Мапа порталу

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

19 грудня 2017                                                                                     № 1029

Про попередній розгляд проекту рішення

Миколаївської міської ради «Про

внесення змін та доповнень до рішення

Миколаївської міської ради від

23.01.2015 № 45/3 «Про затвердження

Програми реформування та розвитку

житлово-комунального господарства

м. Миколаєва на 2015-2019 роки»

 

Розглянувши проект рішення Миколаївської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 23.01.2015 № 45/3 «Про затвердження Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Миколаєва на 2015-2019 роки», відповідно до пункту 1 частини другої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Винести на розгляд Миколаївської міської ради проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 23.01.2015 № 45/3 «Про затвердження Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Миколаєва на 2015-2019 роки».

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Мкртчяна М.С.

 

Секретар міської ради                                                                           Т.В. Казакова

 

s-dj-023

 

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

 

 

Про внесення змін та доповнень до  рішення Миколаївської міської ради від 23.01.2015 № 45/3 «Про затвердження Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Миколаєва на 2015-2019 роки»

 

 

З метою підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунальних систем життєзабезпечення населення міста, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни та доповнення до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Миколаєва на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.01.2015 № 45/3 «Про затвердження Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Миколаєва на 2015-2019 роки» (зі змінами та доповненнями), виклавши її в новій редакції (додається).

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради: з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста (Рєпіна), з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку (Бернацького), заступника міського голови Мкртчяна М.С.

 

Секретар міської ради                                                                            Т.В. Казакова

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення міської ради

від _________________________

№ __________________________

 

ПРОГРАМА

реформування та розвитку

житлово-комунального

господарства

м. Миколаєва

на 2015-2019 роки

 

 

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Програма реформування та розвитку житлово-комунального господарства міста Миколаєва на 2015-2019 роки (далі – Програма) розроблена з врахуванням основних напрямків стратегії реформування житлово-комунального господарства України, з метою підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунальних систем життєзабезпечення населення міста, поліпшення якості житлово-комунальних послуг з одночасним зниженням нераціональних витрат.

Виконання Програми передбачає удосконалення системи управління підприємствами й організаціями житлово-комунального господарства, розвиток ринкових відносин у галузі, створення конкурентного середовища і ринку послуг, залучення інвестицій у галузь, зокрема на засадах  публічно-приватного партнерства, зменшення витрат та втрат енергоносіїв у житлово-комунальному господарстві, проведення ефективної енергозберігаючої політики, підтримку розвитку різних форм самоорганізації населення (ОСББ, ОСН, громадські об’єднання), як партнерів у реалізації Програми.

На підставі аналізу результатів виконання Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства на 2010-2014 роки на 2015-2019 роки за 2015 рік за кожним напрямком діяльності сформульовані невирішені проблеми, цілі та пріоритети, шляхи розв’язання головних проблем та досягнення цілей.

Прогнозний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для виконання завдань Програми, визначено в цінах, які діяли на момент розробки Програми.

 

РОЗДІЛ 1. ПЕРЕДУМОВИ СТВОРЕННЯ ПРОГРАМИ

ТА СУЧАСНИЙ СТАН ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО

ГОСПОДАРСТВА МІСТА

 

Житлово-комунальне господарство – це важлива соціальна галузь, яка забезпечує населення, підприємства та організації необхідними житлово-комунальними послугами, суттєво впливає на розвиток економічних взаємовідносин у місті.

Житлово-комунальне господарство є найбільш технічно відсталою галуззю економіки з багатьма проблемами, які останнім часом особливо загострилися.

Дійшов критичної межі технічний стан мереж і споруд, які експлуатуються підприємствами житлово-комунального господарства. Планово-попереджувальний ремонт поступився місцем аварійно-відбудовним роботам.

Проблеми та причини, які не дозволяють сьогодні якісно утримувати житлово-комунальне господарство та якісно надавати послуги населенню:

- несвоєчасне оновлення основних фондів;

- низький рівень впровадження енергозберігаючих технологій;

- відсутність комплексної системи обліку та регулювання споживання води, газу, теплової енергії на всіх етапах виробництва, транспортування, постачання та споживання житлово-комунальних послуг;

- хронічне недофінансування капітального ремонту житлового фонду та, як наслідок, значне погіршення технічного стану інженерного обладнання, окремих конструктивних елементів будівель, наявність ветхого та аварійного житла. Це не дозволяє розпочати роботу з реконструкції житлових будинків першої масової забудови;

- недостатність бюджетних коштів, які передбачаються на утримання об’єктів благоустрою міста, капітальний ремонт житлового фонду, доріг, мостів, мереж зовнішнього освітлення, озеленення тощо;

- недостатність залучення у галузь інвестицій та обігових коштів, що призвело до морального та фізичного зносу основних фондів підприємств, підвищення аварійності комунальних об’єктів, збільшення питомих та непродуктивних витрат матеріальних та енергетичних ресурсів, що негативно впливає на рівень та якість надання житлово-комунальних послуг;

- відсутність ефективного власника багатоквартирних будинків як цілісного житлового комплексу;

- відсутність механізму стягнення заборгованості з населення за житлово-комунальні послуги;

- відсутність дієвого механізму контролю за якістю житлово-комунальних послуг споживачами та їх представниками – ОСН та громадськими об’єднаннями;

- недостатня компетенція ОСН, громадських об’єднань як контролерів якості послуг;

- недостатня компетенція ОСББ для управління, утримання житла;

- недостатня конкуренція  на ринку товарів і послуг у сфері житлово-комунального господарства;

- традиція неощадливого використання ресурсів.

Наявна законодавча та нормативна база недостатня і недосконала, не забезпечує правових засад реформування житлово-комунального господарства, взаємовідносин підприємств і організацій галузі та споживачів послуг.

Усе це свідчить про наявність системної кризи в галузі та про міжгалузевий характер проблем, для розв’язання яких і для забезпечення переходу до нової моделі сталого функціонування житлово-комунального господарства необхідне проведення житлово-комунальної реформи.

 

ЖИТЛОВЕ ГОСПОДАРСТВО

 

Житловий фонд м. Миколаєва складає 41 496 домоволодінь, з яких:

 

 

 

 38 120 будинків приватної власності;

 

 

 

 43 будинки – відомчий житловий фонд;

 

 310 будинків, які обслуговують ОСББ, ЖБК (на момент створення програми), на даний час, а саме на 01.10.2017 – 484 будинки;

 

 

 

 3001 багатоквартирний будинок, не переданий на утримання співвласникам житла (на момент створення програми), на даний час – 2849 будинків.

 

У житлових будинках міста Миколаєва мешкає 494,6 тис.чол. У місті налічується 580 дитячих та 96 спортивних майданчиків.

Комунальний житловий фонд включає 3001 будинок загальною площею 6,233 млн. кв.м, житловою площею 3,841 млн. кв.м, 125 006 квартир, з яких приватизовано – 110 357 або 88% (на момент створення програми), на даний час комунальний житловий фонд становить 2849 будинків, загальною площею 3, 485 млн. кв.м.

 

Житловий фонд обладнано:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У житлових будинках нараховується 1675 ліфтів, 1762 будинки мають системи центрального опалення, 29 будинків обладнані системами пожежогасіння і димовідведення. У дворах старої забудови розташовано 227 дворових туалетів (станом на 01.10.2017 – 173 од.), 75 водорозбірних колонок.

 

Кожний четвертий будинок потребує проведення капітального ремонту, водночас протягом останніх років обсяги виконання капітального ремонту житла залишаються на рівні 10-15% від необхідної потреби.

 

На сьогодні потребують невідкладного ремонту:

покрівлі в 665 будинках, що складає 548,87 тис. кв.м;

герметизації стиків – 135  будинках, що складає 252 км;

ремонту внутрішньобудинкових мереж водо-, теплопостачання, водовідведення – 573 будинки, ремонту фасадів – 224 будинки.

На даний час у житлових будинках міста 1168 ліфтів відпрацювали нормативний термін експлуатації (25 років) і потребують заміни.

У всіх житлових будинках, обладнаних системами пожежогасіння, димовидалення та пожежної сигналізації, дані системи перебувають в незадовільному стані і потребують відновлення.

Одним з пріоритетних напрямків міської влади є забезпечення мешканців міста житловими умовами належної якості, у тому числі утримання прибудинкових територій в належному санітарно-технічному стані.

 

АНАЛІЗ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

ТА ЧИННОЇ ТАРИФНОЇ ПОЛІТИКИ

 

Проблеми, пов’язані з функціонуванням житлово-комунального господарства, неефективність реформування галузі призвели до незадовільного стану основних фондів підприємств, зростаючу їх збитковість. Нестача власних і бюджетних фінансових ресурсів, відсутність дієвих механізмів залучення позабюджетних коштів не сприяють вирішенню завдань технічного переоснащення та розвитку комунальної інфраструктури.

Через недосконалу тарифну політику підприємства системи житлово-комунального господарства, які  працюють на регульованих тарифах,  не мають достатніх матеріальних та технічних ресурсів, необхідних для виконання своїх функцій у нормативному режимі.

Житловий фонд комунальної власності м. Миколаєва обслуговують 17 житлово-експлуатаційних підприємств, з яких:

9 засновані на комунальній власності,

8 – на приватній.

 

З підприємств, які здійснюють обслуговування житлового фонду, 5   комунальних підприємств мають ознаки банкрутства, результатом господарської діяльності цих підприємств є збитки.

Однією з причин низького рівня оплати за житлово-комунальні послуги є неспроможність підприємств надавати послуги в повному обсязі, знизити їх собівартість. Все це зумовлює зростання незадоволення серед населення.

Незадоволення населення якістю послуг, що надаються, та його обмежена платоспроможність призводять до зростання дебіторської заборгованості з оплати населенням житлово-комунальних послуг (рівень оплати рахунків за утримання будинків, споруд, прибудинкових територій у місті становить 97 %). Станом на 01.12.2014 дебіторська заборгованість по підприємствах становить 33 321,8 тис.грн. (у т.ч. борг населення – 27 910,3 тис.грн.), кредиторська – відповідно 27 419,9 тис.грн. Станом на 01.01.2016 дебіторська заборгованість по підприємствах становить 37 256,0 тис.грн. (у т.ч. борг населення – 30 647,4 тис.грн.), кредиторська – відповідно 36 048,1 тис.грн.

Хронічний дефіцит оборотних коштів підприємств призвів до кризи в розрахунках з бюджетом та підприємствами-підрядниками. Кошти спрямовуються не на технічний розвиток підприємства та утримання житлового фонду відповідно до затверджених стандартів, а на виплату заробітної плати з усіма обов’язковими нарахуваннями на фонд заробітної плати, обов’язкових податків і зборів.

Питома вага витрат на фінансування технічного розвитку підприємств в загальній структурі витрат зменшується (становить 5-10%) і не забезпечує витрати не тільки на реновацію, але навіть на ремонт основних фондів.

За вказаних умов реалізація довгострокових програм стає практично неможливою. В той же час важливим елементом розвитку міського господарства є технічне переозброєння всіх напрямків господарювання, застосування нової техніки, енергозберігаючих технологій, комп’ютеризація всієї системи житлово-комунального господарства.

Аналіз функціонування житлово-комунального господарства свідчить про наявність системної кризи та необхідність прискорення проведення реформ та переходу до роботи в ринкових умовах.

Оскільки проведення системних реформ галузі потребує часу, з метою недопущення подальшого погіршення технічного стану житлового фонду розроблено Порядок надання фінансової підтримки підприємствам галузі на здійснення окремих заходів з утримання та поточного ремонту житлового фонду, зокрема на придбання матеріалів для проведення робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду. Обсяг фінансової підтримки, яка надається кожному окремому підприємству галузі, визначається з урахуванням загальної площі території обслуговування, характеристик житлового фонду, який перебуває на обслуговуванні підприємства, та наявності приписів підприємств – надавачів комунальних послуг.

Надання такої фінансової підтримки дозволить в період реформування зберегти житловий фонд, зробити галузь більш привабливою для інвестування. Залучення інвестиційних коштів у впровадження інноваційних проектів у сфері житлово-комунального господарства дозволить здійснювати впровадження енергозберігаючих технологій, оптимізувати витрати на надання послуг та підвищувати їх якість.

Для збереження конкурентоспроможності на ринку житлово-комунальних послуг підприємства житлово-комунальної галузі комунальної власності потребують інвестицій, що забезпечується шляхом здійснення внесків до статутних капіталів таких підприємств та надання фінансової підтримки у відповідності до розробленого Положення.

 

РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ТА УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМИ БУДИНКАМИ

 

У зв’язку із прийняттям Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках» (далі – Закон), до 1 липня 2016  року співвласникам багатоквартирних будинків необхідно визначитися з формою експлуатації спільного майна та прибудинкової території.

Законодавство передбачає наступний порядок обрання форми управління будинком:

1. Створення ОСББ та передача всіх функцій управління будинком об’єднанню.

2. За рішенням співвласників передача всіх або частини функцій по управлінню багатоквартирним будинком управляючій компанії або управителю.

3. У разі якщо співвласники не прийняли рішення щодо форми управління будинком, орган місцевого самоврядування від імені співвласників укладає договір з управляючою компанією, що обирається на конкурсних засадах.

Відповідно до прикінцевих положень вказаного Закону центральний орган виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства у термін до 1 січня 2016 року повинен був розробити нормативні документи щодо реалізації Закону.

Станом на 1 березня 2016 року розроблено та прийнято такі нормативні документи:

- форма протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку (наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.08.2015 № 203);

- Типовий статут об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, до якого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 23.09.2015 № 238 внесено зміни.

Станом на 1 листопада 2017 року прийняті такі нормативні документи:

- Порядок списання з балансу багатоквартирних будинків (постанова Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301);

- Порядок зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами (постанова Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 109);

- Порядок проведення конкурсу щодо призначення управителя багатоквартирного будинку (наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150).

 

 

Залишаються не прийнятими наступні нормативні акти і документи:

- Порядок безоплатної передачі земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, у власність або постійне користування співвласниками багатоквартирного будинку;

- розробка Типового договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.

 

Вищезазначені нормативні документи мають ключове значення для подальшої реалізації Закону, а тому у зв’язку із лімітом часу, органи місцевого самоврядування планують розробити та прийняти на місцевому рівні тимчасові порядки, положення та форми договорів.

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДВІР

 

Завдяки впровадженню заходів по розділу «Миколаївський двір» значно покращиться життєдіяльність мешканців міста та естетичний вигляд прибудинкових територій, що у свою чергу, надасть можливість мешканцям похилого віку комфортно проводити свій час, а мешканцям шкільного та дошкільного віку надасть активно та з користю проводити вільний час та залучатися до здорового способу життя.

Відбір об’єктів здійснюється адміністраціями районів Миколаївської міської ради відповідно до пропозицій депутатів Миколаївської міської ради, які обрані за мажоритарною системою, та мешканців.

Критеріями відбору для фінансування об’єктів є:

- рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг;

- чисельність мешканців, які проживають на певній території;

- утворення органів самоорганізації населення;

- давність надходження звернень мешканців з питання ремонту двору;

- відсутність в межах 3-5 кварталів спортивних, дитячих майданчиків;

- наявність об’єктів інфраструктури та місць масового скупчення людей.

Заходи, які вживалися відокремлено, не надали в повному обсязі бажаного результату. І тільки завдяки запропонованим комплексним заходам робота в цьому напрямку значно поліпшилась. Прикладом може бути робота, яка проведена у 2014-2015 роках.

У рамках розділу «Миколаївський двір» проведено роботи в 25 дворах (67 будинків), в яких проживають 11 284 мешканці.

У результаті проведеної роботи встановлено 25 нових дитячих та спортивних майданчиків.

Комплексно проведено роботи в 15 дворах, в яких:

- відремонтовано 2376 кв.м внутрішньоквартальних доріг на суму 539,868 тис.грн.;

- відремонтовано зовнішнього освітлення на загальну суму 292 тис.грн.;

- проведено омолодження 217 дерев, знесено 76 аварійних та сухих дерев;

- проведено роботи загальнобудівельного характеру: ремонт відмосток, козирків під’їздів, зовнішнього освітлення під’їздів, фарбування вхідних дверей, побілка фасадів, ремонт і встановлення нових лавок і столів, приведення в порядок місць збору твердих побутових відходів.

Поряд з цим, всього по місту Миколаєву виконано поточний та капітальний ремонт 28789 кв.м внутрішньоквартальних проїздів 29 дворів на суму 5790,54 тис.грн.

 

СПРИЯННЯ СТВОРЕННЮ ТА ФУНКЦІОНУВАННЮ ОБ’ЄДНАНЬ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ ТА ОРГАНІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ

 

Одним із завдань у напрямку реформування житлово-комунального господарства є посилення впливу мешканців будинків на умови свого проживання та якість обслуговування житла шляхом стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення (далі – ОСББ та ОСН).

Протягом останніх років одним з першочергових пріоритетних напрямків роботи виконавчих органів міської ради визначено створення ОСББ та ОСН.

Створення ОСББ в місті Миколаєві розпочалося з 1996 року і на сьогодні в місті налічується 310 ОСББ (загальна площа будинків складає 1261,4 тис.кв.м), в тому числі 72 об’єднання створено в будинках комунальної власності міста. Частка створених ОСББ у порівнянні із загальною площею будинків міської комунальної власності (6233 тис.кв.м) складає 20,2%.

Станом на 01.10.2017 зареєстровано 556 ОСББ у 613 будинках (2 369,0 тис.кв.м). Частка створених ОСББ у порівнянні із загальною площею будинків міської комунальної власності складає 30,2%. 469 будинків, обслуговується ОСББ.

Основними причинами повільного створення ОСББ в будинках міської комунальної власності є недостатня обізнаність мешканців будинків з цих питань; відсутність ініціативних мешканців, які мають бажання взяти на себе повноваження та відповідальність по управлінню будинком (більшість будинків потребують капітального ремонту); недосконалість існуючої законодавчої бази; ускладнений процес оформлення та відведення земельної ділянки у власність ОСББ; відсутність достатньої фінансової підтримки з боку держави.

З метою стимулювання створення ОСББ в місті, починаючи з 2006 по 2015 роки, за рахунок різних джерел фінансування надано підтримку більше 80  ОСББ. У результаті чого виконані роботи з капітального та поточного ремонтів, реконструкції, встановлення приладів обліку теплової енергії на будинках ОСББ на загальну суму майже 12,5 мільйонів гривень.

У 2016 році проведені ремонти у 37 будинках ОСББ, на які виділено кошти з міського бюджету 7,7 млн.грн., за 10 місяців 2017 року проведені ремонти у 49 будинках ОСББ, на які освоєно кошти з міського бюджету близько 15,0 млн.грн.

У департаменті житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради створений банк даних щодо проектів ОСББ міста, на які виготовлена проектно-кошторисна документація та складений перелік ОСББ будинків комунальної власності міста, які зверталися щодо потреби виконання капітального ремонту.

На сьогодні в м. Миколаєві мешканцями активно створюються будинкові, вуличні, квартальні комітети – органи самоорганізації населення, які поєднують у собі риси як громадських організацій, так і органів публічної влади.

З органами публічної влади орган самоорганізації населення пов`язує участь у вирішенні питань місцевого значення, що передбачає наявність в органу самоорганізації населення певних повноважень, якими їх наділяє орган публічної влади – міська рада; а також те, що органи самоорганізації населення здійснюють свої повноваження в межах відповідної території.

У той же час подібно до громадської організації органи самоорганізації населення працюють на громадських засадах, їх діяльність базується на засадах добровільності щодо взяття на себе окремих повноважень публічної влади.

Орган самоорганізації населення — це представницький орган, що створюється жителями, які на законних підставах проживають на території селища, міста або їх частин, для вирішення завдань, передбачених Законом України «Про органи самоорганізації населення».

Протягом кількох років перспективною можливістю реалізувати починання, спрямовані на благо жителів і розвиток міських територій для членів миколаївських будинкових, вуличних, квартальних комітетів, є щорічний конкурс проектів органів самоорганізації населення (ОСН) м. Миколаєва «Шанс для реалізації ідей», що проводиться в межах міської Програми розвитку ОСН. Є база ОСН, що вже мають успішний досвід реалізації проектів з вирішення проблем енергозбереження, ремонту будинку та благоустрою прибудинкової території.

Департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті, проводиться навчання ініціативних жителів багатоквартирних будинків по програмах: підвищення кваліфікації голів і/або членів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і для здобуття кваліфікації «керівник багатоквартирного житлового будинку». Пройшли навчання 144 голови, члени правлінь ОСББ та ініціативних мешканців багатоквартирних будинків.

Департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради створений банк даних спеціалістів, які пройшли навчання, і ОСББ, ініціативні групи мають можливість звернутись і обирати собі фахівця по управлінню будинком.

 

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

БІЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА КУЛЬТУРИ

 

У м. Миколаєві налічуються 163 заклади управління освіти Миколаївської міської ради, у тому числі 72 загальноосвітні школи, 73 дитячі навчальні заклади та 12 позашкільних навчальних закладів. Крім того, в місті налічується 23   лікувально-профілактичних заклади управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради та 64 заклади управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, якісного функціонування, належного рівня життєдіяльності об’єктів охорони здоров’я, освіти та культури міста необхідно провести біля цих закладів:

- влаштування та відновлення пристроїв примусового зниження швидкості;

- влаштування та ремонт направляючих пішохідних огорож;

- встановлення, заміну та ремонт дорожніх знаків;

- нанесення та поновлення дорожньої розмітки, будівництво світлофорних об’єктів;

- ремонт асфальтобетонного покриття під’їзних шляхів та тротуарів, кронування та знесення дерев;

- влаштування пандусів;

- відновлення зовнішнього освітлення;

- улаштування стоянок для автомобілів, у тому числі стоянок для автомобілів інвалідів.

 

БЛАГОУСТРІЙ ТА САНОЧИСТКА

 

Одним із пріоритетних напрямів діяльності міської ради та її структурних підрозділів є підтримка належного санітарного стану міста. Санітарний стан та благоустрій м. Миколаєва визначено Правилами благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, які діють в місті з квітня 2007 року.

Єдиним місцем видалення відходів, які вивозяться з території м. Миколаєва, є міський полігон ТПВ, розташований за адресою: с. Весняне, вул. Нова, 16. Полігон введено в експлуатацію у 1972 році, розрахунковий строк експлуатації  – 50 років, площа – 37,93 га, розрахунковий обсяг видалення відходів – 50 млн.куб.м. На даний час захоронено 40 млн.куб.м (на момент написання Програми), станом на 01.11.2017 близько 45 млн.куб.м. Суб’єктом господарювання, який експлуатує та обслуговує полігон ТПВ, є КП Миколаївської міської ради «Миколаївкомунтранс». Відповідно до Порядку ведення реєстру місць видалення відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.1998 № 1216, полігон має санітарно-технічний паспорт та паспорт місця видалення відходів.

СЕС проводяться дослідження проб ґрунту та повітря на вміст шкідливих речовин на полігоні ТПВ та в санітарно-захисній зоні, за результатами яких надаються висновки щодо відсутності перевищення ГДК у відібраних пробах.

Серед нагальних проблем полігону ТПВ відсутність артезіанської свердловини для постачання технічної води, необхідність проведення ремонту та будівництва під’їзної та внутрішніх доріг, освітлення карт полігону. На даний час вирішується питання фінансування вищезазначених робіт.

На сьогодні полігон ТПВ безперебійно обслуговує місто Миколаїв, але його ресурс обмежений, що викликає необхідність вишукування нових шляхів поводження з ТПВ, тому робочою групою продовжується робота по розгляду пропозицій інвесторів та інших підприємств щодо співпраці в галузі створення сміттєпереробного комплексу для міста Миколаєва та ведеться робота по визначенню місця розташування даного комплексу. Крім того, на виконання ст. 6 Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату було підписано договір про співробітництво по дегазації полігону ТПВ в м. Миколаєві між КП «Миколаївкомунтранс» та ТОВ «ЛНК» (м. Київ). Метою договору є будівництво комплексної інженерної споруди на полігоні ТПВ для дегазації полігону та виробництва електроенергії, що дозволить підвищити рівень безпеки полігону ТПВ та обмежити його вплив на зміну клімату. У 2015 році КП «Миколаївкомунтранс» разом з ТОВ «ЛНК» були завершені роботи з монтажу заводу по відбору біогазу з подальшою переробкою його в електричну енергію (зелений тариф).

Послугами з вивезення твердих побутових відходів охоплено близько 97% населення.

Однією із нагальних проблем м. Миколаєва є постійне збільшення кількості безпритульних тварин, що призводить до підвищення соціальної напруженості та збільшення скарг від мешканців міста.

Комплекс послуг поводження з тваринами, включаючи регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, покладено на КП ММР «Центр захисту тварин».

Для ефективного та дієвого вирішення проблеми постійного збільшення чисельності безпритульних тварин розроблена схема регулювання їх чисельності, що включає:

 

Виїзд бригади (водій, ловець) для відлову тварин – визначення їх місцезнаходження та відлов тварин


 

Надходження заявки від мешканців міста до адміністрацій районів Миколаївської міської ради, департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради або на телефон служби оперативного реагування «15-88» – обробка заявки та передача її в роботу спеціалістам КП ММР «Центр захисту тварин»


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернення на місце відлову


 

Післяопераційна перетримка тварин – обробка рани, щеплення проти сказу, дегельмінтизація та кліпсування


 

 

 

 

Щомісячний звіт КП ММР «Центр захисту тварин» перед департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради про проведену роботу


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Використовуючи дану схему в роботі, КП ММР «Центр захисту тварин» зможе щорічно стерилізувати близько 2250 безпритульних тварин. Так як стерилізовані тварини втрачають здатність до розмноження, поступово чисельність безпритульних тварин на вулицях міста буде зменшуватись.

Для виконання статутних завдань КП ММР «Центр захисту тварин» планується розширення сфери діяльності підприємства. Надання комплексу додаткових послуг для населення буде включати: облаштування пересувної операційної, діагностичної лабораторії, грумінг-центру, кабінету УЗД, надання послуг зоотаксі, готелю для тварин тощо.

Зважаючи на скарги мешканців на агресивну поведінку вже стерилізованих тварин, необхідність перетримки загублених тварин на час пошуку господарів та цуценят, вік яких не дозволяє їх оперувати, постає необхідність у будівництві притулку для тварин.

Індикатором критеріїв сприятливого для життєдіяльності людини навколишнього середовища є стан так званих «зелених легенів міста».

Загальна площа зелених насаджень в м. Миколаєві складає 991,19 га.

У м. Миколаєві на кожного жителя міста припадає більше 18,5 кв.м зелених насаджень, без обліку садів будинків приватного сектору і колективних садових товариств.

Переважними породами дерев у місті є акація біла, клен ясенелистий, шовковиця, тополя біла, клен гостролистий, горіх волоський, ясен зелений і звичайний, платан західний, дуб черешчатий, каштан кінський, липа дрібнолиста. Показник доступності зелених зон у м. Миколаєві доволі низький: за оцінкою управління архітектури та будівництва Миколаївської міської ради, тільки близько 11% населення міста живе на відстані не далі 300 м від найближчої зеленої зони відпочинку. З 2003 року в м. Миколаєві швидко розвивалась інфраструктура, велось будівництво, що призвело до змін екологічного фону.

Кількість «зелених легень» міста скорочується: частина зелених насаджень зноситься під час будівництва об’єктів, частина по-варварськи пошкоджується, корисні, дорогоцінні види навіть викрадаються.

На сьогодні сфера утримання зелених насаджень – це важлива соціальна галузь, з багатьма проблемами, які останнім часом особливо загострилися. На території міста розташовано 10 парків загальною площею 196,10 га.

Крім утримання зелених насаджень в парках і скверах, які знаходяться на балансі департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, необхідно провести відновлення освітлення, ремонт пішохідних доріжок, огорожі, додатково встановити лави та урни.

Роботи по догляду, утриманню, санітарному очищенню та відновленню зелених насаджень виконуються підрядною організацією на замовлення департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради. Крім проблеми утримання зелених насаджень в парках, скверах та бульварах, в Миколаєві гостро стоїть питання відновлення зеленого фонду, середній вік якого на даний час перевищує віковий строк служби. Масова висадка дерев проводилась в центрі міста до Великої Вітчизняної війни (70-80 років тому), а по окраїнах міста – після (40-45 років тому). Переважаючі породи: акації та тополі. В останній час перевага надається новим породам і формам зелених насаджень.

У м. Миколаєві на даний час проводяться роботи по інвентаризації зелених насаджень, розробляються плани реконструкції скверів.

До 220-річного ювілею міста було проведено реконструкцію скверу «Ради Європи», скверу ім. Лягіна, скверу ім. Макарова. Проведено благоустрій Тернівської розвилки: висаджено берези та влаштовано альпійську гірку і, що особливо важливо, для догляду за цими оновленими зеленими куточками підведені водопровідні системи.

До 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні здійснено масштабну реконструкцію скверу ім. 68 Десантників, оновлено усі зелені насадження та змінено тротуарне покриття. Також проведено роботи з благоустрою та реконструкції скверу ім. Т.Г. Шевченка.

Для підтримки та покращання стану «зелених легенів» необхідно витрачати близько 20 млн.грн. на рік.

У місті Миколаєві нараховується 956 вулиць. Загальна протяжність доріг складає 834,9 км, у тому числі з твердим покриттям – 644,6 км, з ґрунтовим –190,3 км. Міські шляхи зв’язують два мости через річки Південний Буг і Інгул, один шляхопровід у Широкій Балці, Аляудська переправа та Каботажний мол. Зливова закрита каналізація міста має протяжність 56,1 км, налічується 1074 одиниць дощоприймальних колодязів, 888 одиниць оглядових колодязів, 2144 одиниці решіток. На території міста розташовано 94 світлофорних об’єкти; 12000 дорожніх знаків; 29447 одиниць світлоточок зовнішнього освітлення; пляж – «Стрілка» та зона відпочинку «Прибій»; 13 цвинтарів, у тому числі 2 діючих, 11 закритих.

В умовах різкого збільшення інтенсивності дорожнього руху, у тому числі і транзитного автотранспорту, що є наслідком відсутності об’їзної дороги переважна більшість міських доріг непридатна для комфортного та безпечного руху. Кошти, які передбачаються на утримання і ремонт вулично-дорожньої мережі, не забезпечують проведення необхідних обсягів робіт у центральній частині міста та на магістральних дорогах.

Міст через р. Південний Буг знаходиться в експлуатації з 1964 року, забезпечує автотранспортне сполучення по магістральній автомобільній дорозі державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на Таганрог). Інтенсивність руху складає біля 40 тисяч транспортних одиниць на добу.

 

Проектно-кошторисною документацією на його ремонт передбачено 23,8 млн.грн. За період 2001-2003 років виділено і освоєно 8,4 млн.грн. Через брак коштів не закінчено капітальний ремонт Південнобузького мосту. У 2017 році проводилось обстеження Південнобузького мосту, за результатами якого визначено міст таким, який є непрацездатним. За попередніми розрахунками на ремонт цього мосту необхідне фінансування  близько 148,0 млн. грн., у тому числі 5,0 млн.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації. До комісії ТЕБ і НС Миколаївської області та Кабінету Міністрів України  направлено звернення депутатів Миколаївської міської ради щодо розгляду питання обмеження руху вантажного транспорту через вказаний міст та виділення відповідного фінансування.

Міст через р. Інгул знаходиться в експлуатації з 1980 року, пролягає на суміщеному маршруті з автодорогою державного значення М-23 Ульянівка – Миколаїв (через Вознесенськ). Інтенсивність руху – 30 тисяч транспортних одиниць на добу. У 2003 році на ремонт мосту підготовлено проектно-кошторисну документацію, згідно з якою вартість ремонтних робіт становить 12,0 млн.грн. На даний час дана документація потребує проведення коригування.

Внаслідок тривалої експлуатації та в результаті збільшення навантаження на мости відбувається швидке їх руйнування. На сьогодні внаслідок корозії елементів, послаблення заклепок і їх випадіння, пошкоджено ортотропні плити, через необхідність заміни шестерні механізму повороту та відсутності системи зв’язку знизилась надійність і несуча спроможність вузлових з’єднань мостів. Відсутність коштів та несвоєчасне виконання необхідних ремонтів може призвести до трагічних наслідків.

В аварійному стані знаходяться також шляхопровід в Широкій Балці та Аляудська понтонна переправа, яка є єдиним джерелом життєзабезпечення мешканців півострова Аляуди.

Реконструкція понтонної переправи виконувалася у 1994 році. На той час дерев’яний настил було замінено на металевий, а непридатні понтони на такі, що були у вжитку. Це були тимчасові заходи, але через брак коштів у міському бюджеті з 2008 по 2012 роки було виконано роботи по заміні 4 понтонів з 6 аварійних. На сьогодні Аляудська переправа потребує негайного капітального ремонту. Відповідно до розробленої у 2015 році проектно-кошторисної документації на її ремонт необхідно 3,6 млн.грн.

Склалося критичне становище  із зливовою каналізацією міста. На даний час першочерговою метою є відновлення та очищення таких об’єктів:

- зливостік № 34, який бере свій початок від вул. 3 Воєнної (Сиваської Дивізії) і проходить через вулиці: Конопатну, Гречишникова, Столярну (Петровського), 5 Воєнну (Ворошилова), Теслярську, 6 Воєнну, Майстерську, Маршала Малиновського, 1 Госпітальну (Косіора), і виходить в районі вул. Сотий квартал до річки Інгул;

зливостік № 13 по вул. Індустріальній;

зливостік № 4 – колектор (тунель), розмір якого 2,4 м х 1,75 м проходить по вул. Громадянській, від вул. Спаської до вул. Богородичної (вул. Пролетарської), і впадає у річку Південний Буг.

З метою відведення зливових вод з дворової території житлових будинків по вул. 8 Березня, 103-105, вул. 8 Березня та вул. Шосейній (Фрунзе) необхідно будівництво зливового колектора протяжністю біля 706 м, який проходитиме по вул. 8 Березня, від вул. 8 Поперечної до вул. 9 Поперечної, по вул. Поперечній, від вул. 8 Березня до вул. Водопровідної, з врізкою в основний колектор, орієнтовна сума на виконання та проектні роботи  – 4,5 млн.грн.

Зливова каналізація міста потребує капітального ремонту, реконструкції і будівництва КНС на випусках, що становить орієнтовно 39,6 млн.грн.

У місті Миколаєві мережі зовнішнього освітлення знаходяться на утриманні комунального підприємства «ГДМБ». Роботи з відновлення і обслуговування мереж виконуються відповідно до плану з урахуванням приписів Управління патрульної поліції у м. Миколаєві Національної поліції України, скарг та заяв громадян міста. Даним підприємством виконуються роботи з відновлення і обслуговування 1363 км мереж зовнішнього освітлення, 29447 од. світлоточок (натрієвих, розжарювання). На обслуговування зазначеного обсягу по мінімуму необхідно близько 30,0 млн.грн. на рік.

Необхідно будівництво мереж зовнішнього освітлення на 18 вулицях міста та повної заміни існуючих мереж на 26 вулицях.

З метою економії споживання електричної енергії комунальним підприємством «ГДМБ» вишукуються можливості максимального забезпечення світлової активності світильників. Для цього використовуються світильники з енергоефективними лампами, які за своїми світловими характеристиками міцніші за світловим потоком та менші за споживанням електроенергії. На сьогодні необхідно замінити 10300 ламп накалювання (на момент створення програми), станом на 01.11.2017 – 7210 ламп накалювання.

З метою забезпечення безпеки учасників дорожнього руху, особистої безпеки громадян, протидії небезпечним посяганням на особу, її власність шляхом належного забезпечення освітлення вулиць міста та прилеглої території до житлових будинків необхідно виконати роботи з відновлення та будівництва мереж зовнішнього освітлення на більш значимих об’єктах, для цього потрібно приблизно 15 млн.грн., станом на 01.11.2017 ця сума становить вже 51,0 млн.грн.

У місті Миколаєві для регулювання дорожнього руху є 94 світлофорних об’єкти (станом на 01.11.2017 – 101 об’єкт), яких для забезпечення безпеки дорожнього руху не вистачає. З метою забезпечення безпеки руху громадян і у зв’язку із збільшенням руху автотранспорту, вкрай необхідно будівництво та реконструкція 45 світлофорних об’єктів в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод міста.

У 2008 та 2016 роках відповідно до виділених коштів з міського бюджету розпочато роботи з впровадження автоматизованої системи керування дорожнім рухом, завдяки якій час проїзду регульованих магістралей знижується на 25%, кількість зупинок автотранспорту на регульованих перехрестях зменшується до 60%, рівень загазованості міських вулиць зменшується на 15-25%. Крім цього, при встановленні додаткового обладнання завдяки системі можливо проводити в будь-який час доби екологічний моніторинг перехресть, відслідковувати транспорт, що знаходиться у розшуку.

З метою розвитку інфраструктури і вирішення екологічної проблеми, шляхом перерозподілу транспортного потоку з пр. Центрального (Леніна), пр. Богоявленського (Жовтневого), вул. Чкалова та вул. Пограничній (Чигрина) заплановано будівництво транспортної розв’язки по вул. Новозаводській – вул. Залізничній – вул. Кузнецькій (Скороходова) – пров. Суднобудівельників – вул. Індустріальній – вул. Озерній (Червоних Майовщиків).

На балансі комунального підприємства «Миколаївська ритуальна служба» знаходяться 13 кладовищ, з них закритих 11 кладовищ. Для їх утримання (охорона, прибирання, поточний ремонт об’єктів) необхідно біля 1,4 млн.грн. на рік (на момент створення програми), станом на 01.11.2017 ця потреба складає вже близько 5,0 млн.грн. на рік, але через дефіцит бюджетних коштів, який склався за останні роки, на виконання вищезазначених робіт виділяється недостатньо.

З метою забезпечення належної охорони місць поховань, намогильних споруд на вищезазначених цвинтарях існує потреба у будівництві паркану в кількості 1800 п.м на суму 0,9 млн.грн.(на момент створення програми), станом на 01.11.2017 сума становить близько 8,0 млн.грн.

У місті два діючих міських кладовища Балабанівське і Матвіївське, які забезпечують поховання та майже вичерпали свій ресурс вільного місця, тож вкрай необхідно будівництво нових кладовищ.

У місті Миколаєві берегова лінія пляжу «Стрілка» і зони відпочинку «Прибій» знаходиться на утриманні комунального підприємства «Миколаївська ритуальна служба». На санітарне очищення вищезазначеної території, утримання рятувальної служби та ремонт обладнання потрібно приблизно 425 тис.грн. на рік.(на момент створення програми), станом на 01.11.2017 сума становить близько 750,0 тис.грн.

 

На сьогодні існуючий парк машин і механізмів по комунальних підприємствах перебуває у вкрай незадовільному стані і не відповідає сучасним вимогам. З метою належного утримання об’єктів комунального господарства, задоволення потреби мешканців міста, мінімально необхідно придбання 50 од. техніки. Для цього необхідно понад 100 млн.грн.

 

СУЧАСНИЙ СТАН ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ

 

Місто Миколаїв – адміністративний центр Миколаївської області. Загальна площа міських земель становить 25,3 тис.га. Загальна довжина вулиць, проїздів та набережних – 960 км.

Місто складається з 4 районів:

Центральний район розташований у північно-східній частині м. Миколаєва, межує з Інгульським (Ленінським) і Заводським районами м. Миколаєва, Миколаївським, Новоодеським та Жовтневим районами Миколаївської області. Район є часткою обласного центру – міста Миколаєва.

Майже всі пам’ятки містобудування та архітектури і більшість пам’яток історії та культури знаходяться в Центральному районі (224 одиниці).

Улюбленим місцем відпочинку, прогулянок, зустрічей городян та гостей міста є вулиця Соборна – центральна вулиця міста, де заборонено рух транспорту.

У Центральному районі розташовано 12650 приватних домоволодінь, у яких мешкає 36 тисяч жителів (24% від загальної кількості мешканців Центрального району), які недостатньо забезпечені комунальними послугами (освітлення вулиць, технічний стан доріг, відсутність тротуарів, вивіз сміття тощо).

Мікрорайони приватної забудови (Р.Урочище, Тернівка, Варварівка, Матвіївка), з яких фактично почалася забудова міста, не забезпечують повного рівня комфортності мешканців та потребують його підвищення.

Заводський район розташований на заході. Назва району говорить сама за себе. Заводський район за весь час свого існування є основним промисловим районом м. Миколаєва. 36,8% усіх промислових підприємств міста були розташовані на його території. Район омивається водами Бузького лиману.

Територія району становить 27 кв.км, на якій 173 вулиці і провулки, довжина шляхів загального користування – 112 км, житловий фонд 6620 будинків приватної форми власності, в яких мешкає населення – 25 тис.осіб.

До складу Заводського району входять кілька територіальних утворень (Велика і Мала Коренихи), а також компактні мікрорайони самозабудов, що склалися історично (Залізничне селище, робітниче селище Ялти). До нього також належать житлові «спальні» мікрорайони Намив і Ліски.

Інгульський (Ленінський) район розташований на сході. Включає, крім іншого, місцини ПТЗ (ЮТЗ), Новий Водопій і Старий Водопій. На території району розташовані автобусний і залізничний вокзализоопарк.

В Інгульському (Ленінському) районі розташовано близько 8500 приватних домоволодінь, у яких мешкає понад 28470 жителів (20% від загальної кількості мешканців Інгульського (Ленінського) району), які недостатньо забезпечені комунальними послугами (вивіз сміття, освітлення вулиць, аварійний технічний стан доріг, відсутність тротуарів та інше).

Мікрорайони приватної забудови не забезпечують повного рівня комфортності проживання та потребують його підвищення.

Корабельний район розташований на півдні. Включає такі місцини: Широка БалкаЖовтневе (Вітовка), БалабанівкаКульбакине.

Більшу кількість території займає приватний сектор – 10350 будинків. Приватний сектор частково впорядкований: прокладені мережі водопроводу, каналізації, газопроводу середнього і низького тиску, телефонного зв’язку. Глобальна проблема Корабельного району – відсутність доріг з твердим покриттям. З 250 вулиць загальною довжиною 239450 п.м лише 58 вулиць мають тверде покриття.

Виконання Програми визначає здійснення комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану об’єктів комунального призначення, забезпечуючих життєдіяльність мешканців приватного сектору та комфортне їхнє проживання.

Дана Програма спрямована на розв’язання окремих проблем розвитку об’єктів комунального призначення приватного сектору, створення умов комфортного та безпечного проживання мешканців району.

 

ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ, ТЕПЛОВЕ

ТА ЖИТЛОВО-ПОБУТОВЕ ГОСПОДАРСТВО

 

Для централізованого питного водопостачання м. Миколаєва використовується вода р. Дніпро та підземних джерел. Середньодобове споживання води містом складає близько 240 тис.куб.м, з яких 80% споживається населенням, а 20% задовольняють потреби промислових підприємств та інших споживачів.

Водопостачання м. Миколаєва може здійснюватися з 1-го джерела – р. Дніпро. Сира вода поступає для очистки в очисні споруди з р. Дніпро по 2 водоводах діаметром 1400 мм протяжністю 73 км потужністю 240 тис.куб.м води на добу.

Очисні споруди водопроводу загальною потужністю 240 тис.куб.м на добу, займають територію площею 52,8 га, працюють в форсованому режимі і забезпечують подачу питної води до 240 тис.куб.м на добу.

Технологічна схема подачі води включає в себе основні стадії очистки та обробки: коагуляція, відстоювання, фільтрування, знезараження. Очищена вода поступає в резервуари чистої води місткістю 19 тис.куб.м, з яких існуючою насосною станцією 2-го підйому подається в місто. Для  розподілу питної води по місту водоканалом експлуатується 1202,1 км водопровідних мереж.

На всіх трубопроводах встановлені витратоміри для врахування об’ємів поданої води.

З метою рівномірного розподілу води по районах міста водоканал експлуатує 29 підвищувальних насосних станцій. Така кількість НСВ пояснюється великим перепадом висот: по відношенню до НСВ 3-го підйому район Намив-Ліски на 52 м нижче, Промзона – на 30 м вище.

Довжина водопровідної мережі – 1202,1 км, з них аварійних – 82,79 км, у т.ч.:

- водопровідної мережі водоводів – 283,1 км, з них аварійних – 34,9 км;

- водопровідної мережі розвідних мереж: 711,1 км – вуличних мереж, з них аварійних – 24,59 км;

- внутрішньоквартальних мереж – 207,9, з них аварійних – 23,3 км;

- запірної арматури на водопровідній мережі – 2732 од., у т.ч.:

- на водоводах – 412 од.;

- на розвідних мережах – 2320 од.

Пожежних гідрантів – 1179 од.

Оглядових колодязів – 3000 од.

Водопровідних колонок – 211 од.

Поряд з цим на балансі МКП «Миколаївводоканал» є 14 артезіанських свердловин потужністю по 6 куб.м/год: у мкр-нах Варварівка – 3 од.; В.Корениха – 3 од., Матвіївка – 2 од., Сливине – 2 од., які забезпечують мешканців цих мікрорайонів водою для технічних потреб, ВОСК – 1 од., Херсонська обл., Білозірка – 2 од., ГОСК – 1 од.

Станом на 01.11.2017 система водовідведення міста складається із мережі самопливних колекторів, якими стічні  води транспортуються на 31 насосну станцію каналізації та мережі напірних колекторів, якими стічні води транспортуються від насосних станцій каналізації до Галицинівських чи Варварівських очисних  споруд каналізації. У середньому через очисні споруди каналізації проходить 60-70 тис. куб. м стічних вод.

Довжина каналізаційної мережі – 721,1 км, з них аварійних – 202,6 км, у т.ч.

- головних колекторів – 141,0 км, з них аварійних – 97,7 км;

- самотічної мережі – 334,6 км, з них аварійних – 57,4 км;

- внутрішньодворової – 245,5 км, з них аварійних – 47,5 км.

Система централізованого водовідведення задовольняє потреби населення, індустріальні об’єкти та соціальні заклади міста на 83,99%.

 

Особливо гостро постає проблема застарілих та зношених теплових мереж під час проведення підготовки до опалювального періоду у житловому фонді міста, тепломережі не витримують навантажень тиску виникають аварії, які призводять до не вчасного пуску тепла та значним фінансовим навантаження, що, в свою чергу, унеможливлює надання якісної послуги як у будинках комунальної власності, так і у будинках іншої форми власності.

Основне постачання тепла населенню м. Миколаєва здійснюється від двох найбільших його виробників: ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» та ОКП «Миколаївоблтеплоенерго». Провідне підприємство теплоенергетики ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» забезпечує тепловою енергією близько 60% споживачів м. Миколаєва. На балансі підприємства знаходиться 111 котелень, встановленою потужністю від 615,63 Гкал/год., 70 бойлерних, ІТП, ЦТП, 370 котлів, з них на природному газі – 367 од., на вугіллі – 2 од., 143,534 х 2d км теплових мереж, у т.ч. котельні, бойлерні, ІТП, ЦТП теплоенергетичного комплексу Миколаївської міської власності, які знаходяться в оренді (на момент створення Програми). Станом на 01.11.2017 на балансі ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» знаходиться 110  котелень, встановленою потужністю від 591,138 Гкал/год., 71 бойлерних, ІТП, ЦТП, 388 котлів, з них на природному газі – 384 од., на вугіллі – 4 од., 226,284 х 2d км теплових мереж, у т.ч. котельні, бойлерні, ІТП, ЦТП теплоенергетичного комплексу Миколаївської міської власності, які знаходяться в оренді.

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» бере участь в покритті теплових та електричних навантажень. До складу основного обладнання входять 4 енергетичних котли, 3 водогрійних котли та 3 турбогенератори.

Більшість теплових мереж ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» та ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» введені в експлуатацію у 60-х роках 20-го століття.

Протяжність теплових мереж ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» по місту – 196,43 км (станом на 01.11.2017 – 532,4452 км) , з них ветхих – 20 км. 10,2% теплових мереж підприємства експлуатується більше 25 років, що перевищує допустимий нормативними документами термін експлуатації.

Протяжність теплових мереж ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» по місту – 49,592 км (станом на 01.11.2017 – 47,592 км), з них аварійних – 3,025 х 2d км (станом на 01.11.2017 –1,968 х 2d км ), ветхих – 46,567 км (станом на 01.11.2017 – 41,561 км). Близько 80% теплових мереж підприємства експлуатується більше 25 років, що перевищує допустимий нормативними документами термін експлуатації.

 

РОЗДІЛ 2. МЕТА ПРОГРАМИ

 

Мета Програми полягає у реалізації державної політики реформування житлово-комунального господарства, здійснення заходів щодо підвищення ефективності та надійності його функціонування, забезпечення сталого розвитку для задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах відповідно до встановлених нормативів та стандартів.

Реформування галузі проводиться з урахуванням інтересів кожної конкретної людини та передбачає підтримку розвитку різних форм самоорганізації і широке роз’яснення процесу і результатів реформ.

Для виконання поставлених завдань необхідно розробити механізми стимулювання створення ОСББ та ОСН , сприяти розвитку конкурентного середовища на ринку ЖКГ, залученню в міське господарство інвестиційних надходжень, зокрема на засадах публічно-приватного партнерства для вирішення проблемних питань.

Передбачається здійснення заходів Програми в таких сферах:

- утримання будинків, споруд і прибудинкових територій, у тому числі проведення реконструкції застарілого житлового фонду;

- надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення;

- виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, у тому числі з використанням альтернативних джерел енергії та видів палива;

- ремонт приміщень, будинків, споруд;

- благоустрій населених пунктів;

- покращання благоустрою та поліпшення умов проживання громадян в приватному секторі;

- створення цивілізованої інфраструктури об’єктів комунального та соціального призначення;

- соціальна рівноправність мешканців приватного сектору та задоволення їх потреб у якісних послугах.

 

РОЗДІЛ 3. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ ТА ЗАСОБИ,

НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЇХ ВИКОНАННЯ

 

Основними завданнями Програми є:

- узгодження економічних інтересів держави та суб’єктів господарювання;

- забезпечення можливості розв’язання громадою міста Миколаєва житлово-комунальних проблем, зокрема за участю в об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків та органах самоорганізації населення;

- стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення та їх компетенції;

- створення умов для надійного і безпечного надання житлово-комунальних послуг за доступними цінами, які стимулюють енергозбереження;

- усунення диспропорції у попиті та пропозиції на ринку житла і житлово-комунальних послуг;

- підвищення ефективності використання енергоносіїв та інших ресурсів, радикального зниження енергоємності виробництва, підвищення енергоефективності будинків, створення стимулів та умов для переходу економіки на раціональне використання та економне витрачання енергоресурсів;

- стимулювання приватної підприємницької ініціативи у виконанні завдань розвитку житлового фонду та комунальної інфраструктури;

- мінімізація техногенного впливу галузі на навколишнє середовище і людину в цілому;

- поліпшення якості управління житлом та комунальною інфраструктурою;

- створення дієвого механізму контролю якості житлово-комунальних послуг споживачами та їх представниками – ОСН та громадськими об’єднаннями;

- підвищення компетенції ОСН, громадських об’єднань як контролерів якості послуг;

- підвищення компетенції ОСББ для управління, утримання житла;

- стимулювання інноваційної, інвестиційної та енергозберігаючої активності суб’єктів господарювання;

- створення конкурентного середовища на ринку надання житлово-комунальних послуг шляхом проведення конкурсів;

- створення механізму публічно-приватного партнерства.

 

Шляхи розв’язання проблем передбачають наступне:

 

ЖИТЛОВЕ ГОСПОДАРСТВО,

СПРИЯННЯ СТВОРЕННЮ ТА ФУНКЦІОНУВАННЮ ОБ’ЄДНАНЬ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

 

1. Впроваджувати побудинкові тарифи на управління, утримання будинків, споруд та прибудинкових територій згідно з чинним законодавством.

 

2015-2019 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, відділ цін та цінової політики управління економіки та інвестицій Миколаївської міської ради, експлуатаційні підприємства, що обслуговують житловий фонд

 

 

2. Продовжити роботу з розвитку конкурентного середовища надання житлово-комунальних послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 631 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг».

 

2015-2019 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

3. По мірі необхідності надавати пропозиції до центральних органів влади про внесення змін на державному рівні до законодавчих актів щодо поліпшення якості надавання житлово-комунальних послуг.

 

2015-2019 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

4. Розробити тимчасові нормативні акти і документи для реалізації вимог Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках» та забезпечення функціонування управляючих компаній із надання послуг з управління житловими будинками до моменту прийняття таких на державному рівні.

 

Протягом 2016-2017 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

5. Продовжити роботу щодо створення органів самоорганізації населення (ОСН) – будинкових, вуличних, квартальних громадських комітетів, сприяти ОСН та громадським об’єднанням із забезпеченням матеріально-технічної бази. Проводити роботу із залучення населення до діяльності по збереженню житлового фонду і посилення контролю з боку мешканців будинків за виконанням обов’язків всіма учасниками договірних відносин у сфері надання житлово-комунальних послуг.

 

Постійно

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, адміністрації районів Миколаївської міської ради, управління громадських зв’язків Миколаївської міської ради

 

 

6. Продовжити роботу з організації проведення загальних зборів мешканців житлових будинків щодо створення ініціативних груп ОСББ/ОСН та роз’яснення переваг створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і передачі будинку на баланс ОСББ.

 

Постійно

Адміністрації районів Миколаївської міської ради, департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, Асоціація ОСББ м. Миколаєва

 

 

7. Впровадити концепцію пріоритетного виконання капітального, поточного ремонту та модернізації елементів житлових будинків, в яких створюється ОСББ.

 

2015-2019 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

 

 

8. З метою приведення у належний технічний стан житлового фонду м. Миколаєва Миколаївська міська рада надає допомогу співвласникам будинків, у т.ч. тих, в яких створені ОСББ (ЖБК), у проведенні необхідного капітального або поточного ремонту будинку та прибудинкової території.

Відповідно до поданих заявок та наявності проектно-кошторисної документації, департамент житлово-комунального господарства визначає потребу допомоги співвласникам або ОСББ (ЖБК) в проведенні ремонтних робіт у будинку на наступний або поточний рік. Допомога надається згідно з виділеними бюджетними коштами.

За необхідності проведення капітального і поточного ремонтів у будинку співвласники або ОСББ (ЖБК) надають звернення щодо надання допомоги на ім’я директора департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, відповідну проектно-кошторисну документацію та повідомляють про готовність до спільного фінансування ремонтних робіт.

До заявок співвласників будинків (групи будинків), в яких не створено ОСББ або не обраний управитель, додається протокол загальних зборів співвласників щодо обрання уповноваженої особи (осіб) для укладання, внесення змін та розірвання договору з підрядною організацією на проведення ремонту будинку, здійснення спільного з департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради контролю за його виконанням. Порядок проведення зборів для таких будинків додається (додаток 4).

 

Проведення капітального або поточного ремонтів у житлових будинках співвласників та ОСББ (ЖБК) проводиться на умовах спільного фінансування:

1) для першого та другого ремонту будинку:

міський бюджет – 90%, співвласники / ОСББ (ЖБК) – 10%;

для малоквартирних житлових будинків (до 24 квартир в будинку) проведення ремонтних робіт за рахунок міського бюджету можливе за умови виготовлення співвласниками / ОСББ (ЖБК) проектно-кошторисної документації (ескізи, кошторисна документація, дефектні акти, теплоенергетичні паспорти  тощо) та проведення експертизи;

2) наступні ремонтні роботи: міський бюджет – 70%, співвласники/ОСББ (ЖБК) – 30%.

Визначення об’єктів житлового фонду для проведення ремонтів, черговості виконання ремонтних робіт (але не більше одного разу на рік), порядку їх спільного фінансування проводиться шляхом узгодження з профільними комісіями Миколаївської міської ради.

Допомога співвласникам житлових будинків та ОСББ (ЖБК) у вирішенні пріоритетних проблемних питань щодо проведення необхідного ремонту (на умовах спільного фінансування) надається відповідно до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004 № 150 «Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд» на:

- ремонт покрівель;

- ремонт лежаків систем опалення та гарячого водопостачання;

- ремонт лежаків систем холодного водопостачання та водовідведення;

- ремонт електроосвітлення та силової проводки (до поверхових електрощитів включно);

- ремонт ліфтів (заміна);

- ремонт фасадів та балконів будівель;

- ремонт фундаментів та підвальних приміщень;

- ремонт перекриття;

- відновлення внутрішньоквартальних проїзних доріг;

- відновлення асфальтових тротуарів та вимощення навколо будівель.

Проведення післяекспертного ремонту ліфтів і систем диспетчеризації після закінчення встановленого терміну експлуатації проводиться за кошти міського бюджету. Експертна оцінка технічного стану ліфтів і систем диспетчеризації та проектно-кошторисна документація проводиться за власні кошти ОСББ (ЖБК).

Проведення термосанації житлових будинків ОСББ (ЖБК) здійснюється за рахунок міського бюджету за умови виготовлення проектно-кошторисної документації (в т.ч. проведення експертизи) та енергетичного паспорта будинку за власні кошти ОСББ.

За погодженням постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста, для запобігання аварійних ситуацій у житлових будинках можливо зменшення частки співвласників / ОСББ (ЖБК) у співфінансуванні при проведенні ремонтних робіт у будинку.

 

2015-2019 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

 

9. Продовжити роботу з організації навчання керівників ОСББ, ОСН з підвищення кваліфікації голів і/або членів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, голів ініціативних груп будинків та для здобуття кваліфікації «управитель багатоквартирного житлового будинку».

 

Постійно

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, адміністрації районів Миколаївської міської ради

 

 

10. Оновлювати створений банк даних фахівців, що пройшли навчання з підвищення кваліфікації голів і/або членів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та для здобуття кваліфікації «управитель багатоквартирного житлового будинку», «громадський контролер-інспектор».

 

Постійно

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

11. Рекомендувати керівним органам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, органам самоорганізації населення  обирати головою об’єднання чи товариства особу, яка має відповідну освіту і пройде курс навчання з питань експлуатації житлового фонду та дієвих механізмів громадського контролю якості ЖК-послуг.

 

Постійно

ОСББ, ЖБК, органи самоорганізації населення (за узгодженням)

 

 

12. Продовжити роботу з прийняття у житловий фонд міста відомчого житла, в тому числі гуртожитків, інженерних мереж та об’єктів житлово-комунального господарства від підприємств та організацій у встановленому законом порядку.

 

Відповідно до звернень попередніх власників відомчих житлових

будинків та мереж

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, управління комунального майна Миколаївської міської ради

 

 

13. Забезпечити беззбиткове функціонування підприємств житлово-комунального господарства міста за рахунок впровадження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги з урахуванням інвестиційної складової, а також можливості надавання в оренду майна підприємства, яке не задіяне у виконанні його прямих функцій за узгодженням з постійними комісіями Миколаївської міської ради. У разі встановлення органом місцевого самоврядування тарифів на житлово-комунальні послуги на рівні, що унеможливлює отримання прибутку, орган, який їх затвердив, зобов’язаний відшкодувати з місцевого бюджету виконавцям  – виробникам різницю між затвердженим розміром тарифів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг, відповідно до п. 4 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

 

2015-2019 роки

Виконком міської ради

 

 

14. З метою оптимізації та поліпшення роботи з обслуговування житлово-комунального господарства міста, підприємства, які надають відповідні послуги, можуть бути визнані одержувачами бюджетних коштів, згідно з чинним законодавством.

 

2015-2019 роки

Виконком міської ради, головні розпорядники коштів Миколаївської міської ради

 

 

15. Проводити щорічне аналітичне дослідження щодо оцінювання рівня задоволення жителів міста якістю надання житлово-комунальних послуг із залученням коштів різних джерел фінансування.

 

2015-2019 роки

Міська рада, департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

16. Створити інтерактивну мапу житлово-комунального господарства міста Миколаєва.

 

2016-2019 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, адміністрації районів Миколаївської міської ради, виконавці послуг

 

 

17. Створити та забезпечити функціонування і розвиток комунальної установи «Сall-Центр» з питання житлово-комунального господарства міста для проведення оперативно-інформаційної роботи із населенням.

 

2016-2019 роки

Міська рада, департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

18. Проводити комплексне інформування населення про значні події в місті, рішення міської ради у сфері ЖКГ, для залучення громадян в систему реформування ЖКГ, створення ОСББ, ОСН, інформування населення про стан оплати за житлово-комунальні послуги із залученням існуючих та створенням нових рекламно-інформаційних носіїв.

 

Постійно

Міська рада, департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

19. З метою допомоги співвласникам в проведенні невідкладних та аварійних будівельних робіт створити револьверний (поворотний) фонд.

 

Постійно

Міська рада, департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

20. З метою поліпшення житлових умов мешканців:

- забезпечити прокладання мереж центрального водовідведення до житлових будинків для подальшого підключення власниками житлових будинків до системи водовідведення міста;

- забезпечити ремонт діючих дворових вбиралень,  де немає можливості підключення до центральної системи водовідведення

 

Постійно

Міська рада, департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, адміністрації районів Миколаївської міської ради

 

 

БЛАГОУСТРІЙ ТА САНОЧИСТКА

 

21. Завершити інвентаризацію об’єктів зовнішнього освітлення, діючих кладовищ, пляжів, зелених зон загального користування, необхідних обсягів робіт та обсягів фінансування для приведення в належний стан.

 

2015-2019 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, адміністрації районів Миколаївської міської ради, підприємства комунальної власності міста

 

 

22. Впроваджувати передовий досвід утилізації твердих побутових відходів із застосуванням сучасних технологій та залученням інвестицій, кредитного ресурсу українських, світових та Європейських банків для розробки та впровадження цього досвіду в м. Миколаєві.

 

2015-2019 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

23. Залучати до виконання Програми самих мешканців приватного сектору без особливих матеріальних вкладень. Кожен мешканець повинен мати договір на вивіз твердих побутових відходів та своєчасно виконувати прибирання прилеглої до домоволодіння території, а також благоустроювати її.

 

2015-2019 роки

Адміністрації районів Миколаївської міської ради

 

 

24. Забезпечити впровадження гуманних методів регулювання чисельності безпритульних тварин на території міста, у т.ч. створити притулок для утримання безпритульних тварин із наданням комплексу додаткових послуг: пересувної операційної, діагностичної лабораторії, кабінету УЗД, грумінг-центру, готелю для тварин тощо.

 

2015-2019 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, адміністрації районів Миколаївської міської ради

 

 

25. Створити комунальне підприємство для утримання зелених насаджень, парків, скверів міста та забезпечити його розвиток і функціонування.

 

2016-2019 роки

Міська рада, департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

26. Проводити роботи з реконструкції існуючих об’єктів благоустрою та утримання зелених насаджень міста згідно з технологічними картами, висадка зелених насаджень з урахуванням змін клімату.

 

2015-2019 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, адміністрації районів Миколаївської міської ради

 

 

27. Забезпечити будівництво, реконструкцію, капітальний, поточний ремонти доріг та тротуарів з використанням сучасних методів та технологій місцевого значення та доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення, за рахунок бюджетних коштів, грантів, кредитів тощо, у т.ч. на умовах співфінансування в межах земель територіальної громади міста Миколаєва.

 

2015-2019 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, адміністрації районів Миколаївської міської ради

 

 

28. Упорядкувати дороги приватного сектору, об’єкти благоустрою, у т.ч. з покриттям «біле шосе», відходів асфальтобетонної крихти тощо.

 

2015-2019 роки

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, адміністрації районів Миколаївської міської ради

 

 

ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ, ТЕПЛОВЕ

ТА ЖИТЛОВО-ПОБУТОВЕ ГОСПОДАРСТВО

 

29. Створити інформаційно-аналітичні бази даних, організувати моніторинг всіх діючих систем теплопостачання, водопостачання та водовідведення з наступним коригуванням напрямів розвитку.

 

2015-2019 роки

МКП «Миколаївводоканал», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

30. Забезпечити управління попитом на теплову енергію, реконструкцією, модернізацією та розвитком діючих систем теплопостачання.

 

2015-2019 роки

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради

 

 

31. Привести обсяги використання паливно-енергетичних ресурсів до норм споживання за рахунок паспортизації та енергоаудиту енергетичного обладнання, впроваджувати автоматизовані системи обліку витрат енергоносіїв.

 

2015-2019 роки

МКП «Миколаївводоканал», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», головні розпорядники коштів Миколаївської міської ради

 

 

32. Сформувати єдину систему моніторингу і контролю за ефективним використанням паливно-енергетичних ресурсів.

 

2015-2019 роки

МКП «Миколаївводоканал», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», головні розпорядники коштів Миколаївської міської ради

 

 

33. Забезпечити диспетчеризацію джерел теплової енергії.

 

2015-2019 роки

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»

 

 

34. Забезпечити облаштування індивідуальних теплових пунктів у житловому фонді.

 

2016-2019 роки

Головні розпорядники коштів Миколаївської міської ради, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»

 

 

35. Забезпечити виготовлення технічних, енергетичних паспортів на будівлі.

 

2016-2019 роки

Головні розпорядники коштів Миколаївської міської ради, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»

 

 

36. Забезпечити обладнання будинків приладами обліку спожитих енергоносіїв.

 

2015-2019 роки

Головні розпорядники коштів Миколаївської міської ради, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», МКП «Миколаївводоканал», філія м. Миколаєва ПАТ «Миколаївобленерго»

 

 

37. Залучати бюджетні кошти, інвестиції та гранти для впровадження енергозберігаючих заходів та технологій.

 

2015-2019 роки

Головні розпорядники коштів Миколаївської міської ради

 

 

38. Застосовувати нові технології, матеріали, технічні рішення з елементами енергозбереження при виконанні ремонтів у міському господарстві.

 

2015-2019 роки

Головні розпорядники коштів Миколаївської міської ради,

ОСББ, ЖБК, органи самоорганізації населення (за узгодженням)

 

 

39. Перевести на автономні джерела теплопостачання будинки (квартири) з неефективним використанням централізованого опалення та гарячого водопостачання.

 

2015-2019 роки

Головні розпорядники коштів Миколаївської міської ради, ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

 

 

РОЗДІЛ 4. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

 

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок державного, обласного та міського бюджетів, інвесторів, кредитних ресурсів, українських, місцевих та міжнародних донорських грантів, приватних підприємців, коштів населення та інших.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься у межах видатків, що передбачаються у державному та місцевому бюджетах головними розпорядниками коштів, відповідальними за її виконання. Обсяг бюджетних коштів визначається щороку, виходячи з фінансової можливості бюджету.

Надання та використання коштів, затверджених в кошторисі головного розпорядника на дотацію та фінансову підтримку підприємствам комунальної власності та іншим підприємствам, які не мають статусу бюджетної установи, але здійснюють заходи, передбачені місцевими програмами, в тому числі цією програмою, здійснюється згідно з чинним законодавством.

 

РОЗДІЛ 5. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОГРАМИ

 

Реалізація Програми дозволить:

 

Очікувані результативні показники від проведення заходів, передбачених Програмою, наведені у додатку 5 до Програми.

 

РОЗДІЛ 6. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ

 

Контроль за виконанням цієї Програми покласти на постійні комісії міської ради: з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста, з питань економічної та інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Громадський контроль за ходом виконання Програми здійснюється експертно-громадською радою при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради, а також представниками громадських організацій.

Виконавчому комітету міської ради, департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, адміністраціям районів Миколаївської міської ради, управлінням та відділам, керівникам житлово-комунальних підприємств, що перебувають у комунальній власності міста, забезпечити безумовне виконання Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Миколаєва на 2015-2019 роки та щорічно до 1 лютого інформувати міську раду про хід її виконання.

Контроль за використанням бюджетних коштів, спрямованих на забезпечення виконання Програми, здійснюється у встановленому порядку.

 

______________________________________________________

 

 

Додаток 1

до Програми

 

 

ПАСПОРТ

Програми реформування та розвитку житлово-комунального

господарства м. Миколаєва на 2015-2019 роки

 

Програму затверджено рішенням міської ради від __________ №_______

Ініціатор – департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Розробник Програми – департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Співрозробники – адміністрації районів Миколаївської міської ради.

Відповідальний виконавець – департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Співвиконавці:

- адміністрації районів Миколаївської міської ради;

- управління освіти Миколаївської міської ради;

- управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради;

- управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради;

- балансоутримувачі житлових будинків;

- теплопостачальні організації;

- МКП «Миколаївводоканал»;

- КП «ТРК «МАРТ»;

- громадські організації (за узгодженням);

- управління земельних ресурсів Миколаївської міської ради;

- КП «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації»;

- інвестори (за узгодженням).

 

Термін виконання – 2015-2019 роки.

 

Обсяги та джерела фінансування:

 

Джерела фінансування

Обсяг фінансування,

тис.грн.

У тому числі за роками, тис.грн.

2015 рік

2016 рік

2017 рік

2018 рік

2019 рік

Всього,

у тому числі:

8 262 714,88

821 796,13

1 268 497,49

1 520 727,25

2 239 146,39

2 412 047,62

міський бюджет

6 058 837,73

495 411,03

995 687,84

1 152 009,82

1 645 708,84

1 770 020,21

інші джерела фінансування

2 203 092,42

326 385,10

272 809,65

368 432,70

593 437,56

642 027,41

 

 

 

Додаток 2

до Програми

 

 

ПОРЯДОК

надання та використання коштів, затверджених в кошторисі

головного розпорядника на дотацію та фінансову підтримку

підприємствам комунальної власності та іншим підприємствам,

які не мають статусу бюджетної установи, але здійснюють заходи,

передбачені місцевими програмами

 

1. Загальні положення

1.1. Цей порядок визначає умови та механізм надання та використання коштів за рахунок міського бюджету на дотацію та фінансову підтримку підприємствам комунальної власності та іншим підприємствам, які не мають статусу бюджетної установи, але здійснюють заходи, передбачені Програмою реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Миколаєва на 2015-2019 роки, та іншими місцевими програмами .

1.2. Дія цього Порядку поширюється на головного розпорядника коштів та суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку отримали відповідну дотацію чи фінансову підтримку за рахунок міського бюджету.

1.3. Джерелом фінансової підтримки та дотацій є кошти міського бюджету, затверджені у кошторисі головного розпорядника, на ці цілі.

1.4. Головним розпорядником бюджетних коштів є департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

1.5. Одержувачами бюджетних коштів є підприємства та організації всіх форм власності, які не мають статусу бюджетної установи, але здійснюють заходи, передбачені місцевими програмами.

1.6. Фінансова підтримка на безповоротній основі та дотація підприємствам за рахунок бюджетних асигнувань надається відповідно до рішень міської ради, затвердженого кошторису доходів та видатків головного розпорядника, в межах відповідних бюджетних призначень на відповідний рік, з метою запобігання банкрутству, підвищення платоспроможності, оздоровлення фінансового стану підприємств, забезпечення їх ефективної господарської діяльності та підвищення конкурентоспроможності продукції (робіт, послуг).

1.7. Фінансова підтримка на безповоротній основі надається:

1.7.1. якщо збитки, завдані підприємству стихійним лихом, перевищують суми відшкодувань, передбачених чинним законодавством про обов’язкове страхування;

1.7.2. на здійснення окремих заходів з утримання та поточного ремонту житлового фонду, зокрема на придбання матеріалів для проведення робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду. Обсяг фінансової підтримки, яка надається кожному окремому підприємству галузі, визначається з урахуванням загальної площі території обслуговування, характеристик житлового фонду, який перебуває на обслуговуванні підприємства, та наявності приписів підприємств – надавачів комунальних послуг.

1.7.3. для відшкодування збитків конкретним підприємствам у випадках, коли чинним законодавством встановлено умови господарювання, при яких не забезпечується відшкодування витрат на виробництво товарів (робіт, послуг);

1.7.4.          для фінансування витрат на підвищення платоспроможності окремих підприємств для нормального процесу господарської діяльності, яка пов’язана з суспільними інтересами громади (благоустрій, сфера містобудівної діяльності, утримання житлового фонду комунальної власності);

1.7.5.          для фінансування витрат на придбання нової техніки, спеціального обладнання, інших основних засобів та матеріальних цінностей для підприємств.

1.8. Дотація надається:

1.8.1. на покриття збитків комунальним підприємствам міста, засновником яких є Миколаївська міська рада;

1.8.2. для відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні та інші послуги , що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання).

Підставами для надання фінансової підтримки та дотації підприємствам є їх конкретне економічне становище, підтверджене відповідними документами, перелік яких визначено пунктом 2.1 цього Порядку.

Сума дотації на відшкодування різниці в тарифах не може перевищувати суми фактичних збитків від результатів фінансово-господарської діяльності підприємства по наданню житлово-комунальних та інших послуг.

 

2. Розгляд питання про надання фінансової підтримки та дотації

2.1. Для одержання фінансової підтримки та дотації, підприємства (далі – заявники) подають головному розпоряднику:

- звернення, у якому зазначають підстави для такої підтримки, а також мету її використання;

- баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів наведений у додатку до Національного Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затвердженого наказом Мінфіну від 07.02.2013 № 73, за попередній рік та останній звітний період;

- декларацію з податку на прибуток підприємства, за попередній рік та останній звітний період (у разі наявності);

- обґрунтування необхідності здійснення фінансування на заходи та перелік обладнання та інших товарно-матеріальних цінностей, що планується придбати за рахунок бюджетних коштів;

- розрахунок бюджетних асигнувань на відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні та інші послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання) за визначеною формою.

Копії документів засвідчуються підписом та скріплюються печаткою.

2.2. Одержувач бюджетних коштів використовує їх на підставі плану використання бюджетних коштів, що містить розподіл бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі головного розпорядника коштів на відповідний рік.

2.3. У випадку зменшення (збільшення) бюджетних призначень на фінансову підтримку підприємству, головний розпорядник бюджетних коштів здійснює відповідні коригування суми фінансової підтримки, одержувач вносить відповідні зміни до плану використання бюджетних коштів.

2.4. Закупівля товарів, за рахунок бюджетних коштів, здійснюється в установленому законом порядку. Попередня оплата таких товарів здійснюється з урахуванням положень бюджетного законодавства.

2.5. Вартість придбаної техніки, спеціального обладнання, інших основних засобів та матеріальних цінностей зараховується на поповнення статутного капіталу підприємства.

2.6. Відкриття рахунків, реєстрація, облік юридичних та фінансових зобов’язань, проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюється у порядку, встановленому Державною казначейською службою України.

2.7. Складання та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

2.8. Щоквартально, не пізніше 20 числа місяця, що слідує за звітним кварталом, підприємство – одержувач коштів надає головному розпоряднику бюджетних коштів звіт про фактичне використання бюджетних коштів.

 

3. Прикінцеві положення

3.1. Контроль за цільовим використанням бюджетних коштів фінансової підтримки та дотації (відповідність до плану використання) здійснює головний розпорядник.

3.2. Відповідальність за нецільове використання бюджетних коштів несуть одержувачі коштів відповідно до чинного законодавства

3.3. Критеріями визначення одержувача для здійснення заходів бюджетної програми та одержувача для надання фінансової підтримки відповідно до підпунктів 1.7.3, 1.7.4 пункту 1.7 цього Порядку є:

досвід роботи за відповідним профілем не менше двох років та наявність відповідної кваліфікації з урахуванням напряму чи заходу бюджетної програми;

виробничий потенціал і показники виробничої діяльності, науково-технічної бази (у разі потреби);

наявність бездефіцитного фінансового плану на поточний рік, фінансово-економічного розрахунку (обґрунтування) здійснення заходів бюджетної програми;

незбиткова діяльність одержувача за останні два роки, відсутність простроченої заборгованості за наданими банками кредитами;

співвідношення вартості робіт, послуг та їх якості;

застосування договірних умов.

 

______________________________________________________

 

 

 

Додаток 3

до Програми

 

 

ЗАХОДИ

щодо виконання Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства

міста Миколаєва на 2015-2019 роки

 

з/п

Перелік заходів Програми

Термін вико-нання заходу

Виконавці

Обсяг фінансування, тис.грн.*

Очікуваний результат

Всього по Програмі

2015 рік

2016 рік

2017 рік

2018 рік

2019 рік

Розділ 1 «Житлове господарство»

1

Капітальний ремонт, поточний ремонт та заходи щодо покращання утримання житлового фонду – всього, у т.ч.:

 

 

Всього, у т.ч.

698 998,94

57 287,00

115 830,82

127 146,68

190 932,02

207 802,42

 

міський бюджет

507 520,71

36 793,50

87 913,62

91 396,04

140 235,25

151 182,30

державний бюджет, інші джерела фінансування

191 478,23

20 493,50

27 917,20

35 750,64

50 696,77

56 620,12

1.1

Комплексний капітальний ремонт  житлового фонду – всього, у т.ч.:

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

106 318,14

14 287,00

17 144,40

20 573,28

24 687,94

29 625,52

 

міський бюджет

53 159,07

7 143,50

8 572,20

10 286,64

12 343,97

14 812,76

державний бюджет, інші джерела фінансування

53 159,07

7 143,50

8 572,20

10 286,64

12 343,97

14 812,76

1.1.1

Переобладнання гуртожитків у житлові будинки

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

26 045,60

3 500,00

4 200,00

5 040,00

6 048,00

7 257,60

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

13 022,80

1 750,00

2 100,00

2 520,00

3 024,00

3 628,80

державний бюджет, інвестиції

13 022,80

1 750,00

2 100,00

2 520,00

3 024,00

3 628,80

1.1.2

Капітальний ремонт  житлових будинків

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР, балансоутри-мувачі житлових будинків

Всього, у т.ч.

30 041,74

4 037,00

4 844,40

5 813,28

6 975,94

8 371,12

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

15 020,87

2 018,50

2 422,20

2 906,64

3 487,97

4 185,56

державний бюджет, інвестиції

15 020,87

2 018,50

2 422,20

2 906,64

3 487,97

4 185,56

1.1.3

Капітальний ремонт  житлових будинків перших масових серій забудови

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

22 324,80

3 000,00

3 600,00

4 320,00

5 184,00

6 220,80

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

11 162,40

1 500,00

1 800,00

2 160,00

2 592,00

3 110,40

державний бюджет, інвестиції

11 162,40

1 500,00

1 800,00

2 160,00

2 592,00

3 110,40

1.1.4

Підключення житлових будинків до централізованої системи водовідведення міста

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

5 581,20

750,00

900,00

1 080,00

1 296,00

1 555,20

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

2 790,60

375,00

450,00

540,00

648,00

777,60

інвестиції, інші джерела фінансування

2 790,60

375,00

450,00

540,00

648,00

777,60

1.1.5

Капітальний ремонт  будівель та споруд житлового фонду, прийнятих до комунальної власності

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

22 324,80

3 000,00

3 600,00

4 320,00

5 184,00

6 220,80

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

11 162,40

1 500,00

1 800,00

2 160,00

2 592,00

3 110,40

кошти підприємств

11 162,40

1 500,00

1 800,00

2 160,00

2 592,00

3 110,40

1.2

Вибірковий капітальний ремонт  окремих конструкцій будинків, інженерних мереж, обладнання та пристроїв, з урахуванням будинків ОСББ, ЖБК (на умовах співфінансування) – всього, у т.ч.:

2015-2019

 

Всього, у т.ч.

395 325,40

23 600,00

55 748,00

69 505,00

121 722,00

124 750,40

 

міський бюджет

277 000,40

13 600,00

40 423,00

47 485,00

87 542,00

87 950,40

інші джерела фінансування

118 325,00

10 000,00

15 325,00

22 020,00

34 180,00

36 800,00

1.2.1

Ремонт  внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, у т.ч. підкачуючих насосних станцій

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

14 390,00

1 300,00

1 400,00

3 200,00

3 860,00

4 630,00

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

9 540,00

650,00

700,00

2 250,00

2 700,00

3 240,00

інші джерела фінансування

4 850,00

650,00

700,00

950,00

1 160,00

1 390,00

1.2.2

Ремонт та реконструкція внутрішньобудинкових систем водовідведення

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

13 164,00

1 100,00

1 150,00

3 000,00

3 600,00

4 314,00

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

8 769,00

550,00

575,00

2 100,00

2 520,00

3 024,00

інші джерела фінансування

4 395,00

550,00

575,00

900,00

1 080,00

1 290,00

1.2.3

Капітальний ремонт, експертиза та післяекспертний ремонт, модернізація та заміна ліфтів незалежно від балансоутримувача

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

174 489,40

8 400,00

30 198,00

37 335,00

44 802,00

53 754,40

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

125 329,40

6 000,00

24 198,00

26 135,00

31 362,00

37 634,40

інші джерела фінансування

49 160,00

2 400,00

6 000,00

11 200,00

13 440,00

16 120,00

1.2.4

Диспетчеризація ліфтів та заміна диспетчерських систем незалежно від балансоутримувача

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

89 820,00

1 800,00

5 450,00

4 570,00

45 000,00

33 000,00

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

67 050,00

900,00

2 950,00

3 200,00

35 000,00

25 000,00

інші джерела фінансування

22 770,00

900,00

2 500,00

1 370,00

10 000,00

8 000,00

1.2.5

Ремонт та реконструкція системи пожежогасіння та димовідведення незалежно від балансоутримувача

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

31 000,00

6 000,00

6 000,00

6 000,00

6 000,00

7 000,00

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

15 500,00

3 000,00

3 000,00

3 000,00

3 000,00

3 500,00

інші джерела фінансування

15 500,00

3 000,00

3 000,00

3 000,00

3 000,00

3 500,00

1.2.6

Загальнобудівельні та інші роботи, що входять до переліку робіт по капітальному ремонту житлового фонду

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

72 462,00

5 000,00

11 550,00

15 400,00

18 460,00

22 052,00

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

50 812,00

2 500,00

9 000,00

10 800,00

12 960,00

15 552,00

інші джерела фінансування

21 650,00

2 500,00

2 550,00

4 600,00

5 500,00

6 500,00

1.3

Поточний ремонт житлового фонду ( в тому числі в будинках ОСББ, ЖБК на умовах співфінансування) та придбання матеріалів житлово-експлуатаційними підприємствами, управителями

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

158 656,42

6 500,00

30 856,42

33 300,00

40 000,00

48 000,00

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

139 406,42

3 250,00

26 956,42

30 000,00

36 000,00

43 200,00

інші джерела фінансування

19 250,00

3 250,00

3 900,00

3 300,00

4 000,00

4 800,00

1.3.1

в тому числі поточний ремонт та експертне обстеження ліфтів у житлових будинках незалежно від балансоутримувача

2017-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

5 096,00

0,00

0,00

1 400,00

1 680,00

2 016,00

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

5 096,00

0,00

0,00

1 400,00

1 680,00

2 016,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.4

Заходи щодо покращання утримання житлового фонду – всього, у т.ч.:

2015-2019

 

Всього, у т.ч.

38 698,98

12 900,00

12 082,00

3 768,40

4 522,08

5 426,50

 

міський бюджет

37 954,82

12 800,00

11 962,00

3 624,40

4 349,28

5 219,14

інші джерела фінансування

744,16

100,00

120,00

144,00

172,80

207,36

1.4.1

Заміна газових приладів та електроплит в квартирах мешканців міста пільгової категорії та малозабезпечених громадян

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

2 518,98

200,00

432,00

518,40

622,08

746,50

Поліпшення житлових умов мешканців житлових будинків

міський бюджет

1 774,82

100,00

312,00

374,40

449,28

539,14

інші джерела фінансування

744,16

100,00

120,00

144,00

172,80

207,36

1.4.2

Впровадження проведення конкурсів на краще надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій серед підприємств, що надають ці послуги

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Створення в місті конку-рентного середовища на послуги з обслуго-вування житлових будинків

міський бюджет

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.4.3

Дератизація та дезінсекція житлового фонду незалежно від балансоутримувача

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР, балансоутри-мувачі житлових будинків

Всього, у т.ч.

10 894,00

1 500,00

1 750,00

2 100,00

2 520,00

3 024,00

Забезпечення санітарних норм у житлових будинках

міський бюджет

10 894,00

1 500,00

1 750,00

2 100,00

2 520,00

3 024,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.4.4

Фінансова підтримка житловим підприємствам, у т.ч. ОСББ (ЖБК)

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР, адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

14 000,00

8 000,00

6 000,00

0,00

0,00

0,00

Покращання надання якості послуг мешканцям та санітар-ного стану утримання житлового фонду

міський бюджет

14 000,00

8 000,00

6 000,00

0,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.4.5

Внески комунальним підприємствам до статутного фонду на придбання спеціалізованої техніки, обладнання для обслуговування та ремонту житлового фонду

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

6 600,00

3 000,00

3 600,00

0,00

0,00

0,00

Покращання надання якості послуг мешканцям та санітарного стану утримання житлового фонду

міський бюджет

6 600,00

3 000,00

3 600,00

0,00

0,00

0,00

державний бюджет, інвестиції

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.4.6

Обстеження житлового фонду спеціалізованими проектними організаціями та виготовлення технічних паспортів на житлові будинки

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР, балансоутри-мувачі житлових будинків

Всього, у т.ч.

4 686,00

200,00

300,00

1 150,00

1 380,00

1 656,00

Покращання обліку житлових будинків міської комунальної власності

міський бюджет

4 686,00

200,00

300,00

1 150,00

1 380,00

1 656,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2

Забезпечення співфінансування шляхом реалізації грантів та інноваційних проектів у сфері житлово-комунального господарства

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

58 532,40

7 800,00

9 400,00

11 320,00

13 624,00

16 388,40

Залучення інвестицій-них коштів у впровад-ження інноваційних проектів у сфері житлово-комуналь-ного господарства

міський бюджет

28 766,40

3 800,00

4 600,00

5 560,00

6 712,00

8 094,40

державний бюджет, інвестиції

29 766,00

4 000,00

4 800,00

5 760,00

6 912,00

8 294,00

3

Розроблення та впровадження комплексної системи інформування населення через інтернет, телебачення, пресу для залучення громадян в систему реформування ЖКГ, створення ОСББ, ОСН, інформування населення про стан оплати за житлово-комунальні послуги та інше

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР, адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

990,48

133,10

159,72

191,66

230,00

276,00

Більш доступна інформація населенню про події у житлово-комуналь-ному гос-подарстві

міський бюджет

990,48

133,10

159,72

191,66

230,00

276,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

4

Розроблення програми електронного врядування у системі житлово-комунального господарства

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

1 000,00

200,00

200,00

200,00

200,00

200,00

Більш доступна інформація населенню про події у житлово-комуналь-ному гос-подарстві

міський бюджет

1 000,00

200,00

200,00

200,00

200,00

200,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

5

Створення та функціонування інтерактивної мапи житлово-комунального господарства міста

2016-2019

Департамент ЖКГ ММР, адміністрації районів ММР, теплопоста-чальні організації, МКП «Миколаїв-водоканал», РГК «Миколаївгаз», ПАТ «Миколаївобл-енерго»

Всього, у т.ч.

250,00

0,00

100,00

50,00

50,00

50,00

Більш доступна інформація населенню про стан та події у житлово-комуналь-ному гос-подарстві

міський бюджет

250,00

0,00

100,00

50,00

50,00

50,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

6

Створення комунальної установи «Call-Центр» з питання житлово-комунального господарства міста для проведення оперативно-інформаційної роботи із населенням

2016-2019

Міська рада, департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

2 000,00

0,00

500,00

500,00

500,00

500,00

Покращання якості наданих послуг мешканцям та санітарного стану міста, надання інформацій-них послуг населенню у сфері ЖКГ

міський бюджет

2 000,00

0,00

500,00

500,00

500,00

500,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

Всього по розділу 1 «Житлове господарство»

 

 

Всього, у т.ч.

761 771,82

65 420,10

126 190,54

139 408,34

205 536,02

225 216,82

 

міський бюджет

540 527,59

40 926,60

93 473,34

97 897,70

147 927,25

160 302,70

 

інші джерела фінансування

221 244,23

24 493,50

32 717,20

41 510,64

57 608,77

64 914,12

 

Розділ 2 «Миколаївський двір»

1

Капітальний ремонт внутрішньоквартальних доріг та проїздів

 

Адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

158 750,85

22 690,20

11 000,00

35 731,89

41 348,17

47 980,59

Забезпечення безпеки руху

міський бюджет

54 889,37

6 050,00

11 000,00

11 770,00

12 593,90

13 475,47

інші джерела фінансування

103 861,48

16 640,20

0,00

23 961,89

28 754,27

34 505,12

2

Поточний ремонт внутрішньоквартальних доріг та проїздів

 

Адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

170 100,50

11 000,00

27 500,00

39 278,00

43 656,10

48 666,40

Забезпечення безпеки руху

міський бюджет

113 298,58

2 300,00

25 000,00

26 750,00

28 622,50

30 626,08

інші джерела фінансування

56 801,92

8 700,00

2 500,00

12 528,00

15 033,60

18 040,32

3

Капітальний ремонт внутрішньоквартальних та прибудинкових тротуарів

 

Адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

60 757,25

2 150,00

13 200,00

14 124,00

15 112,68

16 170,57

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

55 179,32

1 900,00

12 000,00

12 840,00

13 738,80

14 700,52

інші джерела фінансування

5 577,93

250,00

1 200,00

1 284,00

1 373,88

1 470,05

4

Поточний ремонт внутрішньоквартальних та прибудинкових тротуарів

 

Адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

18 310,72

1 700,00

7 700,00

2 448,00

2 937,60

3 525,12

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

16 362,40

1 500,00

7 000,00

2 160,00

2 592,00

3 110,40

інші джерела фінансування

1 948,32

200,00

700,00

288,00

345,60

414,72

5

Влаштування у дворах карманів для паркування автотранспортних засобів мешканців будинків

 

Адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

8 236,70

600,00

1 720,00

1 840,40

1 969,23

2 107,07

Забезпечення безпеки руху

міський бюджет

8 236,70

600,00

1 720,00

1 840,40

1 969,23

2 107,07

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

6

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення

 

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

8 557,84

1 150,00

1 380,00

1 656,00

1 987,20

2 384,64

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

7 441,60

1 000,00

1 200,00

1 440,00

1 728,00

2 073,60

інші джерела фінансування

1 116,24

150,00

180,00

216,00

259,20

311,04

7

Поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення

 

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

20 836,48

2 800,00

3 360,00

4 032,00

4 838,40

5 806,08

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

18 604,00

2 500,00

3 000,00

3 600,00

4 320,00

5 184,00

інші джерела фінансування

2 232,48

300,00

360,00

432,00

518,40

622,08

8

Утримання мереж зовнішнього освітлення

 

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

18 604,00

2 500,00

3 000,00

3 600,00

4 320,00

5 184,00

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

18 604,00

2 500,00

3 000,00

3 600,00

4 320,00

5 184,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

9

Утримання зелених насаджень, газонів, валка дерев, завантаження, скошення газонної трави

 

Адміністрації районів ММР, балансоутри-мувачі будинків

Всього, у т.ч.

5 953,28

800,00

960,00

1 152,00

1 382,40

1 658,88

Поліпшення благоустрою міста

міський бюджет

5 581,20

750,00

900,00

1 080,00

1 296,00

1 555,20

інші джерела фінансування

372,08

50,00

60,00

72,00

86,40

103,68

10

Влаштування та утримання квітників, посадка зелених насаджень

 

Адміністрації районів ММР, балансоутри-мувачі будинків

Всього, у т.ч.

1 488,32

200,00

240,00

288,00

345,60

414,72

Поліпшення благоустрою міста

міський бюджет

1 488,32

200,00

240,00

288,00

345,60

414,72

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

11

Будівництво, влаштування і ремонт дитячих ігрових, спортивних майданчиків та малих архітектурних форм

 

Адміністрації районів ММР, балансоутри-мувачі будинків

Всього, у т.ч.

5 953,28

800,00

960,00

1 152,00

1 382,40

1 658,88

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

5 060,29

680,00

816,00

979,20

1 175,04

1 410,05

інші джерела фінансування

892,99

120,00

144,00

172,80

207,36

248,83

12

Ліквідація незаконно встановлених малих архітектурних форм

 

Адміністрації районів ММР,  департамент внутрішнього фінансового контролю , нагляду та протидії корупції ММР

Всього, у т.ч.

3 990,00

450,00

540,00

800,00

1 000,00

1 200,00

Поліпшення благоустрою міста

міський бюджет

3 990,00

450,00

540,00

800,00

1 000,00

1 200,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

13

Обладнання пандусами, поручнями та іншими конструкціями входів у житлові будинки для створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями

 

Департамент ЖКГ ММР, балансоутри-мувачі житлових будинків

Всього, у т.ч.

2 976,64

400,00

480,00

576,00

691,20

829,44

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

1 860,40

250,00

300,00

360,00

432,00

518,40

інші джерела фінансування

1 116,24

150,00

180,00

216,00

259,20

311,04

14

Заміна та ремонт зовнішніх сходів та козирків під’їздів

 

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

3 348,72

450,00

540,00

648,00

777,60

933,12

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

2 976,64

400,00

480,00

576,00

691,20

829,44

інші джерела фінансування

372,08

50,00

60,00

72,00

86,40

103,68

15

Ремонт вхідних дверей до під’їздів

 

Балансоутри-мувачі будинків

Всього, у т.ч.

2 604,56

350,00

420,00

504,00

604,80

725,76

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

1 488,32

200,00

240,00

288,00

345,60

414,72

інші джерела фінансування

1 116,24

150,00

180,00

216,00

259,20

311,04

16

Ремонт відмосток

 

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

3 720,80

500,00

600,00

720,00

864,00

1 036,80

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

3 348,72

450,00

540,00

648,00

777,60

933,12

інші джерела фінансування

372,08

50,00

60,00

72,00

86,40

103,68

17

Заміна, ремонт, встановлення аншлагів

 

Департамент ЖКГ ММР, балансоутри-мувачі житлових будинків, адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

744,16

100,00

120,00

144,00

172,80

207,36

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

744,16

100,00

120,00

144,00

172,80

207,36

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

18

Облаштування зовнішнього освітлення біля під’їзду

 

Департамент ЖКГ ММР, балансоутри-мувачі житлових будинків

Всього, у т.ч.

2 976,64

400,00

480,00

576,00

691,20

829,44

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

2 232,48

300,00

360,00

432,00

518,40

622,08

інші джерела фінансування

744,16

100,00

120,00

144,00

172,80

207,36

19

Підключення житлових будинків до централізованої системи водовідведення міста

 

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

2 753,39

370,00

444,00

532,80

639,36

767,23

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

2 232,48

300,00

360,00

432,00

518,40

622,08

інші джерела фінансування

520,91

70,00

84,00

100,80

120,96

145,15

20

Ремонт дворових туалетів у будинках старої забудови

 

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

2 604,56

350,00

420,00

504,00

604,80

725,76

Поліпшення санітарного стану міста

міський бюджет

2 232,48

300,00

360,00

432,00

518,40

622,08

інші джерела фінансування

372,08

50,00

60,00

72,00

86,40

103,68

21

Газифікація житлового фонду, ремонт та реконструкція газопроводів у житлових будинках

 

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

3 348,72

450,00

540,00

648,00

777,60

933,12

Поліпшення житлових умов мешканців міста

міський бюджет

2 604,56

350,00

420,00

504,00

604,80

725,76

інші джерела фінансування

744,16

100,00

120,00

144,00

172,80

207,36

22

Вивезення опалого листя у період масового падолисту з території міста Миколаєва

 

Адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

5 581,20

750,00

900,00

1 080,00

1 296,00

1 555,20

Поліпшення санітарного стану міста

міський бюджет

5 581,20

750,00

900,00

1 080,00

1 296,00

1 555,20

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

Всього по розділу 2 «Миколаївський двір»

 

 

Всього, у т.ч.

512 198,61

50 960,20

76 504,00

112 035,09

127 399,14

145 300,18

 

міський бюджет

334 037,22

23 830,00

70 496,00

72 043,60

79 576,27

88 091,35

інші джерела фінансування

178 161,39

27 130,20

6 008,00

39 991,49

47 822,87

57 208,83

Розділ 3 «Сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків»

1

Інформаційно-роз’яснювальна робота серед жителів міста щодо переваг створення ОСББ

 

 

Всього, у т.ч.

1 667,00

70,00

300,00

357,00

428,00

512,00

 

міський бюджет

1 572,00

70,00

290,00

340,00

400,00

472,00

інші джерела фінансування

95,00

0,00

10,00

17,00

28,00

40,00

1.1

Розробка та проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо переваг створення ОСББ

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

295,00

40,00

50,00

57,00

68,00

80,00

Інформуван-ня жителів міста про переваги створення ОСББ

міський бюджет

200,00

40,00

40,00

40,00

40,00

40,00

інші джерела фінансування

95,00

0,00

10,00

17,00

28,00

40,00

1.2

Створення серії телепередач щодо переваг створення ОСББ

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР, КП ММР «ТРК «МАРТ»

Всього, у т.ч.

1 372,00

30,00

250,00

300,00

360,00

432,00

Поширення серед жителів міста інформації про позитивний досвід діяльності ОСББ

міський бюджет

1 372,00

30,00

250,00

300,00

360,00

432,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.3

Проведення зустрічей з мешканцями будинків щодо створення ОСББ

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Роз’яснення жителям про переваги створення та особливості функціону-вання ОСББ

міський бюджет

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2

Забезпечення сприятливих умов для створення та функціонування ОСББ

 

 

Всього, у т.ч.

670,00

30,00

150,00

65,00

200,00

225,00

 

міський бюджет

535,00

25,00

120,00

50,00

160,00

180,00

інші джерела фінансування

135,00

5,00

30,00

15,00

40,00

45,00

2.1

Підготовка і друк методичних матеріалів щодо створення та діяльності ОСББ

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР, громадські організації (за узгодженням)

Всього, у т.ч.

670,00

30,00

150,00

65,00

200,00

225,00

Надання методичної допомоги жителям міста щодо створення та діяльності ОСББ

міський бюджет

535,00

25,00

120,00

50,00

160,00

180,00

інші джерела фінансування

135,00

5,00

30,00

15,00

40,00

45,00

2.2

Надання консультацій ініціативним групам з питань створення ОСББ на базі Ресурсного центру підтримки діяльності ОСББ м. Миколаєва

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Створення міського веб-сайту щодо створення та функціонування ОСББ і забезпечення його роботи

міський бюджет

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2.3

Розробка Тимчасового порядку передачі ОСББ у власність або у користування земельних ділянок

2015

Департамент ЖКГ ММР, управління земельних ресурсів ММР, Асоціація ОСББ м. Миколаєва (за узгодженням)

Всього, у т.ч.

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Покращання  умов функціону-вання ОСББ шляхом вдоскона-лення процедури передачі їм прибудин-кових територій

міський бюджет

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2.4

Формування бази даних осіб, що пройшли навчання щодо управління ОСББ та забезпечення вільного доступу до неї у мережі Інтернет

2015-2016

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Формування бази даних осіб, що пройшли навчання щодо управління ОСББ

міський бюджет

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

3

Сприяння співвласникам будинків у вирішенні питань навчання та підвищення кваліфікації з питань створення та функціонування ОСББ

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

2 064,00

64,00

500,00

500,00

500,00

500,00

 

міський бюджет

2 060,00

60,00

500,00

500,00

500,00

500,00

інші джерела фінансування

4,00

4,00

0,00

0,00

0,00

0,00

4

Підтримка діяльності ОСББ

 

 

Всього, у т.ч.

122 563,00

5 117,00

10 205,00

22 726,00

37 247,00

47 268,00

 

міський бюджет

91 913,00

3 867,00

8 205,00

20 326,00

27 247,00

32 268,00

інші джерела фінансування

30 650,00

1 250,00

2 000,00

2 400,00

10 000,00

15 000,00

4.1

Матеріально-технічне забезпечення функціонування Ресурсного центру підтримки діяльності ОСББ м. Миколаєва

2015-2016

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

30,00

4,00

5,00

6,00

7,00

8,00

Забезпечення функціону-вання Ресурсного центру підтримки діяльності ОСББ м. Миколаєва

міський бюджет

30,00

4,00

5,00

6,00

7,00

8,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

4.2

Виготовлення технічної документації на будинки, де створюються ОСББ

2015-2016

Департамент ЖКГ ММР, КП ММР «ММБТІ»

Всього, у т.ч.

1 020,00

100,00

200,00

220,00

240,00

260,00

Надання матеріально-технічної допомоги для створення ОСББ

міський бюджет

1 020,00

100,00

200,00

220,00

240,00

260,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

4.3

Проведення діяльності по залученню коштів донорських та комерційних організацій на розвиток ОСББ (ЖБК)

2015-2016

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

13,00

13,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Створення додаткових умов для залучення коштів на розвиток ОСББ

міський бюджет

13,00

13,00

0,00

0,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

4.4

Ремонт будинків та прибудинкових територій ОСББ (ЖБК) на умовах співфінансування

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

117 500,00

5 000,00

10 000,00

22 500,00

35 000,00

45 000,00

Сприяння створенню ОСББ у житлових будинках комунальної власності

міський бюджет

86 850,00

3 750,00

8 000,00

20 100,00

25 000,00

30 000,00

інші джерела фінансування, кошти ОСББ

30 650,00

1 250,00

2 000,00

2 400,00

10 000,00

15 000,00

4.5

Надання невідкладної поворотної допомоги ОСББ (ЖБК)  за рахунок револьверного фонду 

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

4 000,00

0,00

0,00

0,00

2 000,00

2 000,00

Сприяння створенню ОСББ у житлових будинках комунальної власності

міський бюджет

4 000,00

0,00

0,00

0,00

2 000,00

2 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

5

Підготовка пропозицій до центральних органів влади щодо вдосконалення умов для створення і функціонування ОСББ

2015

Департамент ЖКГ ММР, громадські організації (за узгодженням)

Всього, у т.ч.

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Покращання умов для створення і функціону-вання ОСББ

міський бюджет

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

6

Дослідження стану розвитку системи ОСББ у м. Миколаєві

2015-2016

Департамент ЖКГ ММР, громадські організації (за узгодженням)

Всього, у т.ч.

74,42

10,00

12,00

14,40

17,28

20,74

Вивчення стану розвитку міської системи ОСББ

міський бюджет

74,42

10,00

12,00

14,40

17,28

20,74

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

Всього по розділу 3 «Сприяння створенню та функціонуванню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків»

 

 

Всього, у т.ч.

127 038,42

5 291,00

11 167,00

23 662,40

38 392,28

48 525,74

 

міський бюджет

96 154,42

4 032,00

9 127,00

21 230,40

28 324,28

33 440,74

 

інші джерела фінансування

30 884,00

1 259,00

2 040,00

2 432,00

10 068,00

15 085,00

 

Розділ 4 «Забезпечення безпеки дорожнього руху біля закладів освіти, охорони здоров’я та культури»

1

Забезпечення безпеки дорожнього руху:

 

 

Всього, у т.ч.

50 481,40

9 470,00

10 344,55

11 285,34

9 032,83

10 348,68

 

міський бюджет

49 591,91

9 435,00

10 306,33

11 244,06

8 988,66

9 617,86

інші джерела фінансування

889,49

35,00

38,22

41,28

44,17

730,82

1.1

- біля дошкільних навчальних закладів та закладів освіти:

 

 

Всього, у т.ч.

14 806,85

2 860,00

3 123,12

3 372,97

2 303,00

3 147,77

 

міський бюджет

13 917,37

2 825,00

3 084,90

3 331,69

2 258,83

2 416,95

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

889,49

35,00

38,22

41,28

44,17

730,82

1.1.1

влаштування та відновлення пристроїв примусового зниження швидкості: ДНЗ №№ 2, 5,10, 12, 20, 50, 60, 64, 77, 79, 84, 93, 95, 99, 103, 115, 118, 121, 125, 128, 132, 140, 141, 148; загальноосвітні школи №№ 3, 4,10, 16, 22, 35, 41, 42, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 45, 46, 49, 51, 53, 56, 60, 61, 64; спеціалізований навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗНС» для дітей зі зниженим зором, морський ліцей ім. М.Александрова, юридичний ліцей, економічні ліцеї № 1, № 2, академія дитячої творчості, Миколаївська міська вечірня загальноосвітня школа III ступеня заочної форми навчання, міська станція юних техніків, Палац творчості учнів, міська станція юних натуралістів, Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району; гімназії №№ 2, 3, 41

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

588,35

100,00

109,20

117,94

126,19

135,03

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

588,35

100,00

109,20

117,94

126,19

135,03

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.1.2

влаштування та ремонт направляючих пішохідних огорож: ДНЗ №№ 20, 68, 92, 95, 99, 103, 121, 125; загальноосвітні школи №№ 4, 12, 14, 15, 19, 20, 31, 34, 35, 42, 46, 49, 53, 57, 60, 61; юридичний ліцей, економічний ліцей № 2, академія дитячої творчості, Миколаївська міська вечірня загальноосвітня школа Ш ступеня заочної форми навчання, Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району, Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

500,10

85,00

92,82

100,25

107,26

114,77

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

294,18

50,00

54,60

58,97

63,10

67,51

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

205,92

35,00

38,22

41,28

44,17

47,26

1.1.3

встановлення, заміна та ремонт дорожніх знаків: ДНЗ №№ 20, 49, 74, 79, 92, 95, 99, 118; загальноосвітні школи №№ 4, 6, 10, 14,15, 16,18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 39, 31, 32, 33, 35, 40, 42, 46, 53, 64; МВШ № 5, економічні ліцеї №№ 1, 2, академія дитячої творчості, Миколаївська міська вечірня загальноосвітня школа Ш ступеня заочної форми навчання, міська станція юних техніків, Палац творчості учнів, міська станція юних натуралістів, Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району, спеціалізований навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗЗ» для дітей зі зниженим зором; гімназія № 2

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

235,34

40,00

43,68

47,17

50,48

54,01

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

235,34

40,00

43,68

47,17

50,48

54,01

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.1.4

нанесення та поновлення дорожньої розмітки: ДНЗ №№ 1, 7, 20, 22, 48, 50, 60, 68, 78, 79, 87, 95, 99, 15, 121; загальноосвітні школи №№ 4, 6, 10, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 32, 35, 36, 40, 42, 45, 46, 49, 53, 57, 60, 61, 64, 65; спеціалізований навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗНЗ» для дітей зі зниженим зором, МВШ № 5, економічний ліцей № 2, академія дитячої творчості, Миколаївська міська вечірня загальноосвітня школа Ш ступеня заочної форми навчання, дитячий Центр позашкільної роботи Корабельного району, Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського (Ленінського) району, міська станція юних натуралістів, Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району; гімназії №№ 4, 41

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

588,35

100,00

109,20

117,94

126,19

135,03

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

588,35

100,00

109,20

117,94

126,19

135,03

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.1.5

будівництво світлофорних об’єктів:- вул. Кузнецька (вул. Скороходова) – вул. Садова;- вул. Кузнецька (вул. Скороходова) – вул. 3 Слобідська (вул. Дзержинського);- вул. 295 Стрілецької Дивізії – вул. Льотчиків;-вул. Олійника – пр. Богоявленський (пр. Жовтневий); - вул. Олійника – пр. Миру;  - вул. Покровська (вул. Кірова) – вул. 2 Набережна;  - вул. Кузнецька (вул. Скороходова) – вул. Маршала Василевського

2015-2017

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

3 140,51

960,00

1 048,32

1 132,19

0,00

0,00

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

3 140,51

960,00

1 048,32

1 132,19

0,00

0,00

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.1.6

ремонт асфальтобетонного покриття під’їзних шляхів: ДНЗ №№ 12, 22, 50, 65, 68, 83, 87, 92, 94, 99, 125; загальноосвітні школи №№ 12, 18, 26, 28, 36, 39, 40, 53, 56, 60, 65; юридичний ліцей, економічний ліцей № 1; гімназія № 41

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

4 654,94

675,00

737,10

796,07

851,79

1 594,98

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

3 971,38

675,00

737,10

796,07

851,79

911,42

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

683,56

0,00

0,00

0,00

0,00

683,56

1.1.7

ремонт асфальтобетонного покриття тротуарів: ДНЗ №№ 22, 65, 87; загальноосвітні школи №№ 6, 7, 10, 11, 22, 26, 30, 32, 33, 34, 46, 53, 56, 60, 65; академія дитячої творчості, Миколаївська міська вечірня загальноосвітня школа III ступеня заочної форми навчання

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

2 206,32

375,00

409,50

442,26

473,22

506,34

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

2 206,32

375,00

409,50

442,26

473,22

506,34

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.1.8

кронування і знесення дерев: ДНЗ №№ 20, 23, 50; загальноосвітні школи №№ 3, 6, 7, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 25, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 46, 49, 51, 53, 60; спеціалізований навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗНЗ» для дітей зі зниженим зором, МВШ № 5, морський ліцей ім. М.Александрова; МВШ № 5, юридичний ліцей, академія дитячої творчості, Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району, міська станція юних натуралістів, Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району; гімназії №№ 1, 2, 41

2015-2017

Адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

245,35

75,00

81,90

88,45

0,00

0,00

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

245,35

75,00

81,90

88,45

0,00

0,00

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.1.9

відновлення зовнішнього освітлення: ДНЗ №№ 48, 60, 68, 79, 85, 121, 125; загальноосвітні школи: №№ 4, 14, 26, 34, 50, МВШ № 5; Миколаївський муніципальний колегіум; юридичний ліцей

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

2 647,59

450,00

491,40

530,71

567,86

607,61

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

2 647,59

450,00

491,40

530,71

567,86

607,61

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.2

- біля закладів охорони здоров’я

 

 

Всього, у т.ч.

19 806,69

3 880,00

4 236,96

4 689,14

3 381,93

3 618,66

 

міський бюджет

19 806,69

3 880,00

4 236,96

4 689,14

3 381,93

3 618,66

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.2.1

влаштування та відновлення пристроїв примусового зниження швидкості: лікарня швидкої медичної допомоги (вул. Корабелів, 14-В),

міська лікарня № 1 (вул. 2 Екіпажна, 
вул. Володарського), 4), міська дитяча лікарня № 2 (вул. Рюміна, 5), КЗ ММР «ЦПМСД № 2» (вул. Космонавтів, 126), сімейна амбулаторія КЗ ММР «ЦПМСД № 3» (вул. Погранична (вул. Чигрина), 22), КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Адміральська, 38), міська дитяча поліклініка № 3 (вул. Курортна (вул. Бутоми), 3), міська дитяча поліклініка № 4 (вул. Садова, 30), міська стоматологічна поліклініка (вул. Лягіна, 29-А), КП «ДП стоматологічна поліклініка № 1» (вул. 28 Армії, 10/1), КП «ДПМ стоматологічна поліклініка № 2» (вул. Чкалова, 86)

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

529,51

90,00

98,28

106,14

113,57

121,52

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

529,51

90,00

98,28

106,14

113,57

121,52

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.2.2

встановлення, ремонт та заміна дорожніх знаків: лікарня швидкої медичної допомоги (вул. Корабелів, 14-В), міська лікарня № 1 (вул. 2 Екіпажна (вул. Володарського), 4), міська лікарня № 3 (вул. Космонавтів, 97), міська лікарня № 4 (вул. Адмірала Макарова, 1), пологовий будинок № 1 (вул. 2 Екіпажна (вул. Володарського), 5), пологовий будинок № 2 (вул. Будівельників, 8), пологовий будинок № 3 (вул. Київська, 3), КЗ ММР «ЦПМСД № 1» (пр. Богоявленський (пр. Жовтневий), 8), КЗ ММР «ЦПМСД № 2» (вул. Космонавтів, 126), КЗ ММР «ЦПМСД № 3» (вул. Корабелів, 14-Б), сімейна амбулаторія КЗ ММР «ЦПМСД № 3» (вул. Погранична (вул. Чигрина), 22), КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Адміральська, 38), сімейна амбулаторія № 1 КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Привільна, 41), сімейна амбулаторія № 2 КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Чкалова, 78), сімейна амбулаторія № 3 КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (пр. Центральний (пр. Леніна), 135), КЗ ММР «ЦПМСД № 6» (вул. Шосейна (вул. Фрунзе), 58), міська дитяча поліклініка № 3 (вул. Курортна (вул. Бутоми), 3), відділення реабілітації МДП № 3 (вул. Спортивна, 29), міська дитяча поліклініка № 4 (вул. Садова, 30), міська стоматологічна поліклініка (вул. Лягіна, 29-А), міський протитуберкульозний диспансер (вул. 3 Воєнна (вул. Сиваської Дивізії), 8), КП «ДП Стоматологічна поліклініка № 1» (вул. 28 Армії, 10/1), КП «ДПМ Стоматологічна поліклініка № 2» (вул. Чкалова, 86)

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

529,51

90,00

98,28

106,14

113,57

121,52

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

529,51

90,00

98,28

106,14

113,57

121,52

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.2.3

нанесення та поновлення дорожньої розмітки: лікарня швидкої медичної допомоги (вул. Корабелів, 14-В), міська лікарня № 1 (вул. 2 Екіпажна (вул. Володарського), 4), міська лікарня № 4 (вул. Адмірала Макарова, 1), міська дитяча лікарня № 2 (вул. Рюміна, 5), пологовий будинок № 3 (вул. Київська, 3), КЗ ММР «ЦПМСД № 2» (вул. Космонавтів, 126), КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Адміральська, 38), сімейна амбулаторія № 1 КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Привільна, 41), сімейна амбулаторія № 2 КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Чкалова, 78), КЗ ММР «ЦПМСД № 6» (вул. Шосейна (вул. Фрунзе), 58), протитуберкульозний диспансер (вул. 3 Воєнна (вул. Сиваської Дивізії), 8), КП «ДП Стоматологічна поліклініка № 1» (вул. 28 Армії, 10/1)

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

441,27

75,00

81,90

88,45

94,64

101,27

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

441,27

75,00

81,90

88,45

94,64

101,27

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.2.4

будівництво світлофорних об’єктів: вул. Кузнецька (вул. Скороходова) – вул. 1 Слобідська; вул. Космонавтів - вул. Миколаївська; вул. Олійника – пр. Богоявленський (пр. Жовтневий); вул. Олійника – пр. Миру; вул. Біла – вул. Генерала Карпенка; вул. Адмірала Макарова – вул. Обсерваторна; вул. 3 Воєнна (вул. Сиваської Дивізії) – вул. 1 Воєнна

2015-2017

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

4 038,85

1 200,00

1 310,40

1 528,45

0,00

0,00

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

4 038,85

1 200,00

1 310,40

1 528,45

0,00

0,00

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.2.5

ремонт асфальтобетонного покриття під’їзних шляхів:лікарня швидкої медичної допомоги (вул. Корабелів, 14-В), пологовий будинок № 3 (вул. Київська, 3), КЗ ММР «ЦПМСД № 3» (вул. Корабелів, 14-Б), сімейна амбулаторія № 1 КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Привільна, 41), сімейна амбулаторія № 2 КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Чкалова, 78), сімейна амбулаторія № 3 КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (пр. Центральний (пр. Леніна), 135), відділення реабілітації МДП № 3 (вул. Спортивна, 29), міська дитяча поліклініка № 4 (вул. Садова, 30), міська стоматологічна поліклініка (вул. Лягіна, 29-А), КП «ДП Стоматологічна поліклініка № 1» (вул. 28 Армії, 10/1), КП «ДПМ Стоматологічна поліклініка № 2» (вул. Чкалова, 86)

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР, адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

10 590,34

1 800,00

1 965,60

2 122,85

2 271,45

2 430,45

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

10 590,34

1 800,00

1 965,60

2 122,85

2 271,45

2 430,45

Власні кошти підприємства

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.2.6

ремонт асфальтобетонного покриття тротуарів та влаштування пандусів: КЗ ММР «ЦПМСД № 4» (вул. Адміральська, 6), КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Адміральська, 38), КЗ ММР «ЦПМСД № 6» (вул. Шосейна (вул. Фрунзе), 58), міська дитяча поліклініка № 3 (вул. Курортна (вул. Бутоми), 3), міська стоматологічна поліклініка (вул. Лягіна, 29-А)

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

2 647,59

450,00

491,40

530,71

567,86

607,61

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

2 647,59

450,00

491,40

530,71

567,86

607,61

Власні кошти підприємства

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.2.7

кронування і знесення дерев: лікарня швидкої медичної допомоги (вул. Корабелів, 14-В), міська лікарня № 1 (вул. 2 Екіпажна (вул. Володарського), 4), КЗ ММР «ЦПМСД № 1» (пр. Богоявленський (пр. Жовтневий), 8), КЗ ММР «ЦПМСД № 3» (вул. Корабелів, 14-Б), КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Адміральська, 38), відділення реабілітації МДП № 3 (вул. Спортивна, 29), міська дитяча поліклініка № 4 (вул. Садова, 30), КП «ДП Стоматологічна поліклініка № 1» (вул. 28 Армії, 10/1)

2015-2019

Адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

441,26

75,00

81,90

88,45

94,64

101,27

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

441,26

75,00

81,90

88,45

94,64

101,27

Власні кошти підприємства

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.2.8

відновлення зовнішнього освітлення: лікарня швидкої медичної допомоги (вул. Корабелів, 14-В), міська лікарня № 1 (вул. 2 Екіпажна (вул. Володарського), 4), міська дитяча лікарня № 2 (вул. Рюміна, 5), КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Адміральська, 38), сімейна амбулаторія № 1 КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Привільна, 41), сімейна амбулаторія № 2 КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (вул. Чкалова, 78), сімейна амбулаторія № 3 КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (пр. Центральний (пр. Леніна), 135), сімейні амбулаторії №№ 7, 8 КЗ ММР «ЦПМСД № 6» (вул. Київська, 3), відділення реабілітації МДП № 3 (вул. Спортивна, 29), міська дитяча поліклініка № 4 (вул. Садова, 30)

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

588,35

100,00

109,20

117,94

126,19

135,02

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

588,35

100,00

109,20

117,94

126,19

135,02

Власні кошти підприємства

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.3

- біля закладів культури:

 

 

Всього, у т.ч.

15 867,86

2 730,00

2 984,47

3 223,23

3 347,90

3 582,25

 

міський бюджет

15 867,86

2 730,00

2 984,47

3 223,23

3 347,90

3 582,25

Власні кошти підприємства

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.3.1

влаштування та відновлення пристроїв примусового зниження швидкості:дитяча музична школа № 5 по вул. Дачній, 50; дитяча школа мистецтв № 1 по вул. Сергія Цвєтка (вул. Тухачевського), 17 (перехрестя вулиць Софіївської та Сергія Цвєтка (вул. Тухачевського), мкр. Тернівка)

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

85,41

12,00

16,42

17,73

18,97

20,30

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

85,41

12,00

16,42

17,73

18,97

20,30

Власні кошти підприємства

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.3.2

встановлення, ремонт та заміна дорожніх знаків: дитяча музична школа по вул. Дачній, 50, Центральна бібліотека для дорослих ім. М.Л.Кропивницького по вул. Потьомкінській, 143-А, філія бібліотеки № 7 по вул. Логовенка, 7, дитяча школа мистецтв № 1 по вул. Сергія Цвєтка (вул. Тухачевського), 17, дитяча музична школа № 3 по пр. Миру, 34-А та вул. Генерала Свиридова, 37

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

223,57

38,00

41,50

44,82

47,95

51,31

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

223,57

38,00

41,50

44,82

47,95

51,31

Власні кошти підприємства

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.3.3

нанесення та поновлення дорожньої розмітки біля:бібліотеки (філія № 4 ЦБС для дітей) по вул. Терасній і Бузькому бульвару; містечка «Казка» по вул. Декабристів і вул. Чкалова, дитячої музичної школи № 5 по вул. Дачній, 50

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

205,92

35,00

38,22

41,28

44,17

47,26

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

205,92

35,00

38,22

41,28

44,17

47,26

Власні кошти підприємства

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.3.4

будівництво світлофорних об’єктів: Миколаївський міський палац культури і мистецтв по вул. Артилерійській, 7 (на перехресті вулиць Адміральської та Артилерійської)

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

5 648,19

960,00

1 048,32

1 132,19

1 211,44

1 296,24

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

5 648,19

960,00

1 048,32

1 132,19

1 211,44

1 296,24

Власні кошти підприємства

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.3.5

ремонт асфальтобетонного покриття під’їзних шляхів: філія бібліотеки № 3 для дітей по вул. 3 Поздовжній, 21, філія бібліотеки № 4 для дітей по Бузькому бульвару, 11, дитяча музична школа № 5 по вул. Дачній, 50

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР, адміністрації районів ММР

Всього, у т.ч.

7 060,23

1 200,00

1 310,40

1 415,23

1 514,30

1 620,30

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

7 060,23

1 200,00

1 310,40

1 415,23

1 514,30

1 620,30

Власні кошти підприємства

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.3.6

ремонт асфальтобетонного покриття тротуарів: філія бібліотеки № 3 для дітей по вул. 3 Поздовжній, 21, філія бібліотеки № 4 для дітей по Бузькому бульвару, 11, дитяча музична школа № 5 по вул. Дачній, 50

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

1 765,06

300,00

327,60

353,81

378,58

405,08

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

1 765,06

300,00

327,60

353,81

378,58

405,08

державний, міський бюджети, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.3.7

відновлення зовнішнього освітлення біля:центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка по пр. Центральному (пр. Леніна), 173, бібліотеки по Бузькому бульвару, 11 (філія № 4), дитячої музичної школи № 1 по вул. 1 Госпітальній (вул. Косіора), 1, дитячої музичної школи № 1 по вул. Адміральській, 11, Миколаївського палацу культури і мистецтв по вул. Артилерійській, 7, філії Миколаївського міського палацу культури і мистецтв ЦК та дозвілля «Промінь» по вул. Веселинівській, 23, бібліотеки по вул. Дачній, 9 (філія № 5), бібліотеки по пров. 4 Прибузькому, 35 (філія № 10), бібліотечного пункту для дорослих по вул. 6 Воєнній, 25, бібліотеки по вул. Знаменській , 33 (Кульбакине, філія № 14), центральної бібліотеки для дорослих ім. М.Л. Кропивницького по вул. Потьомкінській, 143-А, управління з питань культури та охорони культурної спадщини ММР по вул. Адмірала Макарова (між вул. Декабристів та вул. Фалєєвською), пішохідної доріжки, яка проходить вздовж лісового масиву від вул. 1 Піщаної до вул. Силікатної, 262 (мкр. Матвіїівка)

2015-2019

Управління культури ММР, адміністрації районів ММР, керівники закладів

Всього, у т.ч.

617,77

105,00

114,66

123,83

132,50

141,78

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

617,77

105,00

114,66

123,83

132,50

141,78

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

1.3.8

кронування, знесення дерев біля: бібліотеки № 2 по вул. Радянській, 12, дитячої музичної школи № 8 по вул. Косіора, 1, дитячої музичної школи № 1 по вул. Адміральській, 11, бібліотеки філії № 5 по вул. Дачній, 9, бібліотеки № 9 по пров. Південному, 30, бібліотеки № 10 по пров. 4 Прибузькому, 35, бібліотеки № 17 по пр. Жовтневому, 448, бібліотеки для юнацтва по вул. Шевченка, 49, бібліотечного пункту по вул. 6 Воєнній, 25

2015-2017

Управління культури, ММР, адміністрації районів ММР, керівники закладів

Всього, у т.ч.

261,71

80,00

87,36

94,35

0,00

0,00

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

261,71

80,00

87,36

94,35

0,00

0,00

державний бюджет, кошти підприємства, інші кошти

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

Всього по розділу 4 «Забезпечення безпеки дорожнього руху біля закладів освіти, охорони здоров’я та культури»

 

 

Всього, у т.ч.

50 481,40

9 470,00

10 344,55

11 285,34

9 032,83

10 348,68

 

міський бюджет

49 591,91

9 435,00

10 306,33

11 244,06

8 988,66

9 617,86

інші джерела фінансування

889,49

35,00

38,22

41,28

44,17

730,82

Розділ 5 «Благоустрій та санітарне очищення»

Підрозділ «Благоустрій та саночищення об’єктів комунального господарства»

1

Внески до статутних фондів комунальних підприємств

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР, комунальні підприємства

Всього, у т.ч.

127 250,00

24 300,00

28 950,00

25 000,00

25 000,00

24 000,00

Покращання санітарного стану міста

міський бюджет

127 250,00

24 300,00

28 950,00

25 000,00

25 000,00

24 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2

Фінансова підтримка комунальним підприємствам

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

51 000,00

5 000,00

6 000,00

0,00

20 000,00

20 000,00

Покращання санітарного стану міста

міський бюджет

51 000,00

5 000,00

6 000,00

0,00

20 000,00

20 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

3

Придбання сіток для роздільного збору сміття та сміттєзбірних контейнерів

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

22 550,00

2 450,00

4 500,00

5 000,00

5 200,00

5 400,00

Покращання санітарного стану міста

міський бюджет

22 550,00

2 450,00

4 500,00

5 000,00

5 200,00

5 400,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

4

Комплекс заходів щодо приведення міського полігону ТПВ у відповідність до чинного законодавства

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

48 431,74

3 000,00

2 531,74

2 900,00

20 000,00

20 000,00

Покращання санітарного стану полігону ТПВ

міський бюджет

48 431,74

3 000,00

2 531,74

2 900,00

20 000,00

20 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

5

Регулювання чисельності безпритульних тварин  та тварин, що не утримуються людиною, але перебувають  в умовах повністю або частково створюваних діяльністю людини гуманними медотами (виїзд бригади для відлову та повернення тварин на попереднє місце існування, відлов, перетримка тварин, проведення операції зі стерилізації, кастрації, евтаназії ), у т.ч. розвиток КП ММР «Центр захисту тварин»

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР, КП ММР «Центр захисту тварин»

Всього, у т.ч.

25 959,00

3 000,00

4 075,00

4 650,00

6 470,00

7 764,00

Зменшення чисельності безпритуль-них тварин у місті

міський бюджет

22 320,00

2 500,00

3 500,00

4 000,00

5 600,00

6 720,00

інші джерела фінансування

3 639,00

500,00

575,00

650,00

870,00

1 044,00

6

Догляд за об`єктами зеленого господарства (проведення робіт з благоустрою парків, скверів, зелених зон, утримання та поточний ремонт МАФ)

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

159 808,00

20 280,00

26 364,00

28 341,00

36 926,00

47 897,00

Покращання стану парків, скверів, бульварів, поліпшення умов відпочинку мешканців

міський бюджет

129 242,00

16 900,00

21 970,00

22 629,00

29 500,00

38 243,00

інші джерела фінансування

30 566,00

3 380,00

4 394,00

5 712,00

7 426,00

9 654,00

7

Утриманння звалища опалого листя

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

2 043,00

300,00

393,00

400,00

450,00

500,00

Поліпшення санітарного стану міста

міський бюджет

2 043,00

300,00

393,00

400,00

450,00

500,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

8

Розроблення проектно-коштористної документації на проведення капітального ремонту парків, скверів, бульварів, інших зелених зон, у т.ч. передпроектні роботи та  експертиза

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

66 965,00

14 765,00

14 400,00

16 800,00

10 500,00

10 500,00

Покращання стану парків, скверів, бульварів та створення нових місць відпочинку

міський бюджет

56 765,00

12 765,00

12 000,00

14 000,00

9 000,00

9 000,00

інші джерела фінансування

10 200,00

2 000,00

2 400,00

2 800,00

1 500,00

1 500,00

9

Капітальний ремонт парків, скверів, бульварів, інших зелених зон

2016-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

135 000,00

0,00

35 000,00

32 000,00

33 000,00

35 000,00

Покращання стану скверів, підвищення рівня благоустрою міста

міський бюджет

131 000,00

0,00

31 000,00

32 000,00

33 000,00

35 000,00

інші джерела фінансування

4 000,00

0,00

4 000,00

0,00

0,00

0,00

10

Утримання і поточний ремонт вулично-дорожньої мережі:

2015-2019

 

Всього, у т.ч.

1 162 893,67

95 255,00

225 704,29

242 243,20

286 543,22

313 147,96

 

міський бюджет

1 111 309,24

92 070,00

214 704,29

230 543,20

274 094,22

299 897,53

інші джерела фінансування

51 584,43

3 185,00

11 000,00

11 700,00

12 449,00

13 250,43

10.1

- поточний ремонт доріг

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

498 393,73

10 000,00

110 000,00

117 700,00

125 939,00

134 754,73

Утримання та поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, забезпечення безпеки руху, усунення місць концентрації дорожньо-транспортних пригод, припинення витоків каналізації на вулицях міста, покращання екологічного стану

міський бюджет

451 809,30

7 815,00

100 000,00

107 000,00

114 490,00

122 504,30

інші джерела фінансування

46 584,43

2 185,00

10 000,00

10 700,00

11 449,00

12 250,43

10.2

- поточний ремонт тротуарів

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

73 599,15

7 000,00

15 000,00

16 050,00

17 173,50

18 375,65

міський бюджет

73 599,15

7 000,00

15 000,00

16 050,00

17 173,50

18 375,65

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

10.3

- утримання зливової каналізації та дренажних мереж

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

5 189,94

750,00

1 000,00

1 070,00

1 144,90

1 225,04

міський бюджет

5 189,94

750,00

1 000,00

1 070,00

1 144,90

1 225,04

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

10.4

- поточний ремонт зливової каналізації та дренажних мереж

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

15 890,81

795,00

3 400,00

3 638,00

3 892,66

4 165,15

міський бюджет

15 890,81

795,00

3 400,00

3 638,00

3 892,66

4 165,15

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

10.5

- утримання та ремонт технічних засобів регулювання дорожнього руху, знаків/світлофорних об’єктів, ЦКП АСКДР

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

112 100,00

13 700,00

20 400,00

24 000,00

26 000,00

28 000,00

міський бюджет

107 100,00

12 700,00

19 400,00

23 000,00

25 000,00

27 000,00

інші джерела фінансування

5 000,00

1 000,00

1 000,00

1 000,00

1 000,00

1 000,00

10.6

- електроенергія для освітлення світлофорних об’єктів

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

8 890,00

1 200,00

1 400,00

1 900,00

2 090,00

2 300,00

міський бюджет

8 890,00

1 200,00

1 400,00

1 900,00

2 090,00

2 300,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

10.7

- утримання доріг у зимовий період, у т.ч. придбання протиожеледних матеріалів

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

59 279,32

6 000,00

12 000,00

12 840,00

13 738,80

14 700,52

міський бюджет

59 279,32

6 000,00

12 000,00

12 840,00

13 738,80

14 700,52

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

10.8

Утримання та поточний ремонт штучних споруд:

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

48 626,43

8 200,00

8 990,00

9 745,20

10 464,36

11 226,87

 

міський бюджет

48 626,43

8 200,00

8 990,00

9 745,20

10 464,36

11 226,87

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

10.8.1

- утримання та поточний ремонт штучних споруд та конструктивних вузлів Південобузького мосту, Інгульського, Каботажного спуску та Аляудської переправи

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

44 126,43

7 500,00

8 190,00

8 845,20

9 464,36

10 126,87

Забезпечення безперебій-ного і безпечного сполучення на автодорогах республікан-ського значення

міський бюджет

44 126,43

7 500,00

8 190,00

8 845,20

9 464,36

10 126,87

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

10.8.2

- очищення покриття і вивезення сміття, снігу, льоду

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

4 500,00

700,00

800,00

900,00

1 000,00

1 100,00

міський бюджет

4 500,00

700,00

800,00

900,00

1 000,00

1 100,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

10.9

Утримання та поточний ремонт об’єктів вуличного освітлення та зовнішніх електромереж:

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

340 924,29

47 610,00

53 514,29

55 300,00

86 100,00

98 400,00

 

міський бюджет

340 924,29

47 610,00

53 514,29

55 300,00

86 100,00

98 400,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

10.9.1

- поточний ремонт мереж зовнішнього освітлення

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

33 224,04

12 870,00

14 054,04

2 000,00

2 100,00

2 200,00

Забезпечення безпеки на дорогах та вулицях

міський бюджет

33 224,04

12 870,00

14 054,04

2 000,00

2 100,00

2 200,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

10.9.2

- утримання систем зовнішнього освітлення

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

121 690,00

7 500,00

8 190,00

20 000,00

41 000,00

45 000,00

міський бюджет

121 690,00

7 500,00

8 190,00

20 000,00

41 000,00

45 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

10.9.3

- транспортування електроенергії

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

48 332,75

18 562,50

20 270,25

3 300,00

3 000,00

3 200,00

 

міський бюджет

48 332,75

18 562,50

20 270,25

3 300,00

3 000,00

3 200,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

10.9.4

- оплата енергопостачання

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

137 677,50

8 677,50

11 000,00

30 000,00

40 000,00

48 000,00

міський бюджет

137 677,50

8 677,50

11 000,00

30 000,00

40 000,00

48 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

11

Утримання кладовищ:

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

64 934,56

9 157,50

9 999,99

10 799,99

15 976,85

19 000,23

 

міський бюджет

64 934,56

9 157,50

9 999,99

10 799,99

15 976,85

19 000,23

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

11.1

- прибирання кладовищ (очищення, вивіз сміття, листя з території міських кладовищ)

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

21 621,96

3 675,00

4 013,10

4 334,15

4 637,54

4 962,17

Покращання санітарного та екологічного стану міста

міський бюджет

21 621,96

3 675,00

4 013,10

4 334,15

4 637,54

4 962,17

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

11.2

- утримання кладовищ  (охорона, завезення води)

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

21 826,73

2 392,50

2 612,61

2 821,62

6 000,00

8 000,00

міський бюджет

21 826,73

2 392,50

2 612,61

2 821,62

6 000,00

8 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

11.3

- поточний ремонт об’єктів міських кладовищ

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

8 247,94

840,00

917,28

990,66

2 500,00

3 000,00

міський бюджет

8 247,94

840,00

917,28

990,66

2 500,00

3 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

11.4

 - капітальний ремонт об’єктів міських кладовищ

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

13 237,93

2 250,00

2 457,00

2 653,56

2 839,31

3 038,06

Забезпечення потреб міста

міський бюджет

13 237,93

2 250,00

2 457,00

2 653,56

2 839,31

3 038,06

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

12

Утримання пляжів

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

3 272,11

450,00

491,40

530,71

800,00

1 000,00

Покращання санітарного та екологічного стану міста

міський бюджет

3 272,11

450,00

491,40

530,71

800,00

1 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

13

Капітальний ремонт доріг та тротуарів

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

680 103,25

56 725,00

130 000,00

153 306,59

161 508,05

178 563,61

 

міський бюджет

565 593,16

32 800,00

120 000,00

128 400,00

137 388,00

147 005,16

інші джерела фінансування

114 510,09

23 925,00

10 000,00

24 906,59

24 120,05

31 558,45

13.1

- доріг

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

583 504,39

48 925,00

110 000,00

131 906,59

138 610,05

154 062,75

Забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення дорожньо-транспортних пригод

міський бюджет

468 994,30

25 000,00

100 000,00

107 000,00

114 490,00

122 504,30

інші джерела фінансування

114 510,09

23 925,00

10 000,00

24 906,59

24 120,05

31 558,45

13.2

- тротуарів, у т.ч. з влаштуванням велодоріжок

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

96 598,86

7 800,00

20 000,00

21 400,00

22 898,00

24 500,86

міський бюджет

96 598,86

7 800,00

20 000,00

21 400,00

22 898,00

24 500,86

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

14

Капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі та штучних споруд:

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

344 000,00

1 000,00

0,00

5 000,00

154 000,00

184 000,00

 

міський бюджет

60 550,00

1 000,00

0,00

3 550,00

28 500,00

27 500,00

інші джерела фінансування

283 450,00

0,00

0,00

1 450,00

125 500,00

156 500,00

14.1

- капітальний ремонт Південобузького мосту

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

151 100,00

0,00

0,00

1 100,00

110 000,00

40 000,00

Забезпечення безперебій-ного і безпечного сполучення на автодорогах республікан-ського значення

міський бюджет

15 100,00

0,00

0,00

1 100,00

10 000,00

4 000,00

інші джерела фінансування

136 000,00

0,00

0,00

0,00

100 000,00

36 000,00

14.2

- капітальний ремонт Інгульського мосту

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

106 000,00

0,00

0,00

1 000,00

5 000,00

100 000,00

міський бюджет

16 000,00

0,00

0,00

1 000,00

5 000,00

10 000,00

інші джерела фінансування

90 000,00

0,00

0,00

0,00

0,00

90 000,00

14.3

- шляхопроводу у Широкій Балці

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

76 000,00

0,00

0,00

1 000,00

35 000,00

40 000,00

міський бюджет

21 000,00

0,00

0,00

1 000,00

10 000,00

10 000,00

інші джерела фінансування

55 000,00

0,00

0,00

0,00

25 000,00

30 000,00

14.4

- капітальний ремонт Аляудської переправи

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

10 900,00

1 000,00

0,00

1 900,00

4 000,00

4 000,00

міський бюджет

8 450,00

1 000,00

0,00

450,00

3 500,00

3 500,00

інші джерела фінансування

2 450,00

0,00

0,00

1 450,00

500,00

500,00

15

 Капітальний ремонт зливової каналізації

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

19 653,50

2 010,00

5 000,00

4 116,00

4 027,50

4 500,00

 

міський бюджет

18 580,00

1 500,00

5 000,00

3 580,00

4 000,00

4 500,00

інші джерела фінансування

1 073,50

510,00

0,00

536,00

27,50

0,00

16

Капітальний ремонт та відновлення об’єктів вуличного освітлення та зовнішніх електромереж

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

79 300,58

5 115,00

5 585,58

10 200,00

27 000,00

31 400,00

Забезпечення життєдіяль-ності мешканців

міський бюджет

47 100,58

5 115,00

5 585,58

10 000,00

12 000,00

14 400,00

інші джерела фінансування

32 200,00

0,00

0,00

200,00

15 000,00

17 000,00

17

Будівництво радіофікованої АСУДР (2 черга)

2015-2017

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

3 900,00

1 300,00

2 600,00

0,00

0,00

0,00

Забезпечення потреб міста

міський бюджет

3 900,00

1 300,00

2 600,00

0,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

18

Проектні роботи

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

4 685,00

150,00

500,00

535,00

1 500,00

2 000,00

Забезпечення потреб міста

міський бюджет

4 685,00

150,00

500,00

535,00

1 500,00

2 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

19

Будівництво світлофорних об’єктів

2015-2017

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

5 140,00

1 000,00

2 000,00

2 140,00

0,00

0,00

Забезпечення безпеки на дорогах та вулицях

міський бюджет

5 140,00

1 000,00

2 000,00

2 140,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

20

Влаштування систем відеонагляду в місцях скучення людей, з можливістю підключення до системи камер юридичних та фізичних осіб

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

19 700,40

8 700,00

9 500,40

1 500,00

0,00

0,00

Поліпшення безпеки громадян та розкриття злочинів по місту

міський бюджет

9 107,77

3 636,60

3 971,17

1 500,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

10 592,63

5 063,40

5 529,23

0,00

0,00

0,00

21

Утримання систем відеоспостереження "Безпечне місто" із створенням відеоархіву та ретрансляцією відеосигналів мережею Інтернету

2015-2017

Департамент ЖКГ

Всього, в т.ч.

811,20

0,00

390,00

421,20

0,00

0,00

Поліпшення безпеки громадян та розкриття злочинів по місту

міський бюджет

811,20

0,00

390,00

421,20

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

22

Придбання спецтехніки та обладнання для утримання об’єктів благоустрою та водопровідно-каналізаційного господарства міста

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

173 500,00

22 500,00

20 000,00

20 000,00

55 000,00

56 000,00

Забезпечення потреб міста

міський бюджет

173 500,00

22 500,00

20 000,00

20 000,00

55 000,00

56 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

23

Паспортизація комунальних об’єктів

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

4 759,94

1 050,00

1 146,60

1 238,33

1 325,01

0,00

Забезпечення потреб міста

міський бюджет

4 759,94

1 050,00

1 146,60

1 238,33

1 325,01

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

24

Енергоаудит комунальних підприємств

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

882,53

150,00

163,80

176,90

189,29

202,54

Економія енергоре-сурсів на підприєм-ствах

міський бюджет

882,53

150,00

163,80

176,90

189,29

202,54

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

25

Створення страхового фонду документації

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

294,18

50,00

54,60

58,97

63,10

67,51

Забезпечення потреб міста

міський бюджет

294,18

50,00

54,60

58,97

63,10

67,51

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

26

Доставка трупів до бюро судово-медичної експертизи

2015-2019

Департамент ЖКГ ММР

Всього, у т.ч.

6 307,38

3 015,00

3 292,38

0,00

0,00

0,00

Поліпшення санітарного стану міста

міський бюджет

6 307,38

3 015,00

3 292,38

0,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

27

Затвердити у складі видатків міського бюджету видатки на погашення бюджетної кредиторської заборгованості державного бюджету об’єктів комунальної власності міста минулих років по об’єктах

 

 

Всього, у т.ч.

8 185,17

8 185,17

0,00

0,00

0,00

0,00

 

міський бюджет

8 185,17

8 185,17

0,00

0,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

28

Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів у м. Миколаєві

2015 рік

 

Всього, у т.ч.

3 993,36

3 993,36

0,00

0,00

0,00

0,00

 

міський бюджет

3 993,36

3 993,36

0,00

0,00

0,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

Всього по підрозділу «Благоустрій та саночищення об’єктів комунального господарства»

 

Разом

Всього, у т.ч.

3 225 323,57

292 901,03

538 642,78

567 357,89

865 479,02

960 942,85

 

міський бюджет

2 683 507,92

254 337,63

500 744,55

519 403,30

678 586,47

730 435,97

інші джерела фінансування

541 815,65

38 563,40

37 898,23

47 954,59

186 892,55

230 506,88

Підрозділ «Благоустрій та саночищення по районах міста»

1

Капітальний ремонт доріг на території приватного сектору, внутрішньоквартальних проїздів  та територій, прилеглих до житлових будинків всіх форм власності

2015-2019

 

Всього, у т.ч.

516 882,27

35 588,47

74 327,20

103 166,60

148 900,00

154 900,00

Поліпшення житлових умов мешканців

міський бюджет

510 669,57

32 588,47

73 327,20

100 953,90

148 900,00

154 900,00

інші джерела фінансування

6 212,70

3 000,00

1 000,00

2 212,70

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Інгульського району ММР

Всього, у т.ч.

109 000,00

6 000,00

23 000,00

20 000,00

30 000,00

30 000,00

міський бюджет

104 000,00

3 000,00

22 000,00

19 000,00

30 000,00

30 000,00

інші джерела фінансування

5 000,00

3 000,00

1 000,00

1 000,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Заводського району ММР

Всього, у т.ч.

105 829,10

9 785,30

17 077,20

18 966,60

30 000,00

30 000,00

міський бюджет

104 616,40

9 785,30

17 077,20

17 753,90

30 000,00

30 000,00

інші джерела фінансування

1 212,70

0,00

0,00

1 212,70

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Центрального району ММР

Всього, у т.ч.

157 000,00

10 000,00

10 000,00

43 000,00

46 000,00

48 000,00

міський бюджет

157 000,00

10 000,00

10 000,00

43 000,00

46 000,00

48 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Корабельного району ММР

Всього, у т.ч.

145 053,17

9 803,17

24 250,00

21 200,00

42 900,00

46 900,00

міській бюджет

145 053,17

9 803,17

24 250,00

21 200,00

42 900,00

46 900,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2

Поточний ремонт доріг на території приватного сектору, внутрішньоквартальних проїздів та територій, прилеглих до житлових будинків всіх форм власності

2015-2019

 

Всього, у т.ч.

103 217,06

6 721,36

10 825,70

12 170,00

35 500,00

38 000,00

Покращання санітарного та екологічного стану міста

міський бюджет

99 932,33

5 721,36

9 825,70

10 885,27

35 500,00

38 000,00

інші джерела фінансування

3 000,00

1 000,00

1 000,00

1 000,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Інгульського району ММР

Всього, у т.ч.

17 000,00

2 000,00

4 000,00

3 000,00

4 000,00

4 000,00

міський бюджет

14 000,00

1 000,00

3 000,00

2 000,00

4 000,00

4 000,00

інші джерела фінансування

3 000,00

1 000,00

1 000,00

1 000,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Заводського району ММР

Всього, у т.ч.

16 700,00

1 000,00

1 200,00

1 000,00

6 500,00

7 000,00

міський бюджет

16 415,27

1 000,00

1 200,00

715,27

6 500,00

7 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Центрального району ММР

Всього, у т.ч.

24 804,76

2 804,76

4 000,00

5 000,00

6 000,00

7 000,00

міський бюджет

24 804,76

2 804,76

4 000,00

5 000,00

6 000,00

7 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Корабельного району ММР

Всього, у т.ч.

44 712,30

916,60

1 625,70

3 170,00

19 000,00

20 000,00

міський бюджет

44 712,30

916,60

1 625,70

3 170,00

19 000,00

20 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

3

Капітальний ремонт тротуарів на території приватного сектору,  вздовж  внутрішньоквартальних проїздів та на територіях, прилеглих до житлових будинків всіх форм власності

2015-2019

 

Всього, у т.ч.

65 871,63

4 524,13

5 347,50

11 200,00

21 800,00

23 000,00

Поліпшення житлових умов мешканців

міський бюджет

65 871,63

4 524,13

5 347,50

11 200,00

21 800,00

23 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Інгульського району ММР

Всього, у т.ч.

14 000,00

0,00

2 000,00

2 000,00

5 000,00

5 000,00

міський бюджет

14 000,00

0,00

2 000,00

2 000,00

5 000,00

5 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Заводського району ММР

Всього, у т.ч.

24 207,50

2 320,00

1 687,50

4 200,00

8 000,00

8 000,00

міський бюджет

24 207,50

2 320,00

1 687,50

4 200,00

8 000,00

8 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Центрального району ММР

Всього, у т.ч.

3 623,30

423,30

700,00

700,00

800,00

1 000,00

міський бюджет

3 623,30

423,30

700,00

700,00

800,00

1 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Корабельного району ММР

Всього, у т.ч.

24 040,83

1 780,83

960,00

4 300,00

8 000,00

9 000,00

міський бюджет

24 040,83

1 780,83

960,00

4 300,00

8 000,00

9 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

4

Поточний ремонт тротуарів на території приватного сектору, вздовж  внутрішньоквартальних проїздів та на територіях, прилеглих до житлових будинків всіх форм власності

2015-2019

 

Всього, у т.ч.

29 921,20

1 200,00

3 471,20

4 180,00

10 000,00

11 070,00

Поліпшення житлових умов мешканців

міський бюджет

29 021,20

900,00

3 171,20

3 880,00

10 000,00

11 070,00

інші джерела фінансування

900,00

300,00

300,00

300,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Інгульського району ММР

Всього, у т.ч.

12 800,00

800,00

2 000,00

2 000,00

4 000,00

4 000,00

міський бюджет

11 900,00

500,00

1 700,00

1 700,00

4 000,00

4 000,00

інші джерела фінансування

900,00

300,00

300,00

300,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Заводського району ММР

Всього, у т.ч.

3 750,00

200,00

0,00

380,00

1 600,00

1 570,00

міський бюджет

3 750,00

200,00

0,00

380,00

1 600,00

1 570,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Центрального району ММР

Всього, у т.ч.

1 700,00

200,00

300,00

300,00

400,00

500,00

міський бюджет

1 700,00

200,00

300,00

300,00

400,00

500,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Корабельного району ММР

Всього, у т.ч.

11 671,20

0,00

1 171,20

1 500,00

4 000,00

5 000,00

міський бюджет

11 671,20

0,00

1 171,20

1 500,00

4 000,00

5 000,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

5

Поточний, капітальний ремонт  житлового фонду, інженерних  мереж та споруд

2015-2019

 

Всього, у т.ч.

18 535,00

0,00

325,00

2 410,00

15 400,00

400,00

Поліпшення житлових умов мешканців

міський бюджет

18 535,00

0,00

325,00

2 410,00

15 400,00

400,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Інгульського району ММР

Всього, у т.ч.

400,00

0,00

0,00

0,00

200,00

200,00

міський бюджет

400,00

0,00

0,00

0,00

200,00

200,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Заводського району ММР

Всього, у т.ч.

650,00

0,00

0,00

250,00

200,00

200,00

міський бюджет

650,00

0,00

0,00

250,00

200,00

200,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Центрального району ММР

Всього, у т.ч.

17 485,00

0,00

325,00

2 160,00

15 000,00

0,00

міський бюджет

17 485,00

0,00

325,00

2 160,00

15 000,00

0,00

інші джерела фінансування

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

2015-2019

Адміністрація Корабельного району ММР

Всього, у т.ч.

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

міський бюджет

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: