Мапа порталу

У Заводському районі дівчата позмагалися у стрільбі з пневматичної зброї

21 лютого, в спортивних залах ЗОШ №№ 34, 57 пройшли змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки «Пам’яті Людмили Павличенко» серед дівчат загальноосвітніх закладів  Заводського району.

У змаганнях взяли участь 14 команд загальноосвітніх шкіл району та понад 100 учасників.

За результатами проходження змагань І місце виборола команда дівчат ЗОШ № 57, ІІ місце посіла команда дівчат ЗОШ № 31, ІІІ місце - команда економічного ліцею № 2.

В особистому заліку з результатом 48 очок І місце зайняла Петренко Даяна, ЗОШ № 57, ІІ місце - Лесіна Анастасія, економічний ліцей № 2 (47 очок), ІІІ місце – Гураль Влада, ЗОШ № 23 (46 очок).

Переможці та призери змагань нагородженні загальнокомандними грамотами адміністрації Заводського району.

Адміністрація Заводського району бажає всім учасницям змагань подальших спортивних досягнень!