Мапа порталу

Олександр Сєнкевич обговорив перспективи співпраці в сфері туризму з Генеральним консулом Республіки Вірменія в Одесі

У четвер, 10 серпня, мер Олександр Сєнкевич провів зустріч з Генеральним консулом Республіки Вірменія в м. Одеса Гайком Гуляном.

В ході зустрічі сторони обговорили економічну ситуацію в Україні, інвестиційний клімат в Миколаєві, а також можливості співпраці в сфері туризму і підтримки вірменської діаспори в Миколаєві.

Так, Олександр Сєнкевич розповів про зацікавленість міської ради у співпраці з Республікою Вірменія і зазначив, що Миколаїв - багатонаціональне місто, на території якого мирно, без конфліктів і ворожнечі, проживають представники різних народів.

- Я радий, що наше місто відвідують представники різних країн, які зацікавлені у співпраці. Миколаїв - багатонаціональне і мультикультурне місто. Тут зустрічаються найрізноманітніші національності та культури, серед яких є і вірменська діаспора. З боку міської влади ми намагаємося підтримувати всі діаспори, які проживають на території міста. Наприклад, щорічно в рамках святкування Дня Європи в Миколаєві проходять дні культури різних країн, під час яких миколаївці можуть ознайомитися з їх національними особливостями. Такі заходи важливі, тому що є традиційними для національних меншин, які проживають в Миколаєві. У питаннях культури ми дружні і поважні один до одного, - сказав Олександр Сєнкевич.

У свою чергу Генеральний консул Республіки Вірменія в м. Одеса Гайк Гулян підкреслив, що розвиток співпраці Миколаєва з Республікою Вірменія в культурно-гуманітарній сфері є однією з важливих складових загального спектра двосторонніх відносин.

Також сторони обговорили можливості і перспективи в індустрії туризму. Як зазначив Олександр Сенкевич, обмін досвідом між Миколаєвом і містами Вірменії може залучити до Миколаєва фахівців, а також стати хорошою можливістю для молоді отримати нові знання.

- Ми зацікавлені в тому, щоб обмінюватися досвідом, проводити стажування для студентів, обмінюватися фахівцями в різних сферах. На даний момент у Миколаєва склалися хороші побратимські відносини з Нілюфером (Туреччина). Цього року за підтримки міської влади ми відправили наших хлопців на спортивну олімпіаду, де вони посіли перше місце. Таким чином, розвиток партнерських відносин з міжнародним співтовариством для міської влади в пріоритеті, - резюмував Олександр Сенкевич.

В результаті сторони домовилися про подальшу співпрацю, зокрема, про проведення тижня вірменської культури в Миколаєві. Так, в рамках заходу буде представлено економічний, туристичний потенціал Республіки Вірменія, а також культурну спадщину країни.

 Відділ інформаційного забезпечення міської ради

IMAGE FOLDER (/files/News/10082017_3)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: