуть розірвані:

-         У мене складається враження, що деякі підрядники сприймають бюджет, як джерело постійного підживлення. Мовляв, бюджет буде нас терпіти, потім Мінрегіонбуд внесе нові зарплати, будемо все змінювати, і так все тягнеться. Я доручив внести зміни до договорів, щоб у кожному були прописані чіткі терміни та штрафні санкції за їх невиконання. Якщо умови не дотримуються – ми подаємо на цих підрядників в суд. Однією з вимог при співпраці буде відсутність судових тяжб з виконкомом. Таким чином сформується «чорний» список підприємств, з якими місто працювати не буде. Я не дозволю використовувати бюджет міста, а отже, кошти платників податків, в будь-чиїх бізнес-інтересах!

Мер відзначив, що роботи з будівництва травмпункту не надто просунулись з того часу, як він востаннє їх інспектував. Тоді на об’єкті працювали всього три фахівці.

Підрядник повідомив, що на сьогодні до будівництва залучені 22 спеціалісти  та необхідна техніка. Він пояснив, що після проведення у 2016 році торгів довелося виконувати  коригування проекту: у ньому з’явився другий ліфт, а також було змінено вимоги до внутрішнього оздоблення. Умова замовника – звести об’єкт європейського рівня.  

-         Коригування проекту займає певний час, і на цей період ми не маємо права знаходитися на об’єкті і там працювати, - так представник підрядної організації пояснює затримку. - Термін дії договору – грудень 2019 року, та ми плануємо здати об’єкт завчасно, у поточному році, за умови наявності достатнього фінансування та злагодженої роботи з проектантом. У новому травмпункті будуть спеціальні медичні панелі та стелі, сучасна система вентиляції, наливні поли, оздоблення, яке відповідає вимогам часу. Стан готовності об’єкта - 60%. Зовнішні роботи (фасад і покрівля) будуть завершені протягом двох місяців, потім розпочнеться внутрішнє оздоблення.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

 

IMAGE FOLDER (/files/2018/2018_5/16052018_7)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: