Мапа порталу

Олександр Сєнкевич провів зустріч з представниками місії ОБСЄ зі спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради України

26 червня Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів зустріч з представниками місії ОБСЄ зі спостереження за позачерговими виборами до Верховної Ради України.

Місію Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ очолює Посол Альберт Йонсон. До складу основної команди входить 19 експертів, які базуються в Києві. При цьому 96 довгострокових спостерігачів були розміщені в різних областях України. На Миколаївщині працюватиме команда у складі двох осіб – Сюзанна Купер (США) та Якуб Герольд (Польща). Місія здійснюватиме оцінку виборчого процесу з точки зору його відповідності зобов’язанням в рамках ОБСЄ та іншим міжнародним стандартам демократичних виборів.  

Представники ОБСЄ розповіли про себе. Сюзанна Купер працює у федеральній службі з надзвичайних ситуацій США, побувала в багатьох гарячих точках світу. У Миколаєві вперше, втім має досвід роботи в Дніпрі, Чернівцях та Черкасах.

Якуб Герольд поляк, та Україну знає вже досить добре. Протягом одного триместру навчався в Києво-Могилянській академії (Київ), пізніше працював консулом у Львові, виконував функції спостерігача ОБСЄ в Запоріжжі та Сумах.

Він пояснив, що у планах місії – ряд зустрічей з представниками влади, засобів масової інформації та громадськості.

- У нас два завдання. Перше – спостереження за ходом виборчого процесу, від реєстрації кандидатів до оголошення результатів. Друге – підготовка умов для прибуття короткострокових спостерігачів, - сказав він. – Користуючись нагодою, напередодні Дня конституції України хочу побажати, щоб ці вибори пройшли мирно та спокійно.

Сторони обговорили ситуацію у Миколаєві напередодні виборів,зокрема, масові повідомлення про «замінування».

Олександр Сєнкевич розповів про заходи, які міська влада вживає для підготовки приміщень виборчих дільниць та забезпечення їх стабільної роботи. Мер запевнив, що готовий надати сприяння для роботи міжнародних спостерігачів. 

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/6_2019/26062019)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: