Мапа порталу

Незабаром у Миколаєві відкриється Казкова залізнична станція

У четвер, 12 жовтня, віце-мер Євген Шевченко перевірив хід виконання ремонтних робіт на двох знакових об’єктах гуманітарної сфери міста - дитячому містечку "Казка" та Центральному міському стадіоні.

У "Казці" планують, що у вже у кінці листопада дитячий паровозик відправиться у свій перший рейс із казкової залізничної станції. Реконструкція павільйону кафе з підвалом під культурно-ігровий павільйон йде за планом і, за словами директора містечка Наталі Демчишиної, верхню частину буде відкрито до початку зими, а  потім розпочнеться декоративне оздоблення внутрішніх, підвальних приміщень. Для цього придбали будівельні матеріали.

Наступний етап - капітальний ремонт гавані корабля та каскадних басейнів - стартує вже за тиждень. Будівельники готові проводити демонтажні роботи. Орієнтовно реконструкція буде завершена до початку наступного літа.

- Гавань корабля "Щастя" змінить свій вигляд. Навколо будуть встановлені нові "хвилі" розміром з людський зріст, місточки піднімуть, щоб забезпечити вільний рух для дитячих атракціонів чи, припустимо, водоплаваючих птахів, прилеглу територію повністю впорядкують - з’являться нові лавки, ліхтарі, замостять нову плитку. Відновимо і рибок навколо корабля - вони знову почнуть працювати як міні-фонтанчики, - розповіла Наталія Демчишина.  

На території Центрального міського стадіону проводиться капітальний ремонт приміщень адміністративно-побутового корпусу і топкової, будується нове футбольне поле, а також буде встановлено нове електронне табло.

Євген Шевченко розповів, що у Миколаєві є лише одне поле з натуральним покриттям, воно вже не витримує навантажень, іноді тут тренуються по три команди. Тож було вирішено збудувати новий майданчик для тренувань.

- Для завершення робіт необхідно додаткове фінансування, - зазначив Євген Шевченко, - ми пропонуватимемо депутатам на наступний рік виділити додаткові кошти, щоб завершити будівництво поля, придбати обладнання тощо. Адміністративно-побутовий корпус та топкову мають здати вже до кінця поточного року.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради 

IMAGE FOLDER (/files/News/kazk)

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: