Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

30 жовтня 2020                                                                                           № 1086

Про початок опалювального періоду 2020-2021 рр. для об’єктів соціально-культурноїсфери

 

 

У зв’язку зі сталим зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 С° і нижче, з метою забезпечення теплом об’єктів соціально-культурної сфери в опалювальному періоді 2020-2021 рр., відповідно до наказу Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 “Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду”, п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, керуючись пп. 1 п. “а” ч. 1 ст. 30, ч. 6 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради (Василенку), управлінню охорони здоров’я Миколаївської міської ради (Шамрай), управлінню освіти Миколаївської міської ради (Личко), управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради (Любарову), управлінню у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради (Машкіну) в першочерговому порядку забезпечити опалення організацій, закладів та установ охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, інших об’єктів соціально-культурної сфери, що мають власні котельні, а також об’єктів, на яких у зв’язку зі зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 С° і нижче не забезпечуються належні умови відповідно до санітарних норм. Підключення систем теплопостачання проводити на підставі нарядів, що видаються виконавцями послуг.

 

2. Керівникам ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” Логвінову М.Ю. та ПрАТ  “Миколаївська ТЕЦ” Кішку Ю.А., підприємств та організацій міста, що мають котельні, надати дозвіл та забезпечити пуск тепла з 02.11.2020 на об’єкти соціально-культурної сфери (дитячі садки, школи, лікарні тощо) відповідно до звернень установ до теплопостачальних підприємств у межах наданих лімітів.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Криленка В.І., заступника міського голови Степанця Ю.Б.

 

 

Міський голова                                                                                    О. СЄНКЕВИЧ

 

Опубліковано: 1 листопада 2020р


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: