Мапа порталу

Фонтан, LED-освітлення та нові зелені насадження: в Миколаєві впорядкували сквер біля спорткомплексу «Надія»

Сьогодні, 16 жовтня, відкрили ще один сквер, що привели до ладу за міський кошт. Цього разу друге життя отримала зелена зона біля спорткомплексу «Надія».

Тепер це по-справжньому комфортне, затишне місце, де приємно буде відпочити як малечі, так і більш дорослим людям.

В рамках благоустрою там провели планування місцевості, відремонтували  тротуарну частину, вимостивши її плиткою, облаштували фонтан, а також встановили сучасні лавки. Крім того,  було висаджено газон та інші зелені насадження: липу, каштан, горобини, павловнію. Ба більше, в сквері змонтували систему зовнішнього освітлення з LED-світильниками, а це дуже важливо для безпечного дозвілля в темний час доби.

Міський голова Олександр Сєнкевич розповів: це був досить складний проєкт, адже під сквером проходили численні інженерні комунікації, частину з них, як от мережі «Миколаївоблтеплоенерго», замінили, щоби уникнути ризику їх прориву.

- Це красивий сквер. Його зроблено завдяки миколаївцям, які справно сплачують податки.  Я хочу подякувати всім, хто долучився до реалізації проєкту: мешканцям прилеглих будинків, депутату по округу, підряднику, - сказав Олександр Сєнкевич.

Мер зазначив, що  кожного року в Миколаєві збільшується кількість приведених до ладу зелених зон, та попросив містян берегти те, що робиться для них.

А голова адміністрації Заводського району Віктора Дмитрука повідомив: аби в сквері було ще більш безпечно, наступного року там встановлять камери відеоспостереження, що підключать до системи «Безпечне місто».  

В рамках відкриття скверу Олександр Сєнкевич та Віктор Дмитрук нагородили переможців міського проєкту «Міські квіти: літо-2020».

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

IMAGE FOLDER (/files/2020/10_2020/161020_2)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: