Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

18 жовтня 2018                                                                                 № 42/9

Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки

громадянину у Центральному  районі м. Миколаєва

 

         Розглянувши звернення громадянина, наявну земельно-кадастрову інформацію, рекомендації постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України "Про оренду землі", "Про землеустрій", "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати громадянину Станчо Сергію Івановичу згоду на відновлення меж земельної ділянки  орієнтовною загальною площею 1000 кв.м, з метою передачі  у власність, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Софіївській, 161, відповідно до висновку управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради від 06.03.2018 №15-382.

Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології від 03.04.2018, протокол №79, на якому  рекомендовано погодити це питання.

 

2. Зобов'язати замовника надати до департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської  міської ради погоджену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології (Концевого), заступника міського голови Андрієнка Ю.Г.

 

 

Міський голова                                                                                 О.Ф. Сєнкевич

 Опубліковано: 9 листопада 2018р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: