Мапа порталу

Виконком міської ради затвердив порядок придбання нерухомості у комунальну власність

12 березня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, у ході якого було затверджено «Порядок придбання у комунальну власність територіальної громади міста Миколаєва об’єктів нерухомого майна».

Віктор Богданов, в.о. начальника управління з використання та розвитку комунальної власності Миколаївської міської ради – начальник відділу реформування комунальної власності доповів про те, що робочою групою було розроблено «Порядок придбання у комунальну власність територіальної громади міста Миколаєва об’єктів нерухомого майна». У даному порядку визначено механізм придбання об’єктів нерухомості та конкретизовано перелік документів, необхідних для розгляду зазначеного питання, викладено черговість заходів, пов’язаних із придбанням об’єктів нерухомості у комунальну власність від фізичних та юридичних осіб.

Прийняття даного рішення спрощує та упорядковує процес підготовки документів та здійснення заходів, необхідних для придбання нерухомості у комунальну власність територіальної громади міста Миколаєва.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

IMAGE FOLDER (/files/News/12032018)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: