Мапа порталу

«Усі домашні тварини повинні бути чиповані», - Олександр Сєнкевич запропонував за рахунок коштів міського бюджету допомагати малозабезпеченим чипувати домашніх улюбленців і штрафувати власників тварин без чипа

У понеділок, 16 квітня, під час апаратної наради до Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича звернулися представники мережі ветеринарних клінік «Лорд», озвучивши свою ініціативу, спрямовану на вирішення проблеми бродячих тварин.

Так, пропонується, щоб в клініках «Лорд», розташованих в Заводському та Центральному районах, безкоштовно для городян проводили стерилізацію і чипування домашніх улюбленців. При цьому КП «Центр захисту тварин» буде компенсувати понесені витрати відповідно до актів виконаних робіт. Представники «Лорда» відзначають, що у «Центру захисту тварин» незручне розташування, тому городянам складно туди дістатися. Їх же клініки розташовані в більш зручному місці.

- У більшості випадків тварини стають бездомними, тому що їх виганяють господарі. Тому я підтримую таку ініціативу, - сказав Олександр Сєнкевич.

Він зазначив, що для вирішення проблеми бродячих котів та собак необхідно вдосконалити програму поводження з тваринами в місті Миколаєві.

- Під час чипування в холку тварині вводиться невеликий чип. І у разі втрати тварини можна за допомогою сканера зчитати інформацію про його господаря, номер телефона та інші контактні дані. Всі домашні тварини в Миколаєві повинні бути чиповані. І я пропоную допомогати людям, які не можуть це зробити. У доопрацьованій програмі необхідно передбачити можливість чипування домашніх тварин за рахунок бюджету. Також пропоную в рамках програми передбачити закупівлю сканерів і передати їх патрульної поліції, щоб вони могли виписувати штрафи власникам нечипоних тварин, - зазначив Олександр Сєнкевич.

Миколаївський міський голова доручив детально вивчити пропозицію, озвучену ветеринарами, і внести зміни в програму поводження з тваринами в місті Миколаєві.

 Нагадаємо, що міський голова Олександр Сєнкевич розкритикував роботу директора КП «Центр захисту тварин».

 

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

IMAGE FOLDER (/files/2018/2018_4/160418)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: