Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

09 квітня 2019                                                                                              № 51/72

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки громадянці у Центральному

районі м. Миколаєва

 

Розглянувши звернення громадянки, наявну земельно-кадастрову інформацію, погодження з постійною комісією міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України “Про оренду землі”, “Про землеустрій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати громадянці Бражко Лілії Олександрівні дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення із земель комунальної власності земельної ділянки орієнтовною площею 1000 кв.м, з метою передачі у власність, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Виноградній, 1-а/1, відповідно до висновку управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради від 24.07.2018 № 15-1434.

Площу земельної ділянки уточнити проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології від 24.09.2018, протокол №94, на якому  рекомендовано погодити це питання.

2. Зобов'язати замовника надати до департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської  міської ради погоджений проект землеустрою.

 

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології (Концевого), заступника міського голови Андрієнка Ю.Г.

 

 

Міський голова                                                                     О.Ф. Сєнкевич

 Опубліковано: 26 квітня 2019р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: