Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

07 березня 2019                                                                                      №  186

Про надання дозволу громадянам

на укладання договору дарування

житла, яке належить їм на праві

приватної власності

 

 

Розглянувши документи про надання дозволу громадянам на укладання договору дарування житла, яке належить їм на праві приватної власності, виходячи з інтересів дітей, відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України “Про   охорону дитинства”, ст. 176 Сімейного кодексу України, ст.ст. 71,  242,  717-719 Цивільного кодексу України, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл гр. ПІП подарувати квартиру адреса  у м. Миколаєві, що є її приватною власністю, гр. ПІП, із збереженням права користування житловим приміщенням за малолітніми ПІП дата народження, ПІП дата народження, де вони зареєстровані та проживають.

2. Надати дозвіл гр. ПІП подарувати 1\4 частки кімнати адреса  у м. Миколаєві, що є його приватною власністю, гр. ПІП, із збереженням права користування житловим приміщенням за малолітньою ПІП дата народження, де вона зареєстрована та проживає.

3. Попередити батьків про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дітей.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради Кравченко Ю.В.

 

 

Міський голова                                                                                     О.Ф. Сєнкевич

Опубліковано: 13 березня 2019р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: