Мапа порталу

Увага! Триває прийом документів на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника управління освіти Миколаївської міської ради

У Миколаєві продовжується конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління освіти Миколаївської міської ради. Останній день прийому документів  - 20 лютого 2018 року.

Кваліфікаційні вимоги:

- громадянство України;

- вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на державній службі та на службі в органах місцевого самоврядування не менше 5 років;

- післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління»;

- знання чинного законодавства, що стосуються діяльності Управління освіти, питань служби в органах місцевого самоврядування, нормативно-правові актів, що стосуються роботи у сфері освіти.

Особам, які претендують на зайняття вказаних посад, необхідно надати наступні документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі;

2) копію паспорта громадянина України;

3) автобіографію кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім’я (усі власні імена, у т.ч. у разі зміни) та по-батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (у т.ч. на виборчих посадах), членство у політичних партіях, у т.ч. в минулому, наявність трудових або будь-яких інших договірних відносин з політичною партією упродовж року, що передує поданню заяви (незалежно від тривалості), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;

4) дві фотокартки кандидата розміром 4х6 сантиметрів на паперових носіях;

5) копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання;

6) копію заповненої частини трудової книжки;

7) копію військово-облікового документа;

8) на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції».

Додаткова інформація щодо основних функціональних  обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 37-09-55.

Термін прийняття документів - протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, каб. 371, з 9:00 до 12:00 (понеділок-четвер). Номер телефону для довідок: 0512-370955.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: