Мапа порталу

Миколаїв готується до оздоровлення дітей

У середу, 25 квітня, в мерії відбулася нарада щодо організації у 2018 році відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Участь у нараді взяли представники служби у справах дітей Миколаївської міської ради – заступник начальника служби Тетяна Хижняк та головний спеціаліст Олена Шинкарук, а також начальники відділів з гуманітарних питань адміністрацій районів Миколаєва.

Олена Шинкарук нагадала, що з 2017 року повноваження щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей передані службі у справах дітей міської ради.

На даний час проведено роботу з підготовки оздоровчого процесу у 2018 році: подані документи на тендер на суму 9 млн 180 тис 300 грн (сформовано чотири лоти – м. Миколаїв, Березанський та Очаківський райони, а також лот для дітей з інвалідністю, які не можуть самостійно себе обслуговувати, - рекомендовано Херсонська  та Миколаївська області). Головна умова останнього лоту – надання цілодобового супроводу для дітей, які потребують спеціальних умов. Заплановано, що послугу з відпочинку отримає 71 миколаєвець з особливими потребами.

За першим лотом (м. Миколаїв) заплановано забезпечити 250 місць, у Березанському районі – 1060, у Очаківському районі – 200.

Крім того, до міської ради повторно звертається БО «Право на щастя» з пропозицією продовжити проект, який було реалізовано минулого року у міському таборі відпочинку «Дельфін». Мова йде про INCLUSIVE CAMP, - проект, який покликаний створити інклюзивне середовище для комфортного відпочинку дітей у літніх оздоровчих таборах. Розглядається можливість направлення до «Дельфіну» 10 дітлахів з інвалідністю, зокрема, тих, хто пересувається на візках та незрячих.

Слід додати, що відповідно до законодавства було розширено перелік дітей, які мають право на отримання пільгової путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку: до пільгових категорій увійшли також діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному будинку сімейного типу чи в одній прийомній сім'ї, діти, узяті на облік у зв'язку зі складними життєвими обставинами.

Служба у справах дітей готує проект рішення для винесення на розгляд виконкому міської ради. При цьому відзначається, що триває обговорення необхідності збільшення суми коштів, закладених у програмі оздоровлення та відпочинку дітей на поточний рік, на 5 млн. 577 тис. 600 грн. Це дозволить оздоровити додатково ще 520 дітей. Відповідне звернення служби у справах дітей погодили постійні комісії міської ради.

Представники відділів з гуманітарних питань адміністрацій районів висловили свої пропозиції щодо підвищення якості та безпеки відпочинку юних миколаївців.

Підбиваючи підсумки наради, заступник начальника служби Тетяна Хижняк відзначила необхідність провести захід за участі керівництва міської ради з метою координації роботи всіх підрозділів у напрямку організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

 

IMAGE FOLDER (/files/2018/2018_4/25042018_11)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: