Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

18 жовтня 2018                                                                                 № 42/30

Про    надання    згоди на відновлення меж   земельної    ділянки 

громадянці по Інгульському району м. Миколаєва

 

         Розглянувши звернення громадянки, наявну земельно-кадастрову інформацію, рекомендації постійної комісії Миколаївської міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України "Про оренду землі", "Про землеустрій", "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Громадянці Орловській Тетяні Юріївні надати згоду на встановлення меж   земельної    ділянки орієнтовною     площею 769 кв.м, із     земель     комунальної    власності,  з метою передачі у власність   для    будівництва та обслуговування  жилого  будинку,  господарських   будівель і споруд по вул.2 Інгульській,64, відповідно до висновку управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради від 12.09.2017 №15-2041.

Пункт 1  розглянуто на засіданні постійної комісії Миколаївської міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології від 27.11.2017, протокол № 67, на якому  рекомендовано погодити та  винести це питання на розгляд  міської ради.

 

2. Зобов'язати замовника надати до департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської  міської ради погоджену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології (Концевого),  заступника міського голови  Андрієнка Ю.Г.              

 

Міський голова                                                                               О.Ф.Сєнкевич

 Опубліковано: 9 листопада 2018р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: