Мапа порталу

Миколаївців запрошують на фестиваль «Дружба»

ГС «Рада національних товариств Миколаївської області» запрошує на 26-ий фестиваль національних культур «Дружба», який відбудеться в Миколаєві 25 - 26 вересня в рамках Обласної цільової національно-культурної програми «Збереження і розвиток етнічної, культурної і мовної самобутності національних меншин Миколаївської області» на 2019 - 2021 рр. У фестивалі беруть участь творчі колективи національних товариств з різних областей України, найяскравіші самодіяльні й професійні колективи Миколаївщини. Щороку учасниками свята стають до 500 чоловік, глядачами – близько 2000 чоловік.

Фестиваль давно став улюбленим для багатьох городян міста, адже за своєю красою та яскравістю він не поступається найсучаснішим шоу, а ідея, закладена в основі його проведення - зберегти самобутню культуру кожного народу - несе в собі могутній заряд доброти й любові. 2005 року фестиваль отримав відзнаку й диплом Міністерства культури і туризму України в номінації «Культурно-мистецький проект», а 2020 року став одним з шести туристичних магнітів Миколаївської області, спроможних сприяти популяризації нашого краю серед мешканців України й зарубіжних країн. Вхід на всі заходи свята  - безплатний, оскільки головною метою акції є пропагування ідеї миру і дружби, взаємоповаги й порозуміння, толерантного ставлення до представників іншої раси, національності, культури і віросповідання.

Основна програма фестивалю відбудеться 25 вересня. Серед її заходів:

12-00 – відкриття Містечка Дружби (Каштановий сквер, вул. Соборна).

12-00 – 16-00 – робота Містечка: 

  • виставки-презентації національно-культурних товариств, декоративно-ужиткове мистецтво різних народів, майстер-класи з народних ремесел, національної мови, фотозони, національна кухня тощо;
  • 17 обласний фестиваль слов’янських народів;
  • відкрита сцена: презентації національних культур, школа народних танців; концертні номери й виступи;
  • конкурс малюнків на асфальті для дітей «Хай завжди буде дружба!», дитячий майданчик з національними іграми.

16-00 – 17-00 – святковий парад учасників фестивалю.

17-00 – 20-00 – Гала-концерт фестивалю (Палац творчості учнів, вул. Адміральська, 31).

Додаткова інформація про фестиваль – на його офіційному сайті https://druzhbaonline.com.ua

Контактні телефони: 093 982 10 04, 067 515 24 93.

 

Інформація ГС «Рада національних товариств Миколаївської області»

 

IMAGE FOLDER (/files/2021/9_2021/210921)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: