Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

26 жовтня 2018                                                                                №  1016

Про надання дозволу громадянам на

укладання договору купівлі-продажу

житла

 

         Розглянувши заяви та документи, надані громадянами, про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу житла, яке належить їм на праві приватної власності, відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України  «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», ст.ст. 176, 177 Сімейного кодексу України, ст.ст.  31, 71, 242 Цивільного кодексу України,  п.п. 66, 67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

       1. Надати дозвіл законним представникам  (П.І.Б.) та (П.І.Б.), продати  від імені малолітньої  дитини, (П.І.Б.), _____ р.н., 1/4 частки  квартири (адреса) у м. Миколаєві, що належить малолітній на праві приватної власності, та підписати відповідні документи.

      2. Надати дозвіл законним представникам  (П.І.Б.) та (П.І.Б.), придбати  від імені  та на ім’я  малолітньої  дитини, (П.І.Б.), _______ р.н., 1/2 частки  (адреса) у м. Києві, та підписати відповідні документи.

    3. Попередити законних представників про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дитини.

      4.  Зобов’язати  законних  представників  у тримісячний термін надати до служби у справах дітей адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради копію документів, які підтверджують набуте дитиною право власності.

     5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради  Кравченко Ю.В.

 

Міський голова                                                                                     О.Ф. Сєнкевич

 Опубліковано: 31 жовтня 2018р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: