Мапа порталу

Міське управління освіти підготувало проект рішення про перерозподіл видатків, щоб у повному обсязі виплатити заробітну плату освітянам

12 березня на засіданні виконавчого комітету міської ради було розглянуто проект рішення «Про перерозподіл видатків на 2018 рік управлінню освіти Миколаївської міської ради у межах загального обсягу».

Ганна Личко, начальник управління освіти Миколаївської міської ради, доповіла про проект рішення, який спрямований на забезпечення своєчасної виплати заробітної плати освітянам за березень 2018 року у повному обсязі.

З метою забезпечення оплати праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників, які викладають предмет згідно з відповідними державними стандартами базової і повної загальної середньої освіти в професійно-технічних навчальних закладах, виконком міської ради вирішив зменшити видатки за напрямом «Надання дошкільної освіти» на 3 млн. 725 тис. 880 грн. та збільшити видатки за напрямами: «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами»; «Надання загальної середньої освіти вечiрнiми (змінними) школами»; «Надання загальної середньої освіти спеціальними загальноосвітніми школами-інтернатами, школами та іншими навчальними закладами для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку»; «Підготовка кадрів професійно-технічними закладами та іншими закладами освіти».

Під час доповіді члени виконкому порушили питання щодо оптимізації структури закладів середньої освіти. Управлінню освіти надано доручення опрацювати зазначене питання та внести пропозиції у термін до 15 травня 2018 року.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

IMAGE FOLDER (/files/News/12032018_4)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: