Мапа порталу

Юрій Степанець роз’яснив порядок проведення конкурсу на вакантну посаду начальника управління освіти міської ради. 6 грудня – другий етап відкритого відбору

4 грудня, під час брифінгу в Миколаївській міській раді, заступник міського голови, голова конкурсної комісії міської ради Юрій Степанець роз’яснив представникам ЗМІ та громадськості порядок проведення конкурсу на вакантну посаду начальника управління освіти міської ради.

-  У 2002 році прийнято Постанову Кабінету Міністрів «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців». На підставі цього нормативного акту розроблено розпорядження міського голови «Про правові та організаційні засади проведення іспитів  на заміщення вакантних посад в виконавчих органах Миколаївської міської ради». Даним розпорядженням створена конкурсна комісія. Крім того, проведення конкурсів на вакантні посади регламентується Наказом Головного управління державної служби України від 2009 року «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування». Саме тут зазначено, що претендент на посаду керівника підрозділу повинен мати стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 5 років, а також освіту у галузі державного управління, - повідомив Юрій Степанець.

Він констатував, що з 6 учасників конкурсу на вакантну посаду начальника управління освіти жоден не має 5 років відповідного стажу та освіти у сфері держуправління.

-   Постановою Кабінету Міністрів України передбачено,  що у такому разі голова конкурсної комісії може відмовити претендентам. Проте у випадку, коли особи, які подали документи, наполягають на участі у конкурсі, рішенням конкурсної комісії вони можуть бути допущені, - додав віце-мер.

При цьому він зазначив, що посада керівника управління освіти є дуже важливою для міста, і, оскільки всі учасники знаходилися в рівних умовах, конкурсна комісія прийняла рішення допустити усіх шістьох претендентів.

Нагадаємо, що у середу, 6 грудня, об 11:00 в малій залі міської ради відбудеться другий етап конкурсу - співбесіда з кандидатами на заміщення вакантної посади начальника управління освіти Миколаївської міської ради. До співбесіди будуть допущені ті учасники, які на письмовому іспиті набрали не менше 13 балів.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради 

IMAGE FOLDER (/files/News/stepp)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: