Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

28 вересня 2018                                                                                            №  912

Про надання дозволу громадянам

на укладання договору купівлі-

продажу (дарування) нерухомого

майна, яке належить їм на праві

приватної власності

 

Розглянувши документи про надання дозволу громадянам на укладання договору купівлі-продажу (дарування) нерухомого майна, яке належить їм на праві приватної власності, виходячи з інтересів дітей, відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України “Про охорону дитинства”, ст. ст. 31, 32, 242 Цивільного кодексу України, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШУЄ:

 

1. Надати дозвіл  (ПІБ) придбати у (ПІБ) належні їй частки квартири (№) по вул. (адреса), у м. Миколаєві, враховуючи, що зазначений правочин не порушує житлових прав дитини, (ПІБ), (дата) р.н., яка є співвласником зазначеного житла.

2. Надати дозвіл неповнолітній дитині, (ПІБ),  (дата) р.н., продати ½ частки квартири (№) по вул. (адреса) у м. Миколаєві, за умови прийняття в дар квартири (№) по вул. (адреса) у  м. Миколаєві та підписати відповідні документи. Надати дозвіл законному представнику дитини (піклувальнику), (ПІБ), надати згоду неповнолітній дитині, (ПІБ),  (дата) р.н., продати ½ частки квартири (№) по вул. (адреса) у  м. Миколаєві, за умови прийняття в дар квартири (№) по вул. (адреса) у м. Миколаєві та підписати відповідні документи.

3. Надати дозвіл неповнолітній дитині, (ПІБ),  (дата) р.н., прийняти в дар від (ПІБ), квартиру( №)по вул. (адреса) у м. Миколаєві та підписати відповідні документи. Надати дозвіл законному представнику дитини, спеціалісту 1 категорії служби у справах дітей адміністрації Заводського району, (ПІБ),  надати згоду неповнолітній дитині, (ПІБ),  (дата) р.н., прийняти в дар від (ПІБ), квартиру (№) по  вул. (адреса) у м. Миколаєві та підписати відповідні документи.

4. Попередити законних представників дітей про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових прав дітей

5. Зобов'язати  законних представників дітей протягом трьох місяців надати до служби у справах дітей адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради копію документа, що підтверджує збереження майнових прав дітей.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Миколаївської міської  ради   Кравченко Ю.В.

 

Міський голова                                                                                    О.Ф. Сєнкевич

Опубліковано: 3 жовтня 2018р.


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: