Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

26 липня 2019                                                                                      №  807

Про надання дозволу громадянам

на укладання договору дарування

житла,  яке належить їм на праві

приватної власності

 

Розглянувши заяви та документи, надані громадянами, про надання дозволу громадянам на укладання договору дарування, яке належить їм на праві приватної власності, відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», п.п. 66, 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», ст.ст. 176, 177 Сімейного кодексу України, ст.ст.242, 717-719  Цивільного кодексу України,  керуючись пп. 4) п. б) ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл _______________ подарувати  1/4 частку квартири ____ по вулиці _________,  у місті Миколаєві, що є його приватною власністю, ______________, із збереженням права власності та користування житловою площею квартири _____ по вулиці _____________, у місті Миколаєві за неповнолітньою дитиною _______________,  ___________ р.н.

 

         2. Попередити законного представника про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради Кравченко Ю.В.

 

 

Міський голова                                                                                           О.Ф. Сєнкевич

 

 

Опубліковано: 31 липня 2019р.

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: