Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

06 червня 2019                                                                                    № 51/230

Про надання згоди на відновлення меж земельної  

 ділянки  громадянці по Інгульському району

м. Миколаєва

 

Розглянувши звернення громадянки, наявну земельно-кадастрову інформацію, рекомендації постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України"Про орендуземлі", "Про землеустрій", "Про місцевесамоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.  Громадянці Денисовій Галині Іванівні  надати згоду на відновлення меж   земельної    ділянки орієнтовною     площею 559 кв.м, із     земель     комунальної    власності,  з метою передачі у власність  для    будівництва та обслуговування  жилого  будинку,  господарських   будівель і споруд по вул.10 Лінії,71, відповідно до висновку управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради від 27.04.2018 №15-761.

 Пункт 1  розглянуто на засіданні постійної комісії  міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології від 25.06.2018, протокол № 87, на якому  рекомендовано погодити та  винести це питання на розгляд  міської ради.

 

2. Зобов'язати замовника  надати до департаменту з надання адміністративних  послуг Миколаївської міської ради погоджену  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології (Концевого),  заступника міського голови  Андрієнка Ю.Г.              

 

Міський голова                                                                           О.Ф.Сєнкевич

 Опубліковано: 1 липня 2019р.

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: