Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

18 жовтня 2018                                                                                 № 42/12

Про надання згоди на відновлення меж земельної ділянки

громадянам у Центральному  районі м. Миколаєва

 

         Розглянувши звернення громадян, наявну земельно-кадастрову інформацію, рекомендації постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології, керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законами України "Про оренду землі", "Про землеустрій", "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати громадянам Тарасовій Інні Михайлівні та Тарасову Артему Олександровичу згоду на відновлення меж земельної ділянки  орієнтовною загальною площею 347 кв.м, з метою передачі  у спільну сумісну власність, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гастелло, 7/2, відповідно до висновку управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради від 02.04.2018 №15-584.

Пункт 1 розглянуто на засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології від 23.04.2018, протокол №82, на якому  рекомендовано погодити це питання.

 

2. Зобов'язати замовників надати до департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської  міської ради погоджену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури і будівництва, регулювання земельних відносин та екології (Концевого), заступника міського голови Андрієнка Ю.Г.

 

 

Міський голова                                                                                 О.Ф. Сєнкевич

 Опубліковано: 9 листопада 2018р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: