Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

27 червня 2019                                                                                      №  644

Про надання дозволу громадянам на укладання

договору дарування та прийняття в дар житла,

яке  належить їм на праві приватної власності

 

Розглянувши заяви та документи, надані громадянами, про надання дозволу громадянам на укладання договору дарування та прийняття в дар житла, яке належать їм на праві приватної власності, відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України “Про охорону дитинства”, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, п. 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», ст.ст. 176, 177 Сімейного кодексу України, ст.ст.242, 717-719  Цивільного кодексу України,  керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл ____________, подарувати квартиру __ по вулиці _________, будинок __, у місті Миколаєві,  що є її приватною власністю, ____________, із збереженням права користування житловою площею квартири __ по вулиці __________, будинок __,  у місті Миколаєві, за малолітньою дитиною _________________ та ____________, ______________, _______ р.н., де дитина зареєстрована та проживає.

2. Попередити законних представників про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради Кравченко Ю.В.

 

 

Міський голова                                                                                   О.Ф. Сєнкевич

 Опубліковано: 9 липня 2019р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: