Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

23 лютого 2018                                                                               № 153

Про надання дозволу громадянам

на укладання договору купівлі-

продажу житла, яке належить їм

на праві приватної власності

 

         Розглянувши документи про надання дозволу громадянам на укладання договору купівлі-продажу житла, яке належить їм на праві приватної власності, відповідно до ст.ст. 17, 18 Закону України “Про охорону дитинства”, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”, ст.ст. 59, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст.ст. 31,  242 Цивільного кодексу України, керуючись пп. 4 п. “б” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Надати дозвіл гр. ПІП, матері малолітньої ПІП дата народження, продати квартиру адреса у м. Миколаєві, співвласником якої є мати дитини.

 

2. Надати дозвіл гр. ПІП, матері малолітньої ПІП дата народження, придбати квартиру адреса у м. Миколаєві, з урахуванням майнових прав та інтересів дитини, з обов’язковим забезпеченням її правом користування у   квартирі  адреса у м. Миколаєві.

 

3. Попередити законного представника дитини про відповідальність за порушення чинного законодавства щодо захисту житлових та майнових прав дитини.

 

4. Зобов’язати батьків у тримісячний термін надати в службу у справах дітей адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради документ, що підтверджує право користування дитиною житловою площею.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника служби у справах дітей Миколаївської міської ради Шамаріну І.В.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                     Т.В. Казакова


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: