Мапа порталу

"Розвиток віддалених районів - пріоритет міської влади" - Олександр Сєнкевич

У неділю, 18 червня, відбулася чергова зустріч мера Олександра Сєнкевича з городянами в рамках заходів, присвячених звіту міського голови перед громадою міста. Зустріч пройшла в мкрн. Північний.

Міський голова представив жителям звіт про виконану роботу за 2016 рік, а також відповів на запитання городян. Зокрема, жителів хвилювали питання  врегулювання графіку роботи магазинів з продажу алкогольних напоїв, вирішення проблеми з недобудовами у місті, незадовільного стану доріг в районі, облаштування зупинок міського транспорту, плани міської влади щодо будівництва сімейної амбулаторії, дитячого садка та школи у мікрорайоні.

Так, відповідаючи на питання миколаївця про цілодобовий режим роботи алкогольних магазинів, Олександр Сєнкевич зауважив, що готовий підтримати рішення про заборону продажу алкоголю у нічний час.

- Останнім часом від миколаївців чую багато скарг щодо роботи пивних закладів та збільшення кількості правопорушень у нічний час у зв'язку з цим. Якщо Ви вважаєте пропозицію про заборону продажу алкогольних напоїв у нічний час актуальною, я готовий підтримати цю ініціативу. Думка громади для мене найважливіша, - зазначив Олександр Сєнкевич.

Також в ході зустрічі мер розповів про плани щодо побудови нового дитячого садку у мкрн. Північний. Так, за його словами, до кінця поточного року буде проведено тендер і визначено фірму, яка проводитиме будівельні роботи та закладе фундамент будівлі.

- На даний момент замовлено проект будівництва нового дитячого садка. До кінця поточного року ми плануємо вийти у нульовий цикл, побудувати фундамент. На сьогоднішній день, згідно з новими нормами ДБН, будівництво даного садка оцінюється приблизно у 80 млн грн. Проте, саме цей об`єкт є першочерговим для міської влади, адже для батьків з маленькими дітьми велике значення має зручне розташування закладу, -зазначив Олександр Сєнкевич.

Крім того, мер повідомив про те, що нещодавно Державна архітектурно-будівельна інспекція України передала повноваження архітектурно-будівельного контролю місту Миколаєву. Таким чином, місцева громада першою в області отримала змогу скористатися перевагами децентралізації системи держархбудконтролю.

- З 16 червня ми отримали функції ДАБІ,  тому віднині будемо вирішувати проблемні питання мешканців швидше. Згідно із  законодавством, у держархбудконтролю є всі інструменти для запобігання будівельним аферам ще на початковому етапі будівництва. Впевнений, це допоможе навести лад у містобудівній сфері Миколаєва і захистити інтереси інвесторів та порядних забудовників, - резюмував Олександр Сєнкевич.

В кінці зустрічі мешканці подякували Олександру Сєнкевичу за увагу до їх проблем та зазначили, що вперше за багато років в плані роботи міського голови передбачено  спілкування з мешканцями районів, у тому числі віддалених.

 Відділ інформаційного забезпечення міської ради

IMAGE FOLDER (/files/News/19062017_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: