Мапа порталу

Сучасне та комфортне: у міській лікарні №1 відкрили приймальне відділення

У Миколаєві відкрили приймальне відділення в міській лікарні №1. Його розташували у корпусі, де раніше було інше відділення - ангіоневрологічне. Приміщення давно потребувало ремонту та комплексного оновлення. Роботи розпочались в грудні 2020 року. 

Тепер тут світло, просторо, створені всі умови, аби пацієнти та персонал лікарні почували себе комфортно.

Реалізували проєкт коштом міського бюджету. На ремонт спрямували 985 тис. грн. В приймальному є реєстратура, зал очікування, два ізолятори для хворих з підозрою на інфекційні захворювання, оглядові. Облаштовані кімнати відпочинку для персоналу, окремі душові для лікарів та пацієнтів. Є безперешкодний доступ для маломобільних груп населення. Придбано необхідне медичне обладнання.

Працюватимуть у відділенні 4 кваліфікованих лікаря та 4 працівника - молодший медичний персонал з медичною освітою. За добу тут надається медична допомога біля 40 пацієнтам.

Сьогодні відділення оглянули міський голова Олександр Сєнкевич, секретар міської ради Дмитро Фалько та начальниця управління охорони здоров'я Ірина Шамрай. 

Міський голова проінспектував приміщення, поспілкувався з працівниками лікарні. Зазначив, що якістю робіт задоволений. 

- Продовжуються позитивні зміни у лікарні №1. Нещодавно після масштабної реконструкції тут запрацювало ангіоневрологічне відділення для інтенсивного лікування хворих на COVID-19 та з супутніми судинними ускладненнями. А сьогодні відкриваємо нове приймальне відділення, яке відповідає всім сучасним вимогам. - зазначив мер. Коли робили ремонт, тимчасово приймальне відділення переносили до іншого корпусу. По завершенню робіт там буде розміщена ПЛР-лабораторія. Радує, що пацієнти лікарні мають змогу отримати якісні медичні послуги перебуваючи у цивілізованих комфотних умовах. - зазначив міський голова.

Приймальне відділення повністю готове та відсьогодні вже може приймати пацієнтів.

 

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: