Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

24 березня 2021                                                                                        № 215

Про  затвердження   висновку служби   у

справах дітей адміністрації  Заводського

району Миколаївської міської ради  про

підтвердження місця проживання дитини,

(ПІБ), (дата) р.н.,

для її тимчасового виїзду за межі України

 

Розглянувши висновок служби у справах дітей адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради  про підтвердження місця проживання дитини, (ПІБ), (дата) р.н.,  для  її тимчасового виїзду за межі України, заяву матері,  (ПІБ), документи, передбачені пунктом 72-1 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов?язаної із захистом прав дитини,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», та інші документи, зібрані службою у справах дітей адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради, встановлено, що дитина  зареєстрована та  проживає  разом із заявником по   вул. (адреса) у м. Миколаєві.

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частиною другою статті 19, частиною п’ятою  статті 157  Сімейного кодексу України, пунктом 72-1 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866, відповідно до протоколу  від  (дата)  №  (№) засідання комісії з питань захисту прав дитини, беручи до уваги відсутність інформації про наявність рішення суду про визначення місця проживання дитини з іншим із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини, виконавчий комітет Миколаївської міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити висновок служби у справах дітей адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради  про підтвердження місця проживання дитини,  (ПІБ), (дата) р.н., разом з матір’ю, (ПІБ)  для її тимчасового виїзду за межі України.

 

2. Повідомити заявника  про необхідність інформування служби у справах дітей адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради про повернення дитини в Україну протягом місяця з дня в’їзду в Україну та про відповідальність, передбачену частиною сьомою статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення за умисне порушення встановленого законом обмеження щодо строку перебування дитини за межами України.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення  покласти на заступника міського голови, Петрова А.Л.

 

 

Міський голова                                                                                     О.СЄНКЕВИЧ

 

 

Це рішення пред’являється під час перетинання державного кордону України та діє протягом одного року з дня набрання ним законної сили.

 

 

Рішення набрало законної сили  ___ _____________ 2021 р.

МП

 

Заступник міського голови                                                               А. ПЕТРОВ  

 

                                                                                             Додаток

                                                                                         до рішення виконкому

                                                                                         міської ради

                                                                                         від  24 березня 2021

                                                                                         № 215

 

ВИСНОВОК
про підтвердження місця проживання дитини

(ПІБ), (дата) р.н.

для її тимчасового виїзду за межі України

 

Шляхом вивчення заяви матері, (ПІБ),  (далі - заявник) про необхідність підтвердження місця проживання дитини,  (ПІБ), (дата) р.н., для її  тимчасового  виїзду за межі  України, документів, поданих заявником до служби у справах дітей адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради,  відвідування дитини  за місцем проживання, встановлено, що дитина, (ПІБ), (дата) р.н., зареєстрована та проживає  разом із заявником по                                     вул. (адреса) у м. Миколаєві.

Заявника повідомлено про необхідність інформування служби у справах дітей про повернення дитини   в Україну протягом місяця з дня в’їзду в Україну та про відповідальність, передбачену частиною сьомою статті 184  Кодексу України про адміністративні правопорушення за умисне порушення встановленого законом обмеження щодо строку перебування дітей за межами України.

 

 

Начальник служби  у справах дітей

адміністрації Заводського району

Миколаївської міської ради

 

                        

 

А.ПОКІТКО

 

 

 

 

Опубліковано: 29 березня 2021р


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: